Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Ročný horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Blížencov

Problémy budú raritou. Odvážite sa vstúpiť do nových situácií. Hoci nie každá vaša myšlienka a jej následná realizácia bude korunovaná úspechom, bude sa vám to páčiť. Vzrušenie vás naštartuje tak, ako to budete potrebovať.

Nové, zaujímavé príležitosti

Aj vďaka planéte Venuša sa stáva vaša osobnosť vzrušujúcou. Planéta Urán vám bude posúvať námety na nové aktivity až dobrodružstvá. Nechajte sa prekvapiť, ale okamžite reagujte a užite si to, čo k vám nečakane príde.

Vzťahy

Vo vzťahu môžete mať počas celého roka 2018 aj kratšie obdobia transformačných kríz, očistenia a celkovej obnovy. Mnohé udalosti sú pod kontrolou planéty Saturnu. Ten zapríčiní, že to bude čas zrelosti v oblasti lásky. V pevnom vzťahu sa môžete tešiť na vášnivý čas už od začiatku roka, od 18. januára do 10. februára. Od 24.4. do 19.5.2018 je pre vás najlepší čas na svadbu, ak na ňu myslíte.

Planéty Venuša a Mars sú veľmi prajné a posielajú vám pozitívne energie. Vášmu partnerovi stále pre vás búši srdce. Od januára do marca majú osamelí dobrú pozíciu. Čas pre silnejšie pocity je od 24. apríla do 19. mája 2018.

Dovolenkový flirt by mohol skončiť tehotenstvom. Planéta Venuša vás prekvapí aj koncom roka.

Peniaze, práca

V roku 2018 máte často problémy s motiváciou, až do novembra. Môžete ho brať ako testovací medzičas. Vaša ctižiadosť sa dostáva do rozporu s túžbou po slobode a vy nebudete vedieť, čo si vybrať. Našťastie máte okolo seba kamarátov, ktorí vám od júna vo vašich problémoch poradia nielen s chuťou, ale aj dobre.

V tomto roku by ste mali venovať pozornosť vašim peniazom, zvlášť úsporám. Budete márnotratnejší. Planéta Jupiter vám bude trochu kryť chrbát a posúvať finančné možnosti. Planéta Saturn varuje pred letmi do oblakov. Dokonca aj vtedy, keď už existujú dobré zdroje príjmov, si vždy udržiavajte jasnú hlavu.

Najlepší čas zarobiť peniaze je v júni. V septembri a októbri nájdete veľa výhod. Navyše by na vás mohol čakať nárast platu. Menší finančný bonus je k dispozícii na konci roka od 2. do 12. decembra. Vy ste natoľko variabilní, že nepohrdnete ani brigádou, ak budete mať pocit, že je pre vás výhodná a že sa mnohému priučíte.

Zdravie

Aj na začiatku roka 2018 máte dosť energie. V posledných rokoch vám to Saturn zablokoval, ale teraz profitujete z energie planéty Urán. Napriek tomu by ste mali byť opatrní od konca januára do polovice marca, aby ste sa vyhli podchladeniu. Celkom fit budete od 17. mája do 13. augusta 2018.

Nové športy sú práve pre vás najideálnejšie od 11. septembra do polovice novembra, môžete dosiahnuť vysokú úroveň. Ale buďte opatrní: mali by ste nasledovať rady Saturna a priveľmi neriskovať. Energie planéty Neptún vás budú provokovať k adrenalínovým športom.

Počúvajte svoje telo, dajte mu dostatok odpočinku a nezabudnite na návštevu lekára, ak to bude treba. Keď začnete cvičiť a robiť niečo so svojou postavou, odrazí sa to aj na lepšom zdravotnom stave. Vďaka tomu zabojujete najmä s vašimi dlhoročnými ochoreniami.

Na zamyslenie

Čas ubieha rôzne, podľa toho s kým. (William Shakespeare)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: