Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Ročný horoskop - Vodnár

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Vzduch
Astrologický patrón: planéty Urán / Saturn
Deň v týždni: Sobota

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 1.1. do 11.1., to je 10 dní. Potom od 15.8. do 1.1.2021, to je 139 dní. Vtedy je vaša hlavná planéta Urán retrográdna, čiže vysiela opačné, komplikovanejšie energie.

Nikdy si nebudete istí, čo sa stane. Aj preto bude prekvapení viac než dosť. S rozvahou a pokojom vstupujte do všetkých situácií.

Osobné aj profesijné vzťahy sa stanú citlivejšie, idealistickejšie a intuitívnejšie, ale aj nejasnejšie. Hrozí nebezpečenstvo, že budú chýbať informácie o profesijných i partnerských vzťahoch pre zodpovedné rozhodnutie.

Premyslite si aj rezervné riešenie pre prípad, keby bolo niečo treba rozumne pozmeniť. Pokúste sa všetko, hlavne vzťahy, čo najviac upevniť. Pozor na nudu, tá vás ničí.

Ani v roku 2020 nebuďte mrzutí, ak vám priatelia, podriadení, kolegovia, či rodina hneď neporozumejú a nepochopia vás.

Práca a peniaze

V roku 2020 vás niečo bude nútiť, aby ste si zrovnali svoje ideály a duchovné presvedčenie so spôsobom života. Zamerajte sa predovšetkým na každodenný život a na spôsoby, ktorými svoje ideály realizujete.

Posilnia sa i vaše základné vrodené vlastnosti: nápaditosť, intuícia, schopnosť ponoriť do problému, či lojalita k ľuďom, ktorých máte radi.

Prinúťte sa urobiť prácu perfektne a do konca. Nápadov bude mať viac než dosť. Mali by sa sústrediť aspoň na tie hlavné, aby ste ich mohli nejakým spôsobom využiť vo svojich tvorivých zámeroch.

Rok 2020 posilní všetko, čo chcete urobiť. Budete môcť nadväzovať nové profesionálne známosti a stýkať sa s jednotlivcami, ktorí majú podobné názory ako vy.

Zdravie a kondícia

Choroba tela je predovšetkým dôsledkom nevhodného a chybného myslenia. Veľa somatických problémov má svoju prapríčinu v mysli. Stresovať sa kvôli zbytočnostiam nemá zmysel, navyše je to zdraviu škodlivé.

Mnoho problémov, aj tých zdravotných, budete musieť brať v roku 2020 vážnejšie ako doteraz. Určite je niečo, čo nie je úplne v poriadku. Je to potrebné napraviť, skôr, než bude neskoro.

Nedostatok spánku oslabuje celkovú obranyschopnosť vášho organizmu. Náročný život oslabuje srdcovocievny systém a chrbticu, ale aj oblasť lýtok, ktorým škodí dlhé státie i priveľa chôdze.

Krátkodobé choroby nastupujú rýchlo, ale aj rýchlo odchádzajú.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rýchly rituál vytvorenia a nabitia vášho amuletu

Naprogramujte si váš amulet, aby vám priniesol osobné uspokojenie a šťastie do vášho života.

Zistiť viac