Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2024 - Blíženci

Ročný horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Pohyblivá planéta Merkúr má retrográdne (komplikované) úseky častejšie. V roku 2024 ide o tieto obdobia:

  • 1. január 2024 (v Strelcovi) až 2. január (v Strelcovi) - to je 1 deň
  • 2. apríla 2024 (v Baranovi) až 25. apríla (v Baranovi) - to je 23 dní
  • 5. august 2024 (v Panne) až 28. august (v Levovi) - čo je 23 dní
  • 26. november 2024 (v Strelcovi) až 15. december (v Strelcovi) - 19 dní

Počas týchto dní bude do väčšej miery narušená komunikácia s okolím, prehodnotíte niektoré svoje rozhodnutia, v niečom sa vrátite na začiatok, čo bude dobré. Aj sami zistíte, že „pomaly zájdete ďalej“.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

6. júna 2024 vo štvrtok nastane „výborný“ Nov. Mesiac aj Slnko budú v znamení Blížencov. Je to vhodný čas na riešenie aj veľmi vážnych problémov a dokonca s perfektným tímom. Na všetko budete mať správny názor, akoby sa vám rozsvietilo v hlave. Nehrozí, že by ste podľahli skeptickým myšlienkam, alebo sa nedokázali pohnúť z miesta. Pri hudbe sa vám bude rozmýšľať lepšie.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

V nedeľu 5. decembra 2024 bude „škodlivý“ Spln. Slnko bude v znamení Strelca, Mesiac v Blížencoch. Nikoho zbytočne neprovokujte, nikde nevystrkujte rožky, dostali by ste po nich. Radšej sa stráňte aj spoločenských akcií, ak by na nich malo dôjsť k nejakým výmenám názorov. Zvýšte pozornosť za volantom a aj vo fyzicky náročnom zamestnaní. Tak predídete zbytočným „úrazom“.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V roku 2024 sa podstatne zmení váš osobný život k lepšiemu. Môžete počítať s ochranou Jupitera, ale aj s jeho priazňou skoro po celý rok. Hoci do 13. februára sa bude všeličo zdať neutrálne, už na druhý deň pocítite závan „jari“ na svojich vzťahoch nielen s partnerom či partnerkou, ale celkovo s priateľmi, známymi či kolegami v práci.

14. februára, teda na Valentína, si užijete lásky, priazne a toto šťastie potrvá do 22. marca 2024. Potom nastane obrat k horšiemu, kedy sa budú čistiť a triediť vaši noví známi, čo môže sprevádzať aj séria konfliktov alebo vyťahovanie „starých hriechov“. 30. apríla sa to ukončí. Mars v Baranovi opäť prináša lásku, priateľstvo a porozumenie. Ďalšie obdobie až do konca roka 2024 je naplnené pochopením, podporou a skutočnou oporou po každej stránke a to nielen v partnerských, ale aj v pracovných či čisto kamarátskych vzťahoch.

Najvhodnejšie obdobie na romantickú dovolenku bude po celý august.

Peniaze

V tomto roku vás konečne prestane tlačiť Neptún v znamení Rýb k múru a stabilizuje sa úroveň vášho potlačeného sebavedomia. Nemusíte sa obávať klamstiev, zavádzania alebo iných nečestností v zamestnaní. Možno to zoberiete ako niečo nepríjemné, ale Saturn vás bude nútiť urobiť si vo všetkom poriadok a to do hĺbky, nielen tak, aby sa nepovedalo. Priaznivo vám je naklonená aj Čierna Luna, vďaka nej sa najmä mladší Blíženci budú chcieť vzdelávať a pracovať na sebe. Mnoho žien zvýši záujem o ezoterické vedy a umenie a tiež o alternatívnu medicínu.

Využite najmä obdobie mája a júna, aby ste doriešili ťahajúce sa konflikty či problémy, ktorých riešenie ste iba odkladali na neurčito. Dôvodom bol zjavne strach z toho, čo by sa mohlo stať. Je načase, aby ste si uvedomili svoju hodnotu a ukázali okoliu, čo vo vás je, u mladých zase, čo v nich drieme. Potom bude aj koniec roka oslavou toho, čo ste dokázali.

Zdravie

Rok 2024 bude podstatne lepší aj po zdravotnej stránke, no i tak tranzitujúci Saturn môže spôsobovať problémy. Pre mužov bude dôležité zbaviť sa svojich zlozvykov, prejsť na poriadnejšiu životosprávu a pravidelnejšie športovať. Bude dôležité jesť viac zelenej listovej zeleniny, napríklad vo forme šalátov k jedlu, tiež pracovať na svojej koncentrácii, čím predídu úrazom.

Ženy, ktoré mali problém otehotnieť, sa môžu tešiť na potomka. Mladšie ročníky si môžu založiť rodinu, ktorá bude postavená na skutočne dobrom základe. Starší, ktorých dlhodobo trápilo vlečúce sa ochorenie, pocítia úľavu.

Počas januára treba predchádzať úrazom, to znamená, trénovať koncentráciu, opatrne jazdiť za volantom, neprovokovať osud vo fyzicky náročných povolaniach. V ďalších mesiacoch sa snažte udržovať zdravý životný štýl a aj keby ste dostali chuť na niečo „hriešne dobré“, snažte sa to vyvážiť čerstvým ovocím či zeleninou napríklad vo forme smoothies. Posledné mesiace roka budú príjemné a priaznivé pre vaše zdravie. Úspešní budú najmä športovci.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: