Veštby a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janka Avelange

Janka Avelange

Ak potrebujete podať pomocnú ruku a počuť rady, ktoré vás opäť postavia na nohy, som tu pre vás. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Ročný horoskop - Lev

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Oheň
Astrologický patrón: Slnko
Deň v týždni: Nedeľa

Láska a vzťahy

Vášmu znameniu Leva kraľuje všemocné Slnko, ktoré je stále, preto sa vás opačný chod planéty netýka. Nebuďte však príliš sebeckí, inak čoskoro svoje okolie otrávite. Ak máte pocit, že sa príliš riadite emóciami a prestávate myslieť racionálne, mali by ste trochu pribrzdiť.

Milostné dobrodružstvá vás síce aj v roku 2020 budú baviť, ale nie je potrebné urobiť chybu, ktorá by vás mohla dlho mrzieť. Skúste si spomenúť, prečo človeka, s ktorým žijete, máte radi. Začnite sa na neho opäť tešiť.

Nie ste ochotní čakať a taktizovať, preto sa vaše vzťahy strácajú alebo spomaľujú. Nebudete to mať v tomto roku ľahké, pretože voči svojim blízkym máte hromadu restov. Snažte sa to zvládnuť so cťou. Konajte, kým je čas a chvíľková kríza neprerastie do niečoho väčšieho.

Svoj stres a nevôľu sa snažte neprenášať na ostatných, zvlášť blízkych, lebo by vám to mohli dlho pripomínať.

Práca a peniaze

Pracovne budete dosť vyťažení. Neočakávajte však veľké pokroky v práci, tam to bude skôr stagnovať. Vďaka tomu sa však vyhnete sklamaniam, ktoré by z toho mohli prameniť.

Vo financiách potrebujete vedieť viac o ľuďoch, ktorí vás oslovujú. Hoci nebývate úmyselne krutí, vaša nadradenosť a neuznanlivosť voči právam iných môže viezť k najhoršiemu druhu nátlaku a týrania, hlavne ak sa ocitnete v úradnom alebo šéfovskom postavení.

Napriek vašej povahe so sklonmi k riskovaniu, by ste sa nemali nechať nahovoriť na niečo neprehľadné.

V roku 2020 bude na vás nátlakovo pôsobiť planéta Saturn, ktorá zariadi, aby sa hralo podľa pravidiel. Budete musieť i vy svoje skutky napraviť, chyby priznať, prípadne sa i ospravedlniť.

Nastal čas, aby ste sa aj vy naučili viac dbať na konvencie a pravidlá. Takýto je hlavný vesmírny vplyv roku 2020.

Zdravie a kondícia

V novom roku by ste si mali dávať na zdravie väčší pozor. Ak nezvládnete nápor, ktorý sa na vás kladie, oslabí vám to celý srdcovocievny systém a chrbticu.

Zlou životosprávou si zarobíte na cukrovku, či vysoký krvný tlak. Dostanete potom lieky, ktoré môžu vaše libido poriadne stiahnuť k zemi.

Mali by ste sa vyvarovať provokačnej rýchlej jazdy a adrenalínových športov. Poriadne odpočívajte, nájdite si čas pre rodinu a snažte sa svoj život príjemnejšie ustáliť.

V roku 2020 vás čaká niekoľko skúšok, v ktorých sa prehodnotí aj váš charakter. Nezúfajte a poučte sa z chýb, ktoré už nezopakujte.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: