Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Ročný horoskop - Strelec

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Strelca

Vzrušujúci, turbulentný a plný prekvapení budete mať rok 2018. Jedna šanca bude nasledovať druhú. Nenechajte sa však učičíkať týmito príjemnými chvíľkami a naďalej pracujte na svojom rozvoji.

S pomocou Uránu budete veľmi flexibilní. Planéty Mars a Merkúr sľubujú úspechy v podnikaní. V jeseni, keď prejde vaša planéta, Jupiter, do vášho i svojho domovského znamenia, vás naozaj prekvapí. Pod ochranou Jupitera bude pre vás ľahšie plne prejaviť svoje sily. Zostaňte optimistickí, pomôže vám to.

Vaša ctižiadosť sa však v roku 2018 dostane do rozporu s vašou túžbou po slobode. Nebudete vedieť, čo si vybrať. Našťastie máte okolo seba priateľov, ktorí vám od júna vo vašich problémoch poradia.

Váš vrchol roka nastane od 8. novembra. Planéta Jupiter vtedy prechádza do vášho znamenia a zostane tam celý rok!

Vzťahy

V oblasti súkromia niektorí zaujímaví ľudia čakajú, že sa s vami lepšie zoznámia. Pokojne to pripusťte. V januári a februári aj tak pocítite túžbu flirtovať. Od 18. marca do 16. mája môžete byť trochu zaskočení a budete mať pocit, že je toho na vás priveľa. Budete chcieť čosi vrátiť späť.

Leto vám prinesie letné nálady, veľa vzrušujúcich večierkov a zábavy. Keď si do stabilného vzťahu nepustíte trochu čerstvého vzduchu, bude zle. Od konca januára do polovice marca je váš milostný život krásny aj vďaka živelnej energii Marsu.

Prvá polovica roka bude skvelou skúsenosťou. Až od 11. júla do 6. augusta by vás každodenné problémy mohli znervózniť. V lete pookrejete. Od polovice septembra do polovice novembra môžete poskytnúť viac vášne pre váš vzťah. Od polovice januára do polovice februára sú podporovaní aj slobodní. Pod energiami Venuše a Uránu si vytvoríte mnoho nových kontaktov.

Peniaze, práca

Aj prostredníctvom energie Marsu začnete v roku 2018 s veľkou odvahou. To sa prejaví najmä od konca januára do polovice marca. Aj vďaka planéte Urán vyniknete.

Od 17. mája do 13. augusta pokračuje Mars vo svojom silnom trende. Kariéra pre tvorivých Strelcov je možná od polovice júna do polovice júla. Od 11.9. ste aj na cestách, ale od 8. novembra zažijete veľký úspech. Napriek tomu musíte dávať pozor na peniaze. Najmä na prelome novembra a decembra budete mať tendenciu viac míňať.

V tomto roku zvíťazíte. Aj planéta Merkúr vám ponúka dobré príležitosti. Len od konca mája do polovice júna vás peňažný plán varuje pred nesprávnymi investíciami. Ak budú Merkúr a Jupiter od 8. novembra 2018 pri vás, vaša finančná situácia by sa mohla zásadne zmeniť k lepšiemu.

Zdravie

Je žiaduce, aby ste si dávali pozor na manipuláciu, aj smerom od vás, aj smerom k vám. Ak budete ovládaní, a to kýmkoľvek, odnesie si to vaše zdravie. Naopak, ovládanie iných prinesie karmický “úder”.

Nezabudnite na preventívne gynekologické (páni urologické) prehliadky.

Aj disciplína, pokiaľ pôjde o jedlo a cvičenie, sa v roku 2018 vyplatí. Nielen od konca januára do polovice marca, ale aj od polovice mája do polovice augusta poskytuje Mars veľkú silu a planéta Venuša mladistvý pocit i vzhľad. S trochou wellnessu v marci a menším stresom od konca apríla do polovice mája budete v priebehu roka na tom veľmi dobre.

Najmä na konci roka sa môžete tešiť aj na veľkú podporu Jupitera, aj v oblasti energie pre zdravie. Nalieha však na vás, aby ste sa sami oslobodili od všetkého, čo vás brzdí a zbavuje dobrého pocitu vlastnej osobnosti.

Na zamyslenie

Nikdy si nemýľte jedinú prehru s celkovou porážkou. (Francis Scott Fitzgerald)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: