Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Anna

Anna

Osobný kód 309

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2024 - Vodnár

Ročný horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Urán

Urán bude v roku 2024 v retrográdnom chode dvakrát. Prvá fáza bude hneď na začiatku roka, od 1. januára do 27. januára, teda 26 dní. Urán v znamení Býka vám mierne skomplikuje život spomalením niektorých aktivít, hoci zmierni svoj typický chaos, nebude dorážať do iných planét, no ak vy niečo budete chcieť, budete sa držať na uzde.

Druhá fáza nastane od 1. septembra do 1. januára 2025. To bude 122 nevyspytateľných, v niečom ústretových, v inom otravných dní.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

V piatok 9. februára 2024 bude „výborný“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Vodnára. Slnko i Mesiac budú v znamení Vodnára. Budete mať dôvod tešiť sa, vyletíte smerom nahor, bude sa vám v nejednej aktivite dariť. Nastanú lepšie časy a ak ste dlho otáľali urobiť alebo presadiť niečo vaše, originálne, teraz bude ten správny čas, tak nezaváhajte.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

V pondelok 19. augusta 2024 nastane „škodlivý“ Spln Mesiaca v znamení Vodnára. Slnko bude v Levovi, Mesiac vo Vodnárovi. V súkromí nastane temno. Nájdu sa i takí, čo vám začnú do všetkého hovoriť, skúste ich ignorovať. Môžete schytať od príbuzných neprimeranú kritiku a rozhodne by ste to nemali nechať bez povšimnutia. Dajte veľmi rozhodne najavo, kde sú vaše hranice.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V prvej polovici roka, do 9. júna, budete sršať energiou, empatiou, budete doslova nabití pozitívnym myslením, necháte sa partnerom či partnerkou inšpirovať vo všetkých oblastiach života a ak začínate nový vzťah, bude seriózny, naplnený porozumením, láskou a stabilitou. Ak boli predchádzajúce roky vo vzťahoch náročné, teraz čakajte odmenu vo forme harmónie, vďaka čomu spoločne vyriešite všetky nedorozumenia a to nielen v citových, ale aj v tých kolegiálnych či susedských vzťahoch.

Od 10. júna do 20. júla potemnie obloha nad radosťou a pocitmi šťastia, niektorí ľudia otvorene vystúpia proti vám a ak sa s niekým zoznamujete, môže sa z neho vykľuť pokrivený charakter, takže zvýšte opatrnosť na maximum.

Od 21. júla do 4. septembra sa úžasné obdobie vráti s Marsom v znamení Blížencov. Ak ste dlho snívali o skvelom živote, môžete sa tešiť na splnenie tohto sna. Užijete si aj cesty k moru, aj poznávacie výlety do blízkeho zahraničia, budete mať dostatok príjemných stretnutí, tanca a zábavy.

Po krásnom lete príde klasická vyrovnaná jeseň, nostalgické myšlienky, možno spomienky na niečo krásne. Od 4. novembra do 31. decembra vás čakajú zaujímavé zážitky a atraktívne ukončenie roka 2024.

Peniaze

Na tomto poli vás taktiež čakajú skvelé časy. Ujasníte si v sebe, čo presne chcete, čo očakávate a kam sa chcete dostať. Jupiter v znamení Blížencov bude vaším skutočným symbolom šťastia a jeho najdôležitejším ochrancom. To, čo vás predtým trápilo a nedalo vám spávať, sa celkom stratí.

Už v prvom polroku do vášho života zavítajú nové možnosti, návrhy na spoluprácu, zúčastníte sa na realizácii nových projektov, vďaka čomu si zaistíte vyššiu úroveň svojho živobytia, slušne finančne zaistíte svoju rodinu, začnete si plniť svoje sny a ocitnete sa kdesi „hore“, po čom ste dlhšie túžili. Ak končíte štúdium, zvládnete to s úspechom a následne si určíte nové priority, ktoré aj systematicky naplníte.

V druhom polroku budete na plný plyn pracovať na všetkom, do čoho ste sa pustili a na čom vám záleží. Všetko vám pôjde ľahko, nemusíte sa obávať žiadnych nezvládnuteľných prekážok či neplánovaných obratov nadol. Vo vašich životoch nastane vytúžený pokoj a pohoda.

Zdravie

K vyššie uvedeným úspechom a spokojnosti patrí neodmysliteľne i dobré zdravie a s tým môžete počítať. Ak by sa niečo začalo kaziť, vy sami budete za to zodpovední, môžete to spôsobiť buď podceňovaním toho, čo je pre vás to najlepšie, alebo ignorovaním svojho vnútorného hlasu, teda intuície.

Staršie ročníky si doriešia svoje zdravotné problémy, mladšie posilnia svoju formu najmä tým, že budú pravidelne športovať, tancovať vždy, keď bude príležitosť, svoju tvrdohlavosť vybite radšej v náročnom športe – nie na ostatných. Vhodné bude pre vás i plávanie, prakticky akýkoľvek pohyb, avšak vo vyššej miere, ako to potrebujú ostatné znamenia. K pohybu pridajte i hudbu alebo maľovanie, k čomu máte vzťah a relaxujte.

Dôležitý je i spánok, dostatok vody (aspoň osem pohárov v priebehu dňa) a strava doplnená čerstvou zeleninou a ovocím. Pokojne si občas namiesto večere pripravte smoothies, budete lepšie spať. Naučte sa bránicové dýchanie, tým zažehnáte každú nevoľnosť a všetky pocity nepokoja.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Očistné a ochranné rituály proti čiernej mágii

Zistite, ako sa účinne brániť pred nebezpečnými účinkami zlých energií vysielaných proti vám.

Zistiť viac