Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Ročný horoskop - Vodnár

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Vodnára

V roku 2018 budete mať tendenciu riskovať a ísť aj za hranice svojich možností. Tak vás vyprovokuje aj planéta Mars. Ale Jupiter vás varuje pred možnými zrážkami. Buďte zvlášť opatrní od polovice mája, kedy vás vaša planéta nečakaných situácií, Urán, bude zvádzať do radikálnych riešení. Našťastie máte planétu Mars na vašej strane, ktorá vás posilní.

Planéta šťastia, Jupiter, vám dáva v tomto roku 2018 viac príležitostí, ktoré by ste mali využiť. Dokážete udržať v rovnováhe sny a realitu. Pracujte na svojej intuícii. Keď ju zvládnete, odlíšite ľudí, ktorým môžete veriť, od tých druhých.

Vzťahy

Rok začína pre páry zvlášť romanticky. Nenechajte sa prekvapiť skutočnosťami, že v marci bude váš každodenný život trochu prerušovaný. Máte za rodinu bojovať od polovice mája do polovice júna. Našťastie vám vplyv Marsu vo Vodnárovi prinesie dobré organizačné schopnosti, a tak svoj čas dokážete efektívne využiť a nakoniec všeličo zachrániť. Zadarmo to ale nebude, čakajú vás krušnejšie chvíle.

Slobodní Vodnári môžu mať tento rok menej obáv. Pár hádok a krátke žiarlivé fázy v septembri a októbri nemôžu prekonať ostatné mesiace lásky. Máj bude mesiacom porozumenia. Od polovice septembra do polovice novembra planéta Mars zvýrazní erotično. Od 8. novembra vám splní Jupiter nejaké veľké želanie. Od 17.5. až do 18. augusta je najlepší čas na začatie plánovania budúcej generácie.

V prvých dvoch mesiacoch roka slobodní Vodnári prežívajú preťaženie. Flirtovanie bude zaujímavé od polovice mája do polovice augusta. Hlbšie pocity sú možné od začiatku augusta do začiatku septembra. Spravte si výlet od 8. novembra. Je tam šanca, že stretnete toho, po kom túžite.

Peniaze, práca

Planéta Neptún a jeho prínosná energia bude vysielať prospešné energie hlavne pre tých, ktorí pracujú s fantáziou, ezoterikou, alebo sa venujú umeleckej tvorbe, ale aj predaju umenia.

V novom roku začnete premýšľať nad životom a hľadať hodnoty. Nepôjde len o peniaze, ale budete chcieť pomôcť aj iným ľudom. Teraz síce musíte šetriť, ale to len preto, aby ste mali dostatok hotovosti pre nasledujúce investície.

Najdôležitejšie obdobie bude najmä medzi 15. májom a 6. novembrom, kedy vás vaša planéta Urán môže zvádzať k väčším rizikám. Dôležité úlohy sa najlepšie zrealizujú od polovice mája do polovice augusta. Spoznáte, že máte bojovnú planétu Mars na vašej strane.

Najlepší čas na niečo sa odvážiť je od novembra. Podporuje vás Jupiter, planéta expanzie. V decembri zvládnete aj ťažké rokovania. Presvedčite svojím nadšením a argumentami. Ak investujete v roku 2018, môže to byť z dlhodobého hľadiska užitočné. Od začiatku marca do polovice mája získavate výhody, pretože ste jednoducho rýchli. Dobrý čas na predaj, ako aj na nákup nového auta je od konca mája do polovice júna. Na začiatku jesene až do konca októbra vás čaká viac pekných ponúk s podporou Jupitera.

Zdravie

Ku zdraviu pristupujte v roku 2018 opatrnejšie. Vaše choroby sa prejavujú atypicky a hľadanie správnej diagnózy je náročnejšie. Šport vám pomáha. Vaše telo teraz reaguje citlivejšie na alkohol a váš žalúdok vám nebude odpúšťať.

Planéta bojovnosti, Mars, vám pošle viac energie od polovice mája do polovice augusta a od polovice septembra do polovice novembra. Vaša životaschopnosť bude pozoruhodná. Žite v auguste a novembri podľa vlastného uváženia. Od novembra je tiež vhodný čas na zbavenie sa mnohých zdravotných problémov. Vyhnite sa škriepkam, ktoré sa vás netýkajú, aby vám psychika nezaťažovala telo.

Na zamyslenie

Šťastie nie je závislé od toho, čo máte, alebo kým ste. Záleží len od toho, na čo práve myslíte. (Budha)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: