Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Voda
Astrologický patrón: planéty Neptún / Jupiter
Deň v týždni: Štvrtok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 23.6. do 29.11., to je 159 dní, kedy bude vaša hlavná planéta Neptún retrográdna, čiže v nepríjemnom opačnom chode.

Budete ešte viac precitlivení a vnímaví, často na vlastnú škodu. Dajte pozor, aby ste nikoho neurazili. Ten by mohol zmariť vaše zámery.

Skoncentrujte sa na slová, ktoré použijete na svoju obhajobu. Nebolo by veľmi múdre provokovať. Rešpektujte viac, že vaša predstava života sa nemusí zhodovať s predstavou iného človeka.

Rok 2020 vám dodá veľa zaujímavej, hoci nie vždy harmonizujúcej energie. Nestačí svoje deti len milovať. Treba ich rešpektovať aj ako ľudí, aj keď sú ešte malí.

Je len jeden liek na veľké problémy - malé radosti! Obklopte sa tými, ktorých máte najradšej. To je vždy najistejšie, najrentabilnejšie a najkrajšie.

Práca a peniaze

V roku 2020 by ste mali viac vyťažiť zo svojich schopností. Zháňajte nové informácie, akékoľvek. Potrebujete byť v blízkosti niekoho, kto vie, čo má robiť a dokáže nájsť schodnú cestu aj pre vás.

Nemali by ste sa však rozhodovať pod nátlakom. Keď budete mať úplne jasnú myseľ, dokážete predísť riziku. Budete vedieť čítať medzi riadkami a odhadnete potenciálnych podvodníkov skôr, než narobia problémy.

Sebadôvera vás poženie dopredu, takže svoje priania budete nielen schopní rýchlejšie vyslovovať, ale aj realizovať.

Tento rok 2020 vám prinesie dosť inšpirácie a nápadov na vyriešenie rôznych i náhlych problémov.

Zdravie a kondícia

Proti možným ochoreniam je najideálnejšia prevencia. Na tú sa aj v tomto roku 2020 zamerajte. Zdravé telo, to je predovšetkým zdravá myseľ. Zabudnite preto na negatívne myslenie a naučte sa, ako byť pozitívnejší.

Emočné traumy vedú k nervovým poruchám, náchylnosti k infekciám a nákazlivým chorobám. Možno častejšie príliš prepínate svoje sily a telo sa tomu logicky bráni. Nikto cudzí vám nedokáže narobiť taký zmätok v duši, ako si ho narobíte sami.

Lieky na cukrovku, vysoký krvný tlak, ale aj antidepresíva, môžu mať ako jeden z vedľajších účinkov aj stratu libida. Vážny nedostatok kalcia môže mať za následok upchaný nos, vredy, zápal pohrudnice, i problémy s obličkami a pečeňou.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: