Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop 2022 - Škorpión

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Mars a Pluto

Retrográdny Mars vás bude zaťažovať od 30. októbra až do konca roka 2022 (v Blížencoch). To bude 63 náročných dní. Výbušnosť a odboj budete musieť nasilu tlmiť.

Retrográdne Pluto vás zaťaží dlhodobo, až 162 dní v čase od 29. apríla do 8. októbra 2022 (v znamení Kozorožec). Budú od vás vyžadované náročné úlohy, podriadenosť a disciplína.

Nov Mesiaca v znamení Škorpióna

V utorok 25. októbra 2022 o 12:48 h nastane pre vás dosť rozhodujúci nov Mesiaca vo vašom znamení Škorpióna.

Pokiaľ sa niektoré situácie opakovali, mali ste sa z nich ponaučiť. Niekedy postačí opustiť zabehnuté postupy a skúsiť to inak. Pozitívny vplyv sa prejaví aj tak, že budete mať dôveru v blízkych ľudí, ktorí vás povzbudia a poradia.

Spln Mesiaca v znamení Škorpióna

V pondelok 16. mája 2022 o 6:13 h vás bude inšpirovať aj spln Mesiaca vo vašom znamení Škorpióna.

Počas celého roka, ale zvlášť teraz, budú planéty testovať vašu rozvážnosť a energiu. Zažijete výstupy i pády, ktoré budú vyzerať znepokojujúco. Za každých okolností je dôležité nestratiť vôľu bojovať. To však vám, s podpornou silou Marsu, nehrozí.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V roku 2022 vám veľkodušná planéta Jupiter zasvieti priaznivejším svetlom a nápomocné vám budú aj dve najvzdialenejšie planéty - Neptún a Pluto. Planéty Urán a Saturn síce budú vysielať aj náročnejšie energie, ale vášnivý Mars zabrnká na vašu erotickú fantáziu. Vyprovokuje vám nápady, ako ozvláštniť partnerský život. Váš citový život sa aj preto v roku 2022 nezaobíde bez novej iskry.

Prehĺbite priateľstvá, budete môcť rozvíjať nápady. Aj v roku 2022 vďaka vášmu variabilnému elementu Vody budete môcť využiť príležitosti, ktoré sa budú núkať. Čím nezvyklejší človek alebo riešenie, tým väčšiu pozornosť si u vás získa.

Úspešne zvládnete mnohé riešenia, aj keby boli namáhavé, lebo sa stanete vynaliezavejší, odvážnejší a zocelenejší.

Peniaze

S obchodnými partnermi, kolegami či s priateľmi vyjdete dobre, pretože sa premôžete a uprednostníte seriózny, zodpovedný a profesionálny prístup.

Mars a jeho aktivita prináša skvelú perspektívu do nasledujúcich mesiacov. I tak zbytočne neriskujte. Potom budú mať vaše finančné toky harmonickejší charakter. V prípade, že budete riešiť svoje finančné záležitosti uvážlivo a zodpovedne spravovať, výrazne posilníte svoje aktíva.

Výzvou bude udržiavať rovnováhu medzi rodinou a kariérou. Na prevratné myšlienky je ešte priskoro, nechajte si ich zatiaľ len pre seba.

S niečím ste nerátali, ale nemá zmysel sa trápiť. Zlého sa, ak sa dá, už v januári zbavte. Ľahko totiž môžete minúť, pod vplyvom Uránu, zbytočnú čiastku za veci, ktoré sú síce pekné, ale nevyužijete ich. Radšej investujte do vylepšenia svojho bývania a svojej vizáže.

Zdravie

Ak sa stretávate s nejakou chorobou, mate v tomto roku 2022 šancu nájsť efektívnu, možno aj alternatívnu liečbu, ktorá vám bude vyhovovať.

Nájdite si čas na zamyslenie, relaxáciu, premýšľanie o duchovných veciach, osobný rozvoj. Postaráte sa o seba a svoju kondíciu. Nervozita a stres budú vyvolávať zdravotné, alebo aj psychické problémy, zvlášť ženám pred splnom. Nepokoj zmeňte na trpezlivosť, predvídavosť a rozvahu.

Pozor na črevné ochorenia a poruchy tráviaceho traktu. Hrozia aj zápaly a nákazy hlavne na pohlavných orgánoch. Nespokojnosť, vyčerpanie a napätie po psychickej stránke sa snažte zmierňovať.

V apríli sa oslabuje najmä krčná chrbtica. Buďte obozretní, v lete zbytočne neriskujte. Po celý rok si strážte váhu! Má tendenciu rásť a zhoršovať tak aj niektoré iné vaše zdravotné parametre. Nechajte si urobiť preventívne vyšetrenie na cukrovku / diabetes.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: