Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop 2022 - Vodnár

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Urán

Retrográdny Urán bude mať pre vás komplikovanejšie energie, na ktoré si bude treba dať pozor už od 1. do 18. januára 2022. Bude stále v znamení Býka, ale toto obdobie bude trvať len 17 dní.

Druhá fáza bude od 24. augusta až do konca roka 2022. To bude 130 nevyspytateľných dní.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

V utorok 1. februára 2022 o 6:45 h bude nov Mesiaca vo vašom znamení Vodnára. Zároveň v tom čase bude aj Slnko vo vašom znamení.

Rozhodne sa snažte stabilizovať a neprepadať ani nude, ani smútku. Naopak, snažte sa byť v tesnom kontakte s rodinou, ktorá vás bude veľmi potrebovať.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

V piatok 12. augusta 2022 o 3:35 h nastane spln Mesiaca v znamení Vodnára.

Možno vás dostihnú resty z minulosti. Neodkladajte ani žiadne dôležité okolnosti, ktoré súvisia s peniazmi, úradmi a oficiálnymi inštitúciami. Zaistíte si väčší pokoj.

Ak hľadáte perspektívny vzťah, dobre vyberajte.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V roku 2022 začnete nazerať na svet z nového uhla a pochopíte, kde leží pravda. Berte veci tak, ako sú a ako takým k nim tiež pristupujte. Buďte starostliví a snažte sa byť príjemní.

Budete určite potrebovať pozrieť sa na seba aj kritickým okom. Pozrite sa do vnútra svojej duše a zistíte, že môžete dosiahnuť viac, než ste si kedy dokázali predstaviť.

Verte, že celý rok 2022 bude pre vás veľkou lekciou a vaše kroky povedie aj osud. Sú to lekcie, ktoré vás posunú omnoho ďalej, než ste si kedy predstavovali. Aj napriek niektorým problémovým situáciám v oblasti vzťahov, bude láska pri vás, tak si ju užite a tešte sa z nej.

Čiastkové neúspechy budú, ale stále to budú len čiastkové neúspechy. Na konci môže byť víťazstvo, keď využijete nadobudnuté skúsenosti. Buďte preto trpezliví a veľkodušní.

Peniaze

Začínate pred sebou hrnúť dôležité povinnosti, až sa ocitnete v časovej tiesni. Nedodržanie dohodnutých termínov sa však neoplatí.

V novom roku 2022 budete určite chcieť posilniť svoje vôľové vlastnosti, talent a zručnosť. Mnoho Vodnárov túži po nezávislej práci, neradi pracujú v zamestnaneckom pomere, ťažko prijímajú autority a preto mávajú v práci aj problémy.

Vplyv roku 2022 bude nahrávať i zmenám. Buďte však obozretní, triezvi, konzervatívni a silní. Ste veľmi inteligentní a usilovní a preto sa môžete usilovať aj o vedúce postavenie.

Dokážete tiež dobre ovplyvňovať verejnú mienku a získať ľudí na svoju stranu. Študujte a dokážete rýchlo pozbierať a využívať informácie. Táto schopnosť je hlavným zdrojom vášho úspechu v roku 2022.

Zdravie

Neváhajte si vytvoriť miestečko, kde uspokojíte svoju túžbu po zaujímavých veciach a aktivitách.

Po celý rok 2022 si strážte kŕčové žily a srdcovo–cievny systém. Ak sa vo vašom živote budú opakovať, prípadne i stupňovať úrazy, bude to indikátor, že nežijete celkom správne. Dôležité bude, aby ste neporušovali základné zásady, pretože inak by ste skončili horšie.

Dôležitá je zelenina a ovocie. Stravu dopĺňajte kremíkom, selénom, zinkom a tiež vitamínmi C a B. Na dochutenie jedál je dobrá bazalka, rasca, majorán a šalvia. Výborný je cesnak, cibuľa, pór a zeler.

Celý rok, ale zvlášť v poslednom mesiaci roka, svoje telo radšej neprepínajte. Doprajte mu relaxáciu a odpočinok, ktorý si v tomto náročnom roku zaslúži. Chronický stres alebo nespracované emócie by mohli narušiť celý rad ozdravných procesov vo vašom tele.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: