Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2024 - Panna

Ročný horoskop 2024

Rok 2024 bude oproti minulému roku veľmi zaujímavý najmä kvôli rozloženiu tzv. pomalých planét. Hoci sa situácia stabilizuje, i tak bude nevyhnutné myslieť dopredu, nehazardovať ani so zdravím a už vôbec nie s finančnými prostriedkami. V nejednej záležitosti sa budete musieť rozhodovať. Ako, to už bude na vás. Rozhodnite sa správne podľa svojho srdca a umu. Viac o spoločných črtách roku 2024 »

Horoskop na rok 2024

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Vaša pohyblivá planéta Merkúr má retrográdne, teda komplikované úseky častejšie ako iné, pomalé planéty. V roku 2024 pôjde o tieto obdobia:

  • 1. január 2024 (v Strelcovi) až 2. január (v Strelcovi) - to je 1 deň
  • 2. apríla 2024 (v Baranovi) až 25. apríla (v Baranovi) - to je 23 dní
  • 5. august 2024 (v Panne) až 28. august (v Levovi) - čo je 23 dní
  • 26. november 2024 (v Strelcovi) až 15. december (v Strelcovi) - 19 dní

Bude dôležité vedieť počas týchto dní, v ktorom je Merkúr dome a aké má aspekty voči iným planétam, lebo nemá až taký negatívny účinok, ako by ste očakávali, hoci môžete byť trochu mimo v komunikácii a môže sa vám ťažšie písať.

Nov Mesiaca v znamení Panny

V utorok 3. septembra 2024 bude „skvelý“ Nov Mesiaca v znamení Panny. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať v znamení Panny. Budete sa cítiť výborne, v láske všetko pôjde lepšie ako inokedy, podstatne sa zlepšia i kolegiálne vzťahy, spoločensky si užijete úžasné stretnutia a nové známosti budú od samého začiatku prekvitať. Budete sršať radosťou a šťastím.

Spln Mesiaca v znamení Panny

V sobotu 24. februára nastane „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca, pričom Slnko bude v Rybách a Mesiac v Panne. Aj Venuša aj Mars budú v kvadratúre na Jupiter, preto sa môžu pokaziť vzťahy, ak ste niečo zásadné doteraz nedoriešili, teraz to už pôjde mimoriadne ťažko, stratíte odvahu postaviť sa za svoje priority, začnete pôsobiť nerozhodne a ak sa tomu všetkému ľahko poddáte, ovládne vás strach.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Tento rok vám prinesie aj náročnejšie výzvy, najmä ak ste niečo v predchádzajúcom období ignorovali alebo prehliadali. Teraz sa to už nebude dať, o to sa postará Saturn v znamení Rýb. Donúti vás dať všetko na správnu mieru.

Od 5. januára 2024 do 13. februára je pred vami skvelé obdobie na vzťahy, Mars v Kozorožcovi vám dopraje. Menej už od 14. februára do 22. marca, kedy vstúpi do Vodnára a ešte menej od 23. marca, kedy bude Mars v znamení Rýb. Mohlo by dôjsť aj k nejakým menej bezpečným flirtom, ktoré by váš vzťah skomplikovali.

Od 1. mája do 9. júna bude Mars v Baranovi, a tak budete môcť uvažovať, čo vo svojich vzťahoch chcete a čo už nechcete.

10. júna vás však čaká obdobie rozkvetu priateľstva, lásky a môžete napraviť pokazené vzťahy. Do 21. júla by bola vhodná dovolenka, potom už nastupuje menšie obdobie „temna“, kedy môže v niektorých prípadoch dôjsť k nevere alebo iným vzťahovým problémom. Bude na vás, ako sa k tomu postavíte a tiež, čo budete od toho očakávať.

5. septembra sa upokoja búrlivé vody, všetky Panny sa začnú usmievať a do konca roka nastane pokoj a pohoda. Mars v Rakovi ešte radí, že ak si niečo trikrát premyslíte, až potom urobíte, trikrát sa vám to v dobrom vráti späť.

Peniaze

V tejto rovine nebude život až taký jednoduchý, ale ak si poriadne premyslíte všetky zmeny, ktoré budete chcieť realizovať, tak dopadnú dobre, nakoľko vám tu významne pomôže Urán. V prvej polovici roka bude mať na finančné záležitosti významný vplyv aj Čierna Luna v znamení Panny. Prinesie vám niekoľko zaujímavých akoby náhodných šancí na výrazné zlepšenie života či sponzoringu.

Nepríjemné postavenie Jupitera v znamení Blížencov upozorňuje, že by ste sa nemali preceňovať, ani sa preťažovať ochotným preberaním záväzkov iných. Ak ste však v minulosti niečo podcenili alebo neurobili, teraz sa tomu budete musieť postaviť čelom a zvládnuť to. Určite však neprehliadnite ani naoko skromné ponuky.

Leto môže byť trochu stagnujúce, ale od septembra môžete trochu zariskovať a presadiť niečo zaujímavé, čo sa vám isto aj podarí. Neverte všetkým sľubom, ktoré vám iní možno len formálne dajú, popálili by ste sa. Možno pôjde o to, aby ste sa počas tohto obdobia naučili veriť sebe, svojim pocitom, svojim názorom a rozhodnutiam, aby ste boli pevní a rozhodní. Nesnažte sa žiť v tom, čo by mohlo byť, žite v skutočnosti tu a teraz a uvidíte, že keď budete na konci roku bilancovať, budete na seba pyšní, čo všetko ste dosiahli.

Zdravie

Počas celého roka buďte vo všetkom opatrní. Nie upnutí na hľadanie možného problému, len pozorní. V športových aktivitách nepreháňajte, trénujte potiaľ, pokiaľ to telo dá, veď šport nie je šikana či týranie, šport je cesta k lepšiemu, zdravšiemu a hodnotnejšiemu životu. Vhodný bude pre vás rekreačný beh, cyklistika, počas leta tenis a plávanie. Nepodceňujte ani turistiku či športovú chôdzu. Prospel by vám pobyt pri mori, morská slaná voda dokáže urobiť zázraky, najmä ak ste mali problémy s dýchaním alebo s prieduškami.

Počas celého roka sa venujte posilňovaniu svojho imunitného systému, aby ste predišli infekčným ochoreniam či virózam. Vhodné bude vypiť ráno ako prvý nápoj pohár vody s čajovou lyžičkou jablkového octu, zmenou môže byť voda s lyžičkou medu a šťavou z polovice citróna. Večer vás zharmonizuje pohár vody s jednou čajovou lyžičkou domáceho medu. V prípade tráviacich problémov zaberie nápoj s jednou lyžicou pomletého ďumbiera, šťavou z jedného citróna a posekanou čerstvou mätou.

Stojte nohami na pevnej zemi, ak si občas aj posnívate, držte sa tvrdej reality, potom prekonáte čokoľvek.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: