Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Ročný horoskop - Baran

Horoskop na rok 2018

Čaká nás nový rok, ktorý sa bude niesť v duchu mýtickej koncovej osmičky. V roku 2018 bude nutné, aby sme boli zodpovední za svoj hnev, nenávisť, ľútosť a strach a vedome ich pretvárali. Uvedomte si svoj tieň. Tým, že ho spoznáte a prijmete, vás prestane nevedome ovládať. Viac o spoločných črtách roku 2018 »

Horoskop na rok 2018

Najdôležitejšie vplyvy planét pre Barana

Prechádzate, aj vďaka planéte Urán, ktorá prináša nečakané situácie vo vašom znamení, dlhodobou transformáciou. Možno ste si už zvykli, ale vaše postrehy a vzťahy získavajú novú podobu.

Pôjdete úspešne dopredu

Rok 2018 bude pre vás premenlivý, ale energie budete mať dosť, dakedy až priveľa. Majte sa k dielu, ale radšej neprovokujte. V roku 2018 musíte byť disciplinovanejší, pokojnejší a rozumnejší.

Podpora vašej hlavnej planéty, Marsu, bude podnetná. Spolu s Uránom, ktorý zostane až do 15. mája 2018 vo vašom ohnivom znamení, budete mať dosť odvahy posúvať sa ďalej. Potom ostanete pokojnejší, ale budete na to, čo ste dokázali, hrdí. Máte veľké šance. Zbavte sa toho, čo vás paralyzuje a obmedzuje, ale nadviažte na to pekné z minulosti.

Vzťahy

Už začiatkom roku 2018 pocítite nutnosť vyriešiť všetko, čo ste dlho odkladali. V medziľudských vzťahoch môžu byť spory. Nezúčastňujte sa ich. Využite pozitívne vibrácie vašej osobnosti - hravosť, spontánnosť a činorodosť.

Vytvorte si pre seba a svojho partnera viac času na romantiku, nežnosti a dlhšie rozhovory. Váš partner to potrebuje viac, ako si myslíte. Vaša ctižiadosť vás ženie k riziku aj tam, kde by bola na mieste skôr uvážlivosť.

Pred vami je rok, kedy zistíte, že máte oveľa viac priateľov, než ste si doteraz mysleli. Preverte si však ich zámery. Doprajte im, ale aj sebe viac, času na spoznanie.

Výrok o zlatej strednej ceste vás, zvlášť mladých, rozčuľuje, ale menej sa popálite. Aj v roku 2018 by ste si mali dávať pozor na neuvážené životné kroky, nemali by podliehať prvým impulzom, aby ste si nepokazili to dobré, čo sa vám doteraz podarilo pracne vybudovať.

Peniaze, práca

Právne kroky a všetky úradné záležitosti, ktoré v roku 2018 urobíte, budú mať značný vplyv na celý zvyšok vášho pracovného i súkromného života. Vzhľadom na to, že váš majetok ovplyvňuje aj planéta nečakaných situácií, Urán, čakajte turbulencie. Vás však pred problémami zachráni finančná rezerva, tak sa ju snažte vytvoriť.

Od 6. marca do 13. mája sa vám vyskytnú aj niektoré dobré obchody a šance. V júli a auguste je čas provokácií leta i hazardných hier. Koncom septembra až do polovice októbra by ste mali venovať pozornosť vašim peniazom. Impulzívne nakupovanie môže byť predražené. Od novembra budete mať finančné výhody, niektorí aj v zahraničí.

V období tohto roka, najmä v jeho druhej polovici, sa vám môže vyskytnúť príležitosť štúdia, ktoré by výrazne rozšírilo vaše obzory, možno aj v zahraničí. Aj keď sa v tomto roku 2018 objavia príležitosti na uzavretie rôznych dohôd a zmlúv, buďte opatrnejší a dajte si poradiť.

Zdravie

Ľudia zo znamenia Barana vždy radi fungujú na plný plyn, ale v roku 2018 by ste mali byť trochu viac pozornejší, v akejkoľvek činnosti.

Použite svoju energiu správne

Aj v oblasti zdravia vám planéta Urán prinesie veľkú túžbu prelomiť svoju rutinu. Budete chcieť zmenu, aby ste sa cítili naplnení. Najlepší spôsob ako zvíťazíte, je snaha zmeniť svoje stravovacie návyky na zdravšie a nájsť nejaké nové zaujímavé záľuby. Dobrý čas na šport a fitnes je napríklad od 26. januára do 17. marca. Trochu horšie na tom bude vaša telesná sústava od 18. marca do 16. mája, ale potom sa vám vitalita znova veľmi rýchlo obnoví.

Vaša planéta Mars vás veľmi zocelí v júli. Od 13. augusta do 10. septembra si doprajte zaslúžený relax pred úplným reštartom až do polovice novembra. Najmä na konci jesene máte najlepší čas, ako sa zbaviť starých zlozvykov a oživiť telo, myseľ i dušu.

Na zamyslenie

Ovládnite svoju myseľ, inak ovládne ona vás. (Budha)

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: