Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Magdaléna

Magdaléna

Empatickým spôsobom vám sprostredkujem odkazy, ktoré sú pre vás dôležité. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Ročný horoskop - Baran

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Znamenie Baran je prvým znamením horoskopu. Má svoj počiatok v jarnej rovnodennosti. Zvierací symbol barana pomerne dobre vystihuje vlastnosti tohto znamenia. Je to hlavne temperament, smelosť a bojovnosť. Budete ich potrebovať aj v roku 2017. Viac však môžete dosiahnúť aj diplomaciou, toleranciou a pochopením.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 20.3.2017 (Jarná rovnodennosť) Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 19.4.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 3.2.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 6.6.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 28.1.2017. Zaktivuje vašu priebojnosť a energiu. Z vášho znamenia odchádza 10.3.2017.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 13.3.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 31.3.2017, 6.5.2017.

Vplyv planéty Urán

V novom roku 2017 vás čaká aj veľa nového. Planéty sú vám naklonené. Obdobie tohto roku 2017 vám ovláda aj planéta nepokojnosti a náhodných situácii, Urán, ktorý i tento rok bude vo vašom znamení Barana. Urobí z vás experimentátora, ktorý je schopný veľa riskovať. Šťastie však stojí pri vás a výhier bude viac, než prehier.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, bude dobrý. Bude vám podporená spolupráca s ľuďmi. Pomôže vám zmierniť jednanie so všetkými. Ľahšie zvládnete aj emocionálne problémy. Môžete začať podnikať, či viac sa venovať rodine. Väčšie možnosti pre rozvoj profesionality, podnikania a odborných investícií, máte najmä v marci, auguste, septembri a decembri.

Láska a vzťahy

Všetko nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete ešte dlho čerpať. Vy otvárate Zverokruh. Máte veľký vplyv na mesiac marec a prebúdzajúce sa energie jari.

Slnko, mocná energia, sa sťahuje do vášho znamenia. Vyžaruje intenzívne vlny vitality a začiatkov. Dlhodobo je vo vašom znamení Urán, planéta, ktorá narúša všetko, čo je statické. Prináša aj v roku 2017 túžbu po zmenách a novom pohľade na zavedené nefunkčné vzťahy, názory a životné postoje.

Neobchádzajte pravidlá! Ak chcete zapaľovať, musíte horieť. Neúspech nie je hanbou, hanbou je strach a obava skúsiť to znova. Všetky rozhodnutia robte aj v roku 2017 s chladnejšou hlavou.

Práca a peniaze

Najúspešnejší deň pre vás je každý utorok, ktorý je pod vplyvom Marsu. Naň plánujte väčšinu svojich aktivít.

Tento rok 2017 je pre vás dôležité, aby ste dokončili všetko, čo ste začali už v minulých rokoch. Všetky projekty, ktoré ste nedoriešili, vás budú prenasledovať, a tak sa snažte tomu predísť.

Výhodný mesiac budete mať aj október. Radšej sa začnite viac objavovať v spoločnosti, čo vám prinesie ďalšie dobré kontakty a rôzne stretnutia. Tým, že si nastavíte cieľ, sa veci dajú do pohybu. To, čo dlhšiu dobu stálo, sa začne hýbať. Musíte si len určiť ten správny smer. Marcové dni v znamení Rýb budú pre vás krízové, prinesú vám málo dobrého, či už v práci alebo v láske.

Zdravie, šarm a vitalita

Vy, ohnivé znamenie, často prepínate svoje sily, a tým ohrozujete nielen svoje fyzické zdravie, ale aj psychiku. Máte veľmi zlé zdravotné návyky, ale ohybné telo a dobre postavené svalstvo. Extrémne silná energia, ktorá ovplyvňuje znamenie Barana zároveň varuje pred jej zneužívaním. Nájdite si v roku 2017 predovšetkým svoj vnútorný pokoj.

Od štyridsiatky sa už môže objaviť zelený zákal, glaukóm. Je to ochorenie zrakového nervu, ktoré prichádza zákerne, bez vážnejších príznakov. Väčšina vašich neduhov vyplýva z prepínania síl a prepracovanosti. Najviac budete preťažení pod vplyvom vašej planéty Mars od februára do prvej dekády marca.

Nič tragické vám v roku 2017 nehrozí. Ak budete pokojnejšie myslieť i konať, pridáte si nejaké vitamíny, precvičíte telo a sebaovládanie, zvládnete i to najťažšie, seba.

Na zamyslenie

Keď pozeráš na ciel, daj pozor, aby si nepadol na poslednej prekážke. (T. Krébes)