Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janka

Janka

Osobný kód 172

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Lira

Lira

Osobný kód 179

Ročný horoskop - Baran

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Oheň
Astrologický patrón: planéta Mars
Deň v týždni: Utorok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 10.9. do 14.11., to je 65 dní. Vtedy je retrográdna vaša planéta Mars. Jej opačný chod spôsobuje oveľa viac napätia. Môžete sa v tom čase častejšie stretávať s ľuďmi, ktorí sú povahovo odlišní, a vy im neporozumiete. Vtedy budú existovať aj dôvody, pre ktoré by ste mali niektoré vaše rozhodnutia odložiť.

Ten čas bude provokovať k presadzovaniu vašej osoby, prípadne vnucovaniu vašich predstáv okoliu. Vyčerpávať vás budú aj väčšie a nečakané snahy o presadzovanie sa najstarších a najmladších členov rodiny.

Nebanujte za tým, čo odíde. Do svojho okruhu si predvídavo voľte takých ľudí, ktorí vás budú podporovať v rôznych záležitostiach, cieľoch, aj v láske. Zamerajte sa a zrealizujete si v roku 2020 vytýčené ciele. O svoje vzťahy sa starajte a s ľuďmi jednajte tak, ako si kto zaslúži.

Práca a peniaze

V roku 2020 je čas zamerať sa a prehodnotiť svoje, či rodinné financie. Sú v dobrom stave? Zlom? Solídnom?

Milujete svoju nezávislosť. Nič vás tak nerozladí a neirituje, ako keď sa v zamestnaní ocitnete v podriadenom postavení a musíte prijímať rozkazy iných, zvlášť ak ich neuznávate. Potrebuje zvyčajne rady od menej výbušných, tolerantnejších, ľudí.

V novom roku zažijete aj pár konfliktov, ktoré by vám mali ukázať, že tadiaľ cesta nevedie. V prvom rade by ste si mali stopercentne plniť svoje povinnosti, hlavne kvôli sebe.

Inak sa berie kritika od človeka, ktorému nie je čo vytknúť a inak od toho, kto robí chyby.

Najšťastnejší a najviac spokojní v roku 2020 budete vtedy, keď budete svojím vlastným pánom a konať po svojom. Hľadajte si však pokojnejších a systematickejších pomocníkov, spolupracovníkov a kontakty.

Zdravie a kondícia

Ctižiadosť vás bude nútiť prepínať svoje vnútorné i vonkajšie energie. Všemožne to budete chcieť maskovať. Dynamickosť vášho charakteru vás núti preceňovať svoju fyzickú silu.

Nakoľko najaktívnejšou časťou vášho tela je hlava a mozog, máte domýšľavú dôveru, že zvyšok organizmu zvládne jeho silnú vitalitu. Kladiete si nerozumné požiadavky na svoje rezervy a energie.

Pozor na zúženie a blokádu ciev a cievok v hlave. Silou vôle dokážete rýchlo premôcť choroby.

Vaša strava má obsahovať aj veľa organického železa a proteíny vytvárajúce svalstvo. Tie sa nachádzajú v nemastnom mäse a v rôznych druhoch zeleniny.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: