Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Miška

Miška

Aj v tej najhoršej chvíli vám viem pomôcť, aby zasvietilo slnko. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Astropsychologička Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Ročný horoskop - Lev

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Leva

Rok 2018 bude pre vás vzrušujúci. Očakávajú vás určité prekvapenia. Planéta Urán vám dáva odvahu mnohé pozmeniť. Zvlášť do 15. mája, kým je ešte v živle Ohňa, ktorý je i váš, vám dodáva väčšiu aktivitu. Hlavne sa dovtedy naštartujte. Potom, keď prejde do znamenia Býka, ktorý s vami neladí, môžete pociťovať rôzne bloky.

Musíte byť flexibilnejší, ale to nie je pre vás problém. Čím spontánnejšie zareagujete, tým lepšie to pobeží. Hlavne od polovice novembra bude vaša flexibilita mimoriadne odmenená. Planéta šťastia, Jupiter, bude zo živlu Ohňa podporovať vaše snahy. 11. januára 2018 môže byť váš šťastný deň.

Vzťahy

Vaše znamenie je ovládané Slnkom a vyjadruje city nielen k druhým, ale aj k sebe. O svojich cieľoch dokážete aj v roku 2018 presvedčiť každého, aj toho, kto to pôvodne vôbec nechcel.

Ak túžite po rozšírení rodiny, je treba len trochu snaženia a vaše dielo bude korunované úspechom.

Na začiatku roka vám bude poskytnutých viac slobôd. Ale od konca januára do polovice marca budete veľmi blízko k vášmu snaženiu. Ďalšie najdôležitejšie udalosti sú od 25. apríla do 19. mája a od 13. júna do 10. júla 2018, a v auguste.

Od polovice septembra do polovice novembra sa s partnerom veľmi dobre zhodnete. Planéty Venuša, Mars a Jupiter to zvýhodňujú. Od novembra to bude fajn. Ak prekročíte niektorú krátkodobú krízu, váš vzťah sa ešte posilní. Planéta Jupiter vás od novembra bude lákať k veľkým ľúbostným hrám.

Peniaze, práca

Nový rok vám prinesie aj niekoľko dobrých finančných príležitostí. Len ten, kto dokáže peniaze správne obracať a prehodnocovať, sa môže tešiť na úspešný rok 2018. Nečakajte žiadne extravagancie, ale spokojný rok, v ktorom podporíte pracovné postavenie, a tým aj peniaze.

Rok 2018 síce začína trochu zložitejšie, ale od konca januára bude mať prácu stále viac a viac pod kontrolou. Nezostávajte nepokojní. Planéta Urán vás prekvapí. A namáhavejšia fáza trvá len do polovice augusta. V júli a auguste sa o vás postará planéta kontaktov a dohôd, Merkúr. To vám dá dobrý pocit z dobrých šancí. Budete nejako odmenení.

Po zložitejšom a stresujúcejšom októbri sa môžete tešiť na dobrý koniec roka. Od Jupitera si vás nájde skvelá príležitosť.

V roku 2018 by ste aj tak mali byť ostražitejší. Nie každá ponuka by dodržala to, čo sľubovala. Aj keď ste veľmi hrdí, dobrých rád nikdy nie je dosť. Často za opýtanie nič nedáte. Mnohí budú radi, ak vám budú môcť pomôcť, či poradiť. Nič nepodceňujte, využite spôsob prezieravého finančného plánovania.

Zdravie

V podstate je vaša fyzická kondícia dobrá. Občas sa budete cítiť bezmocní, rozpoltení, až zlostní. Pokúste sa využiť energiu, ktorú dodáva Mars od konca januára do polovice marca. Od 17. mája do 13. augusta to budete mať zdravotne ťažšie. Stresujúce a náročné pracovné, i domáce vypätie vás môže zdravotne oslabiť. Kontrolujte si vtedy viac krvný tlak a celkovú výkonnosť srdca.

Ak si chcete dobíjať svoje energie, doprajte si dovolenku kedykoľvek, aspoň takú kratšiu. Najvýhodnejšia je medzi 7. augustom a 9. septembrom. Vtedy vás planéta Venuša bude viac podporovať pri regenerácii.

Trochu stresu vám neublíži, skôr vo vás prebudí adrenalín. Už od polovice septembra do polovice novembra sa, aj vďaka energii, ktorá vám bude prúdiť z planéty Jupiter, budete cítiť lepšie a spokojnejšie.

Na zamyslenie

Všetko, čo prežiješ, je ponaučením. (Dan Millman)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: