Ročný horoskop - Strelec

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Oheň
Astrologický patrón: planéta Jupiter
Deň v týždni: Štvrtok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 14.5. do 13.9., to je 122 dní. Vaša planéta Jupiter je vtedy retrográdna. Toto obdobie môžete vnímať ako neprajnosť osudu.

Hlavne v tejto časti roku sa budete musieť snažiť, aby ste si uhájili svoju celkovú pozíciu. Predovšetkým to, čo ste si vydobyli v predošlom roku bude v ohrození.

Je potrebné dbať na to, aby ste neurobili závažnú chybu, aj vo vzťahoch. Mohla by mať nepriaznivé dôsledky. Našťastie, vy to pri troche opatrnosti celkom ľahko prekonáte.

Počas roku 2020 sa však vaše možnosti podstatne rozšíria. Mali by sa najprv úplne netradične pozrieť veľmi, veľmi dopredu, napísať si svoje želanie aj sny a starostlivo zvážiť, čo urobíte.

Váš vnútorný pokoj závisí na vlastnom, rozumovom pochopení sveta. Vytvárate si svoj svet a očakávate od iných, aby v ňom videli to, čo vidíte vy.

V tomto roku však budete musieť byť k druhým veľkodušnejší.

Práca a peniaze

Vaša planéta Jupiter tlačí na všetko, čoho sa dotknete a to často aj dosť silne. Podrobuje vás ťažšími skúškami. Je pravdepodobné, že v roku 2020 budete pristupovať aj k svojmu profesnému životu s väčšou vážnosťou ako doteraz.

Všetko bude závisieť od toho, s akou zanietenosťou budete pristupovať k pomerne náročným výzvam, ktoré stoja pred vami. Vaša každodenná rutina a denný program sa pozmení.

Mnohí budete mať možnosť zlepšiť si postavenie, zarobiť viac peňazí, vziať si ďalšiu prácu, založiť vlastný podnik, alebo opustiť doterajšiu prácu, aby ste mohli robiť to, čo vás baví.

Aj chyby budú rýchlo napravené. Nepodceňujte protokolárne spoločenské správanie a bontón. Hľadajte si prácu, kde môžete prejaviť aj svoj filozofický postoj a múdrosť.

Zdravie a kondícia

Pre perfektné zdravie je dôležité mať čo najlepšiu rovnováhu všetkých živlov, nielen vášho Ohňa, ale i Vzduchu, Zeme, ba dokonca i Vody. To znamená harmóniu ako vo fyzickom tele, tak aj v mysli. Oboje možno dobre ovplyvniť stravou, aj duchovnou prácou na sebe samom.

Najcitlivejšie máte veľké orgány, čiže stehná, stehenné svaly a kosti, kĺby, pečeň, srdcovocievny obeh, ale aj pľúca.

Nohy si uvoľníte masážou. Odpočinú si vo vyvýšenej polohe. V strave obmedzte mastné potraviny. Pri turistike, zvlášť v druhej polovici roku 2020, dbajte na väčšiu opatrnosť. Hrozia infekcie, alergie a zlomeniny.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: