Veštba pre vás na rok 2019

Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení v znamení Rýb sú vraj nevypočítateľní. Majú veľkú potrebu sa zapáčiť a byť druhými prijímaní kladne. Aj preto máte sklony k sebaobetovaniu. Aj v roku 2017 očaríte svojím príťažlivým zjavom a priateľským správaním. Nenechajte sa využívať, emocionálne či finančne zneužívať a rôznym spôsobom znevýhodňovať.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 18.2.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 20.3.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 3.1.2017 a 11.2.2018. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 3.2.2017.

  • Planéta Mars vstúpil do vášho znamenia 19.12.2016. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 28.1.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 26.2.2017 a 18.2.2018. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 13.3.2017.

Vplyv planéty Urán

Vplyv planéty Urán v roku 2017 bude výhodný pre tých z vášho znamenia Rýb, ktorí majú radi novinky a zmeny a vedia sa v nových situáciách veľmi rýchlo zorientovať a aklimatizovať.

Vplyv planét Pluto a Saturn

I tieto vesmírne sily vytvoria pre vás ťažšie výzvy. Úspech prichádza, ale mali by ste ešte skúsiť ťažšie. Keď sa neaktivujete sami, tieto energie si preskúšajú vaše možnosti a trpezlivosť. Neriskujte, pretože Saturn a Neptún stále pracujú na vašom znamení a budú bdieť nad vašou opatrnosťou.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, vás bude do októbra podporovať zo živlu Vzduchu. Budete mať hlavne úspešnosť nápadov, fantázie, vecí nehmotných, čiže vzťahy, city a pocity. Po 10.10.2017 prejde do živlu Vody, ktorý je i váš. Jupiter vám darujete úspešnosť, hojnosť a optimizmus. Po vyriešení mnohých problémov v tomto roku, budete oveľa silnejší. Rok 2017 bude sprevádzať upokojenie.

Láska a vzťahy

Božia múdrosť je v každom človeku. Urobte si v roku 2017 v mysli jasno. Oddeľte nesprávne predstavy od pravdy. Každý je sám sebe spasiteľom. Veci sú prístupné, ak je prístupná myseľ.

Vaše znamenie tiahne aj k magičnu. Myšlienky, ktoré budete vysielať, budú mať silu. Do svojho života tak môžete pritiahnuť veľmi veľa pozitívneho.

Ste prispôsobiví, ale ľahko ovplyvniteľní a premenliví. Mimoriadna schopnosť empatie z vás robí pomocníkov v núdzi a záchrancov druhých. Ak vediete nudný a nezaujímavý život, je veľmi pravdepodobné, že stále sa vraciate do zlej minulosti a držíte sa prežitých mentálnych modelov. Aj v rodinných a dlhoročných partnerstvách môže dôjsť v roku 2017 k ukotveniu a vylepšeniu vzájomných vzťahov.

Práca a peniaze

Tento rok 2017 vám prinesie veľa nového a pozitívneho. Predovšetkým sa naučíte lepšie nakladať so svojou energiou i časom a posilníte svoju ostražitosť.

V práci vás čaká náročný rok. Buďte preto pozornejší. Môžete sa veľa naučiť práve z omylov a problémových situácií, ktoré dokážete lepšie, či horšie vyriešiť. Buďte inovatívnejší a použite svoju predstavivosť.

Pozor na impulzívne konanie. Môžete ním niečo ukončiť, ale nebude to pre vás vôbec výhodné, a môžete to oľutovať. V roku 2017 bude najdôležitejšie sa správne rozhodnúť a tiež sa naučiť ostatným povedať, čo naozaj chcete. Zamyslite sa nad tým, ktoré vzťahy alebo pracovné záväzky vám nevyhovujú, alebo vás dokonca ničia.

Zdravie, šarm a vitalita

Vaše znamenie je jedno z najcitlivejších z celého Zverokruhu. Je krehkejšie aj fyzicky, preto musíte šetriť aj so svojimi silami a snažiť sa nepodliehať zbytočnému stresu. Vytýčte si svoje mantinely a urobte si čas aj pre seba.

Ani v roku 2017 nech nie ste plní skepsy, pesimizmu a negativizmu. Za všetkým nehľadajte zlo. Používate šiesty zmysel oveľa viac, než si uvedomujete. Polodrahokamy turmalín, jantár a krištáľ vám budú dodávať ochranu. V oblasti zdravia je potrebné byť opatrnejší aj na skladbu jedla a chodidlá.

Na zamyslenie

Staré zranenie nestarne: Vie trápiť ako nové. (T. Krébes)