Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Večernica

Večernica

Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Ročný horoskop - Škorpión

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi emocionálni a berú všetko neuveriteľne vážne. Ich citové prejavy sa pohybujú v extrémoch: pozitívne - negatívne, biela - čierna. Dokážu byť zábavní, priateľskí, vrelí a rovnako tak zamĺknutí a chladní. Je veľmi ťažké rozpoznať, čo sa deje pod ich povrchom. Aj v roku 2017 budete obdarení silnou vôľou a intuíciou, ktorá sa nemýli.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 23.10.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 22.11.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 7.11.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 1.12.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 9.12.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 26.1.2018.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 17.10.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 5.11.2017.

Vplyv planéty Urán

Zmyslom všetkého je vyvinúť emocionálnu rovnováhu, bez ohľadu na okolnosti, ktoré vám nečakané vplyvy planéty Urán spôsobia. Napriek všetkému budete musieť tvrdo pracovať. Pretrvávajúce závislosti však budú ľahšie riešiteľné. Cnosť mlčania nebude práve najvítanejšia. Introverti to budú mať ťažšie. Veľký vplyv má na vás stále aj planéta Saturn. Síce opustila vaše znamenie, ale vstúpila do vášho domu financií, kde zostane až do decembra roku 2017. Je to síce obmedzujúce postavenie, ale vzhľadom k pozitívnejšiemu vplyvu to celkovo zvládnete.

Vplyv planéty Jupiter

Hlavnou zmenou oproti minulému roku je vzácna návšteva Jupitera, šťastie a úspechy. Planéta, nazývaná aj Veľké šťastie, Jupiter, bude vo vašom znamení od 10.10.2017 dlhodobo až do 8.11.2018. Zosilňuje váš prospech aj vplyvy od planéty Neptún i vášho Pluta. V roku 2017 sa stretnete s priazňou hviezd, ktorá nadobúda na čoraz väčšej intenzite a kulminuje v 2. polovici roka.

Láska a vzťahy

Škorpiónov čaká pokojnejší rok, čas na zamyslenie, relaxáciu, premýšľanie o duchovných veciach, i osobný rozvoj. Postaráte sa o seba a svoju kondíciu, prehĺbite priateľstvá, budete môcť rozvíjať nápady. Váš citový život sa v roku 2017 nezaobíde bez novej iskry.

Vo februári vás síce môže Merkúr nahnevať malými nedorozumeniami s rodinnými príslušníkmi, ale všetko sa rýchlo vyrieši. V auguste vás má tendenciu priťahovať domácky založený človek. Mars však vašu vodnú dušičku tak trochu rozčerí. Povzbudí to aj vašu zvedavosť a guráž. Prináša to len trochu viac nervozity a napätia.

Planéta Neptún ešte viac rozširuje vašu vnímavosť voči neviditeľnému. Nečudujte sa, ak na seba stiahnete väčšiu pozornosť. Na váš vkus môže tohtoročné obdobie prinášať až príliš veľa vzruchu.

Práca a peniaze

Štartujete s Marsom už v decembri roku 2016 a jeho aktivita prináša skvelú perspektívu do nasledujúcich mesiacov. Tento rok vás preto bude ťahať do centra diania. Čím nezvyklejší človek alebo riešenie, tým väčšiu pozornosť si u vás získa.

Nepríjemné pocity, že nejdete dosť rýchlo dopredu, bude Čierna Luna vyvolávať až do februára 2017. Čo sa týka slabšieho obdobia, je ním jún a júl. Touto dobou zbytočne neriskujte. Potom budú mať vaše finančné toky harmonickejší charakter. V prípade, že budete riešiť svoje finančné záležitosti uvážlivo a zodpovedne, výrazne posilníte svoje aktíva. Výzvou bude udržiavať rovnováhu medzi rodinou a kariérou.

Zdravie, šarm a vitalita

Nervozita a stres bude vyvolávať zdravotné, alebo aj psychické problémy, zvlášť ženám pred splnom Mesiaca. Potrápia vás aj črevné komplikácie, žlčník a poruchy tráviaceho traktu. Zápaly a nákazy hrozia hlavne na pohlavných orgánoch. Nepripúšťajte si nespokojnosť, vyčerpanie a napätie po psychickej stránke.

V apríli sa oslabuje najmä krčná chrbtica. Buďte obozretní, v lete zbytočne neriskujte. Po celý rok si strážte váhu. Má tendenciu rásť a zhoršovať tak aj niektoré iné zdravotné parametre. Nechajte si urobiť preventívne vyšetrenie na cukrovku, diabetes.

Na zamyslenie

Nezačínaj tak, ako máš končiť a nekonči tak, ako si mal začať. (T. Krébes)