Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení v znamení Rýb sú vraj nevypočítateľní. Majú veľkú potrebu sa zapáčiť a byť druhými prijímaní kladne. Aj preto máte sklony k sebaobetovaniu. Aj v roku 2017 očaríte svojím príťažlivým zjavom a priateľským správaním. Nenechajte sa využívať, emocionálne či finančne zneužívať a rôznym spôsobom znevýhodňovať.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 18.2.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 20.3.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 3.1.2017 a 11.2.2018. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 3.2.2017.

  • Planéta Mars vstúpil do vášho znamenia 19.12.2016. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 28.1.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 26.2.2017 a 18.2.2018. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 13.3.2017.

Vplyv planéty Urán

Vplyv planéty Urán v roku 2017 bude výhodný pre tých z vášho znamenia Rýb, ktorí majú radi novinky a zmeny a vedia sa v nových situáciách veľmi rýchlo zorientovať a aklimatizovať.

Vplyv planét Pluto a Saturn

I tieto vesmírne sily vytvoria pre vás ťažšie výzvy. Úspech prichádza, ale mali by ste ešte skúsiť ťažšie. Keď sa neaktivujete sami, tieto energie si preskúšajú vaše možnosti a trpezlivosť. Neriskujte, pretože Saturn a Neptún stále pracujú na vašom znamení a budú bdieť nad vašou opatrnosťou.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, vás bude do októbra podporovať zo živlu Vzduchu. Budete mať hlavne úspešnosť nápadov, fantázie, vecí nehmotných, čiže vzťahy, city a pocity. Po 10.10.2017 prejde do živlu Vody, ktorý je i váš. Jupiter vám darujete úspešnosť, hojnosť a optimizmus. Po vyriešení mnohých problémov v tomto roku, budete oveľa silnejší. Rok 2017 bude sprevádzať upokojenie.

Láska a vzťahy

Božia múdrosť je v každom človeku. Urobte si v roku 2017 v mysli jasno. Oddeľte nesprávne predstavy od pravdy. Každý je sám sebe spasiteľom. Veci sú prístupné, ak je prístupná myseľ.

Vaše znamenie tiahne aj k magičnu. Myšlienky, ktoré budete vysielať, budú mať silu. Do svojho života tak môžete pritiahnuť veľmi veľa pozitívneho.

Ste prispôsobiví, ale ľahko ovplyvniteľní a premenliví. Mimoriadna schopnosť empatie z vás robí pomocníkov v núdzi a záchrancov druhých. Ak vediete nudný a nezaujímavý život, je veľmi pravdepodobné, že stále sa vraciate do zlej minulosti a držíte sa prežitých mentálnych modelov. Aj v rodinných a dlhoročných partnerstvách môže dôjsť v roku 2017 k ukotveniu a vylepšeniu vzájomných vzťahov.

Práca a peniaze

Tento rok 2017 vám prinesie veľa nového a pozitívneho. Predovšetkým sa naučíte lepšie nakladať so svojou energiou i časom a posilníte svoju ostražitosť.

V práci vás čaká náročný rok. Buďte preto pozornejší. Môžete sa veľa naučiť práve z omylov a problémových situácií, ktoré dokážete lepšie, či horšie vyriešiť. Buďte inovatívnejší a použite svoju predstavivosť.

Pozor na impulzívne konanie. Môžete ním niečo ukončiť, ale nebude to pre vás vôbec výhodné, a môžete to oľutovať. V roku 2017 bude najdôležitejšie sa správne rozhodnúť a tiež sa naučiť ostatným povedať, čo naozaj chcete. Zamyslite sa nad tým, ktoré vzťahy alebo pracovné záväzky vám nevyhovujú, alebo vás dokonca ničia.

Zdravie, šarm a vitalita

Vaše znamenie je jedno z najcitlivejších z celého Zverokruhu. Je krehkejšie aj fyzicky, preto musíte šetriť aj so svojimi silami a snažiť sa nepodliehať zbytočnému stresu. Vytýčte si svoje mantinely a urobte si čas aj pre seba.

Ani v roku 2017 nech nie ste plní skepsy, pesimizmu a negativizmu. Za všetkým nehľadajte zlo. Používate šiesty zmysel oveľa viac, než si uvedomujete. Polodrahokamy turmalín, jantár a krištáľ vám budú dodávať ochranu. V oblasti zdravia je potrebné byť opatrnejší aj na skladbu jedla a chodidlá.

Na zamyslenie

Staré zranenie nestarne: Vie trápiť ako nové. (T. Krébes)