Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2024 - Ryby

Ročný horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Neptún

Vaša planéta Neptún bude v opačnom, komplikovanom chode v čase od 2. júla až do 8. decembra 2024. Bude sa rovnako ako vlani nachádzať v znamení Rýb opätovne 159 dní.

V tomto čase veľmi nelietajte v oblakoch, mohli by ste „prudko spadnúť“ do menej príjemnej reality, oslabil by sa váš imunitný systém. Neptún v tomto stave vám strhne ružové okuliare a začnete aj seba vnímať reálne, bez príkras. Vyhýbajte sa najmä chaotickým reakciám.

Nov Mesiaca v znamení Rýb

V nedeľu 10. marca 2024 nastane „výborný“ Nov Mesiaca v znamení Rýb. Slnko aj Mesiac sa budú nachádzať vo vašom znamení. Budete mať šancu urobiť si poriadok vo vzťahoch s ľuďmi, na ktorých vám záleží, ale aj opýtať sa svojho srdca, čo by bolo najlepšie zmeniť, upratať si nielen svoje emócie, ale aj celý život. Veľmi sa priblížite svojim túžbam a snom.

Spln Mesiaca v znamení Rýb

V stredu 18. septembra 2024 bude „škodlivý“ Spln Mesiaca vo vašom znamení Rýb. Očakávajte viac úloh a povinností, ako je normálne. Môžete sa dostať do depresívnych stavov, budete mať pocit, že celkom nič nestihnete. Dariť sa však bude bohémom a umelcom každého druhu.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Nejedna Ryba sa zo začiatku januára potrápi s nepochopením či menej príjemnými reakciami nielen partnera či partnerky, ale aj kolegov a známych. Najviac skazy narobia neobjasnené nedorozumenia. Jedná sa len o prvé 4 dni, preto to také hrozné nebude. Od 5. januára do 13. februára si skúste nájsť čas na to, aby ste takéto záležitosti dali do poriadku.

Od 14. februára do 22. marca bude Mars vo Vodnárovi a vy sa trochu potrápite nielen v pracovných, ale aj v osobných vzťahoch. Ani nepôjde o nejaké vážne rozkoly, skôr len o malé žabomyšie vojny.

Mars sa dostane do znamenia Rýb 23. marca, čo vám pomôže urobiť poriadok v zmysle: padni komu padni. Až do konca júla sa budete tešiť novým známostiam, krásnym stretnutiam, empatii a ohľaduplnosti zo strany iných. Ak rozmýšľate o svadbe, toto bude najlepší čas uskutočniť ju. Aj osamelí si uvedomia, že našli životného partnera či partnerku. Prospeje vám spoločná cesta napríklad na Kanárske ostrovy alebo Malorku.

21. júla sa všetko prudko zmení. Mars vojde do Blížencov a tak august bude ako mraziaca zmes na lásku, no neberte to tragicky. Začnite dávať pozor na to, čo komu poviete a tiež si všimnite, čo vám pri nových zoznámeniach povie vaša intuícia, predídete problémom.

5. septembra sa opäť všetko zmení do svojej úžasnej podoby, opäť sa začnete usmievať na svoju lásku, na kolegov i priateľov a tak aj koniec roka bude harmonický.

Peniaze

Začnete si robiť poriadok nielen čo sa týka kolegov, ale aj v pracovnom zameraní, či robíte skutočne to, čo vám vyhovuje, alebo stojíte o niečo iné, lepšie, náročnejšie, možno menej stereotypné, čo by vás motivovalo vzdelávať sa ďalej a pracovať aj na sebe samých. Ak sa rozhodnete pre zmenu pracovnej pozície, realizujte ju počas marca alebo v septembri či októbri.

Vydaria sa vám aj cesty do zahraničia, zvlášť, ak tam nadviažete zaujímavú spoluprácu. Zvýšia sa vaše príjmy a ak patríte medzi umelcov a to je vaša hlavná cesta, dočkáte sa úspechu a splnených prianí. Nedajte sa však ovplyvňovať názormi okolia: ak niečo budete chcieť – choďte za tým. Váhanie by vás o takú šancu obralo.

Saturn vás povedie k zodpovednosti a presnosti, Venuša a Urán sa zasa postarajú o správnu motiváciu. To je skvelá konštelácia na to, aby ste dosiahli nielen svoje ciele, ale aj úspech a podstatne lepšie finančné zabezpečenie.

Posledné dni roka budú oslavou. Nezaváhajte, ak dostanete ponuku, druhýkrát nepríde. Neodmietnite výhodnejšie finančné podmienky, nemusí sa tento stav zopakovať. Ste vo svojej podstate intuitívni, nuž používajte svoju intuíciu správnym spôsobom a užívajte si život z tej lepšej stránky.

Zdravie

Dôslednejší poriadok si bude potrebné urobiť aj v rámci svojho zdravia, najmä, ak sa vám istý druh problémov neustále opakuje. Ak ste doteraz podceňovali pravidelné cvičenie, bude na čase začať napríklad s jogou a ranným dýchaním zhlboka. Nemusíte cvičiť celé hodiny, stačí 20 minút aspoň päťkrát do týždňa.

Zmena životného štýlu umocní vaše úspechy a výkony. Okrem toho budete musieť posilniť svoj imunitný systém, aby ste neboli náchylní na rôzne vírusové ochorenia, či ochorenia horných dýchacích ciest. Vhodné bude pravidelne piť limonádu s ďumbierom, mätou a pomarančovou šťavou. Veľmi prospešné budú žlté kivi a hurmikaki na akýkoľvek spôsob.

Jedzte viac listovej zeleniny, menej mäsa a koláčov z kysnutého cesta. Ak fajčíte, budete s tým môcť skoncovať rovnako ako aj s inými zlozvykmi. Okrem toho môžete spievať a tancovať na hudbu z rádia, kresliť a vyfarbovať si mandaly, vynikajúca bude pre vás občasná kratšia meditácia. V každom prípade môžete výborne doriešiť rôzne výkyvy vášho zdravotného stavu.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: