Ročný horoskop - Býk

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Zem
Astrologický patrón: planéta Venuša
Deň v týždni: Piatok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku máte od 13.5. do 25.6., to je 43 dní. Vtedy je vaša planéta Venuša retrográdna. Pod jej zložitým vplyvom sa stáva plno zbytočných komplikácii. Jej rozmary vo vzťahoch k ľudom i peniazom a mámeniu dosahujú vrchol.

Upokojte sa, všetko časom vychladne i rôzne rozmary. Bude to dobrý čas pre to, aby ste sa na chvíľu zastavili, prešli svojimi spomienkami a aj svojím životom a zasunuté problémy vyniesli znovu na povrch. Tým sa uvoľní vaše podvedomie a stratí schopnosť vás trvalo strašiť alebo pôsobiť ťažkosti.

V osobnej rovine rok 2020 prehodnotí váš navyknutý spôsob života. Všeličo už prestane fungovať. Budete musieť začať znovu jasnejšie formulovať svoje ciele a priania. Nepodceňujte duchovno, súcit, priateľstvá a spoločenský život.

Práca a peniaze

Planéta Urán, ktorá bude aj v roku 2020 vo vašom znamení, má za úlohu poriadne zatriasť a prevrátiť vaše nevedomie na vedomie.

Rok 2020 vám prinesie odvahu, aby ste sa zbavili konvenčného spôsobu života a začali niečo nové, progresívnejšie. Vyžaduje sa, aby ste si neustále riadne plnili svoje povinnosti i k ostatným a riešili všetky konflikty a problémy.

Čo si prajete, to sa vám začne postupne plniť. Nesmiete však preceniť svoje sily a brať na svoje plecia viac než zvládnete. Neadekvátne chovanie vás môže dostať do konfliktu s ľuďmi alebo úradmi.

Do finančného rázu vám rok 2020 vnesie nepredvídateľnosť. Prídete však na neobyčajné spôsoby, ako zarobiť peniaze. Pritiahnete si šikovných ľudí, ktorí vám pomôžu, ale aj ľudí, ktorí sa budú snažiť na vás zarobiť.

Zdravie a kondícia

V roku 2020 majte potrebu a chuť si zlepšovať svoju kondíciu. Dobré výsledky sa dosahujú len praxou, vytrvalosťou a opakovaním stanovených postupov. Cieľavedomé úsilie dáva dobré výsledky.

Nehovorte s inými len o svojich trápeniach a starostiach. Snažte sa vyhýbať konfliktom a problémom, aby ste si nepokazili náladu. Všetky aktivity by mali byť účelové a využiteľné.

S radosťami života by ste to nemali preháňať, inak sa nevyhnete priberaniu na váhe. Princíp hromadenia vás občas dovedie až k obezite, prípadne k zápche, lebo nechcete "pustiť" nadobudnuté.

Ak by ste mali pocit, že nemôžete svoje danosti naplno uplatniť, objavia sa problémy v oblasti krku, krčných ciev, stavcov, poškodí sa štítna žľaza, endokrinný systém a metabolizmus. Venujte sa viac meditáciám a iným duchovným záujmom, ktoré vás uvoľnia po telesnej i duševnej stránke.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: