Ročný horoskop - Škorpión

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Voda
Astrologický patrón: planéta Mars / Pluto
Deň v týždni: Utorok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 10.9. do 14.11., to je 65 dní. Vtedy je retrográdna vaša planéta Mars. Najnáročnejšie dni však budete mať, keď bude retrográdne i vaše Pluto. To bude dlhšie obdobie, až 162 dní - od 25.4.2020 do 4.10. V tomto období si dávajte najväčší pozor.

Nech vám aj v roku 2020 prevažuje pocit aspoň relatívnej spokojnosti. Vo vašom svete by malo dochádzať k takým udalostiam, ktoré prinesú trochu viac humanity a sociálneho cítenia.

Dôležité je, aby partneri boli na jednej vlne a akceptovali zmeny, únavu a nálady u druhého partnera. Treba si svojho partnera vážiť a hýčkať, len tak vznikne výnimočný vzťah, v ktorom sa dokážu prekonávať prekážky.

Práca a peniaze

Škorpióni sú stavaní na to, aby prežili aj krajné situácie. Viete si nájsť aj novú prácu, ak bude treba.

Vaše výkony budú v roku 2020, aj podľa postavenia Pluta, nadpriemerné. Tento rok by mal priniesť isté upokojenie.

Mali by ste sa zabezpečiť na horšie časy a vedieť dopredu zabrániť problémom. Viac sa dozviete, ak budete postupovať otvorene, ale nezabúdajte aj na lichôtky, bez nich sa nedozviete to, čo vás zaujíma.

Mali by ste sa vyhýbať pomstychtivosti, tajnostkárstvu, žiarlivosti a nemiernosti (aj v pracovnom prostredí).

Pohrajte sa s rozpočtom. Peňazí budete mať dostatok, ale nie nadbytok. Vždy všetko závisí na múdrosti a prezieravosti - a tie vy máte.

Zdravie a kondícia

V novom roku neprepínajte sily, pozor však na zdravie. Strážte si krvný tlak, inzulín a cholesterol. Isté problémy s nespavosťou, ktoré vás sprevádzajú už dlhší čas, sa začiatkom roka mierne zlepšia.

V jarných mesiacoch vás môžu sužovať bolesti kĺbov. Držte ich preto čo najviac v teple. V lete sa venujte cykloturistike a prechádzkam, ktoré vám pomôžu aj po psychickej stránke.

Chúlostivé orgány (vylučovacie a pohlavné) máte v panvovom dne. Myslite na ich regeneráciu. Zárodky baktérií vám vnikajú do tela nosom, hrdlom, močovým i vylučovacím systémom a genitáliami.

Ak chcete schudnúť, obmedziť by ste mali hlavne tvrdý alkohol.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: