Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Horoskop 2024 - Býk

Ročný horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Planéta Venuša

Vaša planéta Venuša bude po celý rok 2024 v priamom chode, teda od 1. januára 2024 v znamení Strelca do 1. januára 2025 v znamení Vodnára a to je 366 dní. Je to pre vás veľmi priaznivé, budete môcť dať do poriadku všetky svoje vzťahy, prežijete nádherné stretnutia, ale i zoznámenia.

Nov Mesiaca v znamení Býka

V stredu 8. mája 2024 bude „skvelý“ nov Mesiaca v znamení Býka. Slnko i Mesiac budú v znamení Býka. Táto konštelácia sľubuje obrovský úspech, rešpekt ostatných, budete nabití energiou, plánmi a neskutočným odhodlaním urobiť to najlepšie. Dokážete vyviesť iných z problémov, pomôžete sebe aj iným, dosiahnete obrovské úspechy.

Spln Mesiaca v znamení Býka

V piatok, 15. novembra 2024 očakávajte „škodlivý“ spln v znamení Býka. Slnko bude v znamení Škorpióna. Môže narastať napätie a nahromadia sa problémy, ktoré nebude možné ignorovať. Bude nevyhnutné nájsť vhodné riešenie, nepodľahnúť vnútornému chaosu, netrápiť sa, ale rázne konať. Problematická môže byť krčná chrbtica, hrdlo a štítna žľaza. V týchto dňoch rozhodne nepodstupujte nejakú plastickú operáciu, oslabený môže byť aj váš imunitný systém. Vhodné bude piť bylinkové čaje, citrónovú šťavu s medovkou alebo mätou a neprepínať so svojimi silami.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Vo vašom znamení bude aj naďalej pokračovať Urán, môže priniesť rôzne zmeny, ktoré však môžu byť i priaznivé, nakoľko Saturn pridá zodpovednosť a zmysel pre spravodlivosť, čo rozhodne prospeje aj vašim vzťahom. Ak sa rozhodnete dať niektorý vzťah na vedľajšiu koľaj, bude to po zrelej úvahe.

Problematické obdobie môžete očakávať od 14. februára do 22. marca 2025. V tomto období by ste si ostrou úprimnosťou mohli narobiť nepriateľov. Radšej si trikrát premyslite, čo chcete, až potom jednajte alebo hodnoťte to, čo sa vám nebude páčiť. Nedovoľte, aby vám iní ľudia zasahovali do života.

Od 23. marca 2024 nastane skvelé obdobie nielen v trvalých vzťahoch, ale aj v nových známostiach. Bude to čas aj na napravenie toho, čo sa pokazilo alebo dlhšie nefungovalo. Svojím empatickým prístupom zvládnete všetky náročné situácie a tiež problematické okamihy.

Koniec roka môže byť trochu pochmúrnejší, ale so svojou vytrvalosťou a zmyslom pre mieru to zvládnete bez ujmy.

Peniaze

Ťažké obdobie, ktoré ste prežívali v predchádzajúcich rokoch, je definitívne za vami. Pocítite to už v prvej polovici roka, nakoľko sa zmenil aj charakter Uránu, ktorý spolu so Saturnom v znamení Rýb prinesú zaslúženú odmenu a vzostup nahor. Jupiter vám značne uvoľní vnútorné napätie a konečne budete môcť robiť to, čo budete chcieť. Vhodné bude zmeniť prácu možno aj celkom iným smerom, ak patríte medzi mladšie ročníky, veď čím viac viete, o to viac brán sa pred vami otvára. Budete môcť založiť firmu, ak ste po tom túžili a budete v nej i dobre napredovať.

Netvrdím, že sa v tomto roku stanete rovno milionármi, ale v každom prípade si finančne polepšíte. Čím skôr začnete realizovať svoje nápady alebo projekty, o to spoľahlivejšie dosiahnete svoje ciele. Ak sa súdite, aj tieto spory sa ukončia.

Vyvarujte sa stresu, preberania zodpovednosti za niečo, čo sa vás netýka, nechoďte proti svojej prirodzenosti.

Zdravie

Môžete počítať s miernym zlepšením zdravotných ťažkostí, pokiaľ niečím trpíte. Ak ste od podstaty zdravý typ, žiadne vážne ochorenie vás nezlomí. Vďaka schopnosti dávať rôzne veci do súvislostí rýchlo prídete na to, či potrebujete lekársku pomoc, alebo si poradíte aj sami. Ak si chcete udržať svoju formu, potom pravidelne cvičte aspoň dvadsať minút každé ráno, čím si udržíte silný imunitný systém. Cvičiť môžete hocičo, jogu alebo vlastnú zostavu cvikov, okrem toho je vynikajúce plávanie, cyklistika, ale aj zimné lyžovanie či hociktorý iný šport. Ak ste typ, ktorému sa nič veľmi nechce, robte aspoň 5 – 6 tisíc krokov denne.

Dôležité je vypiť dostatočné množstvo vody, do stravy dať viac zeleniny a ovocia, menej mäsa a koláčov z kysnutého cesta.

Verte si a dokážete čokoľvek.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: