Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Ročný horoskop - Strelec

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Ľudia narodení v znamení Strelca sú vizionári, ktorí často svojimi myšlienkami predbehnú dobu. Chcú život dokonale preskúmať a pochopiť. V roku 2017 budete mať nos na nové príležitosti a pôjdete šťastiu v ústrety. Ak sa im zrovna niečo nepodarí, neprepadnete skepse a hneď si nájdete iný, nový cieľ.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 22.11.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 21.12.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 1.12.2017. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 25.12.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 26.1.2018. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 17.3.2018.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 5.11.2017. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 11.1.2018.

Vplyv planéty Saturn

Vplývať bude na vás aj postavenie Saturna, planéty skúšok a previerok. Vo vašom znamení bude po celý rok preverovať predovšetkým vašu snahu o dotiahnutie vecí do konca. Planéta Saturn vo vašom Strelcovi vám vytvára realistický pohľad do budúcnosti. Budete mať konkrétne a splniteľné plány. Nebudete riskovať všetko. Vyhýbajte sa, pokiaľ možno, záťažovým a stresujúcim situáciám a nervóznym ľuďom, inak sa napätie môže odraziť aj na vašom zdraví.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, vám prinesie úľavu. Oceníte a nájdete si viac času na vážny vzťah, i na všetky iné činnosti. Budete sa chcieť zapojiť do práce v organizáciách a skupinách, ktoré vám budú vyhovovať. Tam si vyslúžite i uznanie.

Láska a vzťahy

Vplyv obmedzujúcej planéty Saturn bude pre vás citeľný celý rok 2017. Budete ho brať ako veľmi ťažký v každej oblasti vášho snaženia. Bude to akési generálne upratovanie vášho života. Niečo vytriedite i sami, niečo sa vám akoby nasilu rozbije, alebo skončí, aj keď na to nebudete ešte pripravení. Prinesie vám životnú transformáciu. Práca a vzťahy prejdú veľkou premenou.

Už na jar sa odhalí nejaké tajomstvo, ktoré malo zostať utajené. Častejšie môžete očakávať nepríjemnosti od skrytých nepriateľov, ale aj od blízkych osôb. Je potrebné si všímať ľudí okolo seba. Budú vychádzať na povrch dôležité osudové karmické informácie.

Práca a peniaze

Váš deň je deň Jupitera, štvrtok, preto si plánujte dôležité činnosti alebo rozhodnutia, na tento deň. Budete mať viac psychických i fyzických síl a dokážete svoju vôľu a energiu smerovať jasnejším smerom. Planéta Saturn bude prinášať životné skúšky aj v téme peňazí, chyby nebude odpúšťať.

Čierna Luna sa od februára 2017 presunie do vášho znamenia. Nebude to ľahké obdobie, ale musíte to zvládnuť. Treba len vydržať. Všetko, čo uzavriete, prehodnotíte a vylepšíte, bude do budúcnosti pre dobro a pozitívnu zmenu.

Zdravie, šarm a vitalita

Vaša aktivita má voľnú cestu aj v roku 2017. Zmeny, ktoré ste uskutočnili, vám pomohli riešiť niečo, v čom ste už asi ani nechceli pokračovať.

Pre očistu a regeneráciu cievneho systému sú dôležité aj ochranné látky ako omega-3, –6 a –9 mastné kyseliny a antioxidanty. Rast svalovej hmoty, ktorý bude spojený s cvičením, je spojený aj s vyšším príjmom bielkovín, ale tým sú zaťažované obličky. Tiež môže dochádzať k vyčerpávaniu niektorých vitamínov a minerálnych látok. V aute sa sústreďte a pozor na chodcov.

Na zamyslenie

Ak nevieš čítať v očiach, veľa sa o láske nedozvieš. (T. Krébes)