Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Ročný horoskop - Rak

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Voda
Astrologický patrón: Luna
Deň v týždni: Pondelok

Láska a vzťahy

Vášmu znameniu Raka kraľuje citlivá Luna, ktorá vchádza do jednotlivých znamení každých 2,5 dňa, ale nás ovplyvňuje hlavne svojím splnom a novom, preto sa vás opačný chod planét netýka. Vplýva na vás štvrtý astrologický dom horoskopu, preto domov, domáce situácie, rodinné vzťahy, deti a rôzne predmety dennej potreby sú pre vás dôležité.

V roku 2020 zažeňte svoj vnútorný konflikt a neodôvodnené podozrenia. Nepoddávajte sa zbytočne ťažkým myšlienkam. Keď vytrváte, mnohé dopadne lepšie, ako čakáte.

Tento rok vás oslabia silné energie planét a znamenie Kozorožca. Prejavíte sa silnejšie. Zaslúžite si poctu, úspech i uznanie.

Snažte sa za každých okolnosti zachovávať svoju pokojnú myseľ, pretože nie každá a najmä zásadná zmena sa z dlhodobého hľadiska ukáže ako dobrá. Našťastie vám intuícia pomôže nájsť správnu cestu.

Práca a peniaze

Veľké zvraty Raci v roku 2020 skôr očakávať nemusia, ale ak sa objaví nejaká lukratívnejšia ponuka, potom je dobré ju rýchlo využiť.

Mali by ste si udržiavať svoje pracovné nasadenie z minulého roka, lebo tento rok nebude pre vás veľmi odpočinkový. Čaká vás plno dôležitých udalostí.

Do veľkých mocenských bojov a konfliktov by ste sa nemali púšťať, pretože tie spravidla nemajú víťaza, len porazených. Ak sa nedopustíte chýb a každú novú situáciu najprv dôkladne zvážite, môže sa vaše profesné postavenie významne posunúť dopredu.

Sebadôvera je nevyhnutná a poženie vás. Nápadov bude mať viac než dosť.

Zdravie a kondícia

Vaša nálada sa odráža aj na vašej fyzickej kondícii. Vaše zdravotné ťažkosti sú vyvolané predovšetkým stresom, obavami a psychickým napätím.

Aj v roku 2020 si dajte pozor na trávenie, gastritídu, žalúdočné ťažkosti a slabé vylučovanie. Všetky tieto poruchy zdravia môžete odstrániť opačnými emóciami, než cez aké vznikli. Napríklad namiesto podozrievania by ste mali rozvíjať dôveru, namiesto starostí – optimizmus, namiesto závisti a pomsty – odpúšťanie.

Najchúlostivejšími orgánmi budú žalúdok a pečeň, ak v roku 2020 nebudete vedieť “stráviť” vonkajšie podnety.

Zvlášť disharmonické podmienky v domácností sú následok porúch trávenia. Zamerajte sa aj na svoje vlastné možnosti. Je potrebné venovať sa aj sám sebe, dostatku voľného času a očiste mysle. Zistíte, že ste oveľa silnejší, ako ste si mysleli.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac