Veštenie a spirituálne poradenstvo

Astropsychologička Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Ročný horoskop - Škorpión

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Škorpióna

V roku 2018 budete zbierať úrodu za vaše dlhoročné úsilie. Planéta Jupiter sa po dlhých rokoch už vyskytuje priamo vo vašom znamení. Bude pre vás nositeľom dobrých správ. Bude to skvelé pre sebapoznanie a rozšírenie poznatkov.

Najlepší čas na pozitívne zmeny

Kreatívne budú hlavne mladé ženy. Buďte vo svojom vzťahu obzvlášť veľkodušní. Podpora Saturnu tiež posilňuje súdržnosť a rozvahu.

Rok 2018 môže byť rokom, v ktorom nájdete skutočnú spokojnosť. Planéta Neptún v živle Vody, ktorá je i vaša, všestranne rozvinie vašu fantáziu. Problémy vám môže narobiť nevyspytateľný Urán, takže pozor na nečakané náhody.

Vzťahy

Ani v novom roku nestrácajte svoju povestnú rozvahu a odvahu. Prvý polrok budete mať podstatne lepší. Ale ani druhý nebude zlý. Planéta Jupiter, planéta šťastia, síce odíde z vášho znamenia, ale prejde do vedľajšieho znamenia Strelca. To je jej domovské znamenie, takže zo všetkých ľudí sa odplaví veľa negatívneho.

Rok 2018 vám posilní pragmatizmus aj túžbu pomáhať bezbrannejším. Ľudia zo znamenia Škorpióna sú však realisti. Energia jari vám prinesie nový pohľad na lásku. Vplyv Venuše a Neptúna vám prinesie priazeň ľudí vo vašom okolí a stabilitu dlhodobým vzťahom. Po predchádzajúcich rozporoch bude váš vzťah silnejší ako predtým.

Lásku telesnú i duševnú beriete aj v tomto roku veľmi vážne. Hneď od januára budete, aj vďaka energiám planéty Marsu, veľmi príťažliví. Váš osobitý šarm bude veľmi pôsobivý. Pri výbere vhodného partnera budete zvlášť opatrní, lebo v tomto roku to ešte viac zvýrazňuje pôsobenie planéty rozvážnosti, Saturna.

Pozornejší buďte vo svojom okolí, hlavne na miestach, ktoré sú spojené so vzdelávaním. Na prelome mája, júna i septembra využite romantickejšie vplyvy planéty Neptún.

Peniaze, práca

Do roku 2018 vstúpite s veľkým nasadením. Práve Škorpióni dokážu vyplniť voľný priestor originálnymi nápadmi, variabilitou a odvahou. Planéta Jupiter, planéta expanzie a kariéry, prináša neobyčajný rozmach a priaznivé šance aj vo vašej kariére.

Vo finančných transakciách budú ženy všeobecne opatrnejšie. Budú vyžadovať záruku. Od 19. februára do 6. marca konajte radšej rozvážnejšie. Ten správnejší čas na dokončenie niektorých dobrých obchodov je v máji, septembri a októbri.

Tento rok je výhodný aj na zlepšenie vašich vedomostí. Časť peňazí dajte na vzdelanie, aby sa vám to vrátilo prostredníctvom lepších pracovných ponúk.

Planéta Saturn vám pridáva dar zvýšenej schopnosti sa koncentrovať. Silný vplyv Uránu však vyvoláva nervozitu a tak môže dôjsť rýchlo k omylom. Rok 2018 vám prinesie pochvalu, uznanie a podporu. Môžete zvýšiť príjem a zúročiť majetok.

Zdravie

Je dôležité nájsť si v roku 2018 rovnováhu medzi odpočinkom a aktivitou. Prevencia by pre vás mala byť samozrejmosťou a posilňovanie na duchu aj na tele príjemným rituálom. Veľmi vhodné sa ukazuje Feng šuej, pomocou ktorého udržujete optimálnu cirkuláciu energie a vytúžený pocit pohody na stále dobrej úrovni.

Vďaka Saturnu je priané aj fyzickým a športovým aktivitám. K tomu sa hneď od januára prikláňa aj energia Marsu. Ak chcete začať chodiť do fitcentra, potom sa do toho dajte. Budete mať nielen výdrž, ale tiež dosť elánu. Vaša kondícia sa bude znova zlepšovať.

Venujte väčšiu pozornosť zdravšiemu stravovaniu a cvičeniu, potom problémy s postavou nebudú. Nebudete mať dôvod sa sťažovať, aj keď ste pesimisti. Nevzdávajte sa vašich záujmov a plánov, ale nepokúšajte sa ísť hlavou proti múru.

Na zamyslenie

Kľúčom ku šťastiu je vedieť rozlíšiť, čo vo svojom živote ponechať a čo nechať odísť. (Dodinsky)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: