Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Ročný horoskop - Váhy

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Vďaka planéte Venuša, ktorá vám vládne, ste obdarení talentom navodiť príjemnú atmosféru konverzácie. Máte šarm, vybrané správanie a estetické cítenie. Niet preto divu, že sa v tomto znamení diplomacie, umenia a vzťahov narodilo mnoho významných osobností z umeleckých a politických kruhov.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 22.9.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Jesenná rovnodennosť, Z vášho znamenia odchádza 23.10.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 14.10.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 7.11.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 22.10.2017. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 9.12.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 30.9.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 17.10.2017.

Vplyv planéty Urán

Planéta Urán, ktorá je v roku 2017 v znamení Barana, vás môže trochu svojimi nečakanými vrtochmi vyviesť z konceptu. Dlhšie vám bude trvať, kým sa vrátite do harmónie. Je to však i dobre, lebo vám zabráni v stagnácii. Prehodnoťte a neproduktívne časti svojej minulosti uzavrite. Uvidíte svoju nádejnú budúcnosť.

Vplyv planéty Jupiter

Jupiter prejde jedno znamenie zhruba za jeden rok. Na jeho vplyv vo vašom znamení Váh, ste čakali 12 rokov. Je najsilnejšia planéta. V tradičnej astrológii sa nazýva i Veľké šťastie. Spája sa s gréckym bohom Diom. Jeho energia bude vo vašom znamení do 10. októbra. Tieto mesiace roku 2017 budú o super príležitostiach. Nechajte sa inšpirovať tým, čo sa stalo pred dvanástimi rokmi (september 2004 - október 2005), kedy bol Jupiter vo vašom znamení. Teraz začínate nový cyklus rastu, rozvoja a úspechu.

Láska a vzťahy

Hodnoty, ako je dobro, pravda a krása, sú pre ľudí narodených v znamení Váh veľmi dôležité. Snažíte sa ich hľadať vo všetkých oblastiach svojho života. Tým ste si už neraz spôsobili mnohé ťažkosti. V roku 2017 si nájdete miesto, kam svojím bytostným založením najlepšie zapadnete.

Jupiter, planéta symbolizujúca v horoskope optimizmus, rast, hojnosť i priazeň osudu, prešla 9. septembra 2016 do vášho znamenia Váh a zdrží sa tam až do 10. októbra roku 2017. V tomto postavení prehlbuje potrebu spolupráce a harmonických vzťahov.

Zvyčajne sľúbite viac, než môžete splniť, tak si na to, aj v roku 2017, dajte pozor. Máte veľkú príležitosť pochopiť, čo je šťastie.

Práca a peniaze

Aj v pracovnej a finančnej oblasti máte v roku 2017 veľké možnosti vytvoriť si to, po čom túžite, nájsť dobrú prácu a doriešiť dôležitý projekt, plán, i sen spoločne s niekým. Stojí za to riziko prevziať spoločnosť, vstúpiť do nového prostredia, cestovať, učiť sa, investovať, a to najmä v marci, auguste a septembri.

Dajte si pozor, najmä narodení v tretej dekáde , na prekvapenia a zmeny plánov, ktoré môžu byť pod vplyvom Uránu. Pluto trochu viac zhorší situácie narodeným v druhej dekáde.

Keď niečo podpíšete, musíte to dodržať. Nepríjemnosti, ktoré by z nedodržaných zmlúv vyplynuli, by silne prevážili akékoľvek výhody. V roku 2017 si dajte pozor na nerovnaké zaobchádzanie. Nesmie byť ani v rozpore s právami ostatných ľudí.

Zdravie, šarm a vitalita

V roku 2017 si predovšetkým odpustite svoje chyby, ktoré si už dlho vyčítate.

Doprajte si aj dobré jedlo, ktoré vám dodá nielen vitamíny a aktivitu, ale aj radosť zo života. Vychutnajte si pohodlie. Dôležitá je pre vaše znamenie rovnováha tekutín, dodržujte pitný režim a dostatok ovocia a zeleniny.

Ataky rôznych vírusových ochorení sa môžu objaviť zvlášť v marcovom, predjarnom období. Ani pri nestálom aprílovom počasí zbytočne neriskujte prechladnutie. V máji a letných mesiacoch sa budete cítiť dobre, rovnako tak v jesennom období.

Na zamyslenie

Vedz, že žene najväčšmi vadí, ak ti v prejavoch k nej niekto radí. (T. Krébes)