Ročný horoskop - Panna

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Zem
Astrologický patrón: Merkúr
Deň v týždni: Streda

Láska a vzťahy

Vaša planéta je Merkúr. Je to najpohyblivejšia planéta našej slnečnej sústavy. Preto to môžete cítiť aj na vašej povahe, ktorú sa snažíte držať pod kontrolou. Merkúr bude preto retrográdny v tomto roku až trikrát. Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 17.2. do 10.3., to je 22 dní. Potom od 18.6. do 12.7., to je 24 dní. A od 14.10. do 3.11., čiže 20 dní.

Pár vecí možno budete musieť prehryznúť, ale oplatí sa to. Nestrácajte ani vtedy schopnosť radovať sa z krás života. Úžasná schopnosť pozorovať vám umožňuje vidieť mnohé ľudské nedostatky.

Naozajstnú lásku si zaslúžite a presne viete, čo musíte urobiť, aby ste si ju udržali. Všeličo bude oveľa jednoduchšie, ako sa vám teraz zdá. Podarí sa vám vyriešiť problémy a spory ostatných.

Zachovávajte si chladnú hlavu aj v krízových situáciách vďaka skúsenostiam, ktoré ste za celé roky nazbierali.

Práca a peniaze

Každý čin má svoj následok, tak to bude aj v roku 2020. Všestranne využite svoju inteligenciu. Venujte sa aj oblastiam, ktoré by vás inokedy nelákali, je potrebné si rozšíriť obzory.

Opatrnosť vás uchráni pred intrigami. Pozor, nech vám nezačne ubúdať nielen energia, ale aj vôľa a motivácia. Vážte si dobrý pracovný kolektív, už to nie až taká samozrejmosť.

Z nedôvery občas zaváhate. To by sa vám nemalo stávať. Pokiaľ ide o reakciu na svet okolo vás a na udalosti, ktoré sa v ňom odohrávajú, je znamenie Panny silne analytické, rezervované a obozretné.

Tam, kde ostatní tápajú, vy budete excelovať. Hlavné je začať investovať rozumne. Len ten, kto dokáže peniaze správne obracať, môže sa tešiť na úspešný rok.

Zdravie a kondícia

Sila vášho znamenia nie je len v tele, ale aj v mysli. Vaším svetom je aj svet duchovný. Analytickým orgánom strážiacim v tele imunitu a zdravie sú hlavne črevá, ktoré majú Panny, zvlášť tie nespokojné, najchúlostivejšie.

Nezanedbávajte vleklé zdravotné problémy. Riešte ich čo najintenzívnejšie hneď od začiatku roka, aby vás nebrzdili. Upokojte sa a trochu zvoľnite. Vaše telo a myseľ sú predsa prepojené. Snažte sa neprepadnúť pesimizmu.

Myslite na zadné vrátka aj v roku 2020. K nepravidelnému poklesu energie vám dopomôže niekto cudzí, viac ako vy sami.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: