Ročný horoskop - Kozorožec

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Zem
Astrologický patrón: planéta Saturn
Deň v týždni: Sobota

Láska a vzťahy

Čaká vás rok príjemných prekvapení. Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 11.5. do 29.9., to je 141 dní. Vtedy bude vaša hlavná planéta, váš astrologický patrón Saturn (pán času a karmy), retrográdny, čiže v opačnom chode. Zvýši sa vám podráždenosť.

Pozor na to, koho si vyberiete za vodcu, priateľa. Počúvajte varovné hlasy z okolia i váš vnútorný.

Rok 2020 i vaša planéta Saturn vám spestría život nejakými zmenami. Otvoria sa pred vami nové možnosti v oblasti duševného rozvoja, zaujímavejších vzťahov a tvorivej práce.

Účinky sa budú prejavovať síce pomaly, ale zato dôkladne. Postupne budete znovu nadobúdať istotu. Získajte si na svoju stranu ľudí, ktorí vám obohatia život v mnohých smeroch.

Práca a peniaze

Expanzia roku 2020 vás zasiahne najmä v profesii. Budete mať možnosť integrovať svoje ideály, záujmy aj realitu do spôsobu, ako si zarábať na živobytie.

Váš Saturn posilní to, čo urobíte. Pomôže vám prejsť cez prekážky, prenesie vaše kreatívne nápady do reálneho sveta a prehĺbi vám intuíciu.

Vytrvalým praje šťastie, čo sa v tomto prípade potvrdí opakovane. Naďalej pokračujú energie vyzývajúce vás k aktivitám a úspechu. Bola by škoda priaznivý vplyv nevyužiť, veď máte dosť vnútornej sily.

V roku 2020 sa vám zvyšuje odhodlanie a odvaha skúšať nové, neobjavené. Stúpne vám aj elán do života a práce. Ak budete hospodáriť nerozvážne, už v lete sa budete trápiť.

Zdravie a kondícia

Vaše telo bude celý rok 2020 pomerne krehké, takže ho šetrite. Znamenie Kozorožca vládne kolenám, celej kostre, šľachám a chrupavkám, ktoré všetko držia pokope.

Z orgánov tela najviac trpia tie, ktoré majú funkciu pevných, oporných a ochranných štruktúr, teda kosti, kĺby a koža. Vytváranie kalciových usadenín, reumatizmus a neuralgia sú typické poruchy. Ohrozujú vás nehody, zlomeniny kostí, podliatiny, vytknutia a zranenia kolien.

Pri normálnej životospráve sa máte šancu dožiť vysokého veku. Cirkulácia krvi v tkanivách môže ochabnúť, takže toxíny a odpadové látky sa budú v tele hromadiť. Strážte sa. Hrozia vám aj ťažkosti s pečeňou a žalúdkom.

Nájdite si čas na dôkladnú preventívnu prehliadku.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: