Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Horoskop 2022 - Strelec

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Jupiter

Vaša planéta, Jupiter, vás potrápi opačným chodom v dňoch 28. júla 2022, keď bude v znamení Barana, až 23. novembra 2022 zo znamenia Ryby. Spolu to bude 118 dní.

Nov Mesiaca v znamení Strelca

V stredu, 23. Novembra 2022 o 23:57 hod. bude nov Mesiaca vo vašom znamení Strelca. Nenechajte sa teraz priveľmi zväzovať spoločenskými konvenciami a iným nátlakom. O čo sa pokúsite, to vám pôjde. Ak v sebe nájdete pokoj, prekážok bude čoraz menej. To bude lekcia, ktorú sa naučíte.

Spln Mesiaca v znamení Strelca

V utorok 14. júna 2022 o 13:51 hod. vás môže ovplyvniť spln Mesiaca vo vašom znamení Strelca. Zamrzí vás správanie niektorých ľudí okolo vás. Môžu vás, okrem iného, prekvapiť aj zabudnuté platby, za ktoré by vám hrozila aj nejaká sankcia. Pocítite, že pre množstvo práce nie ste pripravení niesť nové bremeno.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Vládnucou planétou vášho znamenia Strelca je planéta Jupiter. Ten podľa chaldejského radu planét je vládnucou planétou roku 2022. Malo by vám to všetko ovplyvniť v tom najpozitívnejšom zmysle.

Snažte sa vnímať aj tie najjemnejšie náznaky sympatií, aby vám nič pekné neuniklo. Planéta Merkúr vás môže provokovať i nahnevať malými nedorozumeniami s rodinnými príslušníkmi, ale všetko sa rýchlo vyrieši. Kompromis je občas dôležitý, ale neustále ústupky sú zaťažujúce.

Vplyv obmedzujúcej planéty Saturn bude pre vás citeľný celý rok 2022. Budete ho brať ako ťažší v každej oblasti vášho snaženia. Bude to akési generálne upratovanie vášho života. Niečo vytriedite i sami, niečo sa vám akoby nasilu rozbije, alebo skončí, aj keď na to nebudete ešte pripravení. Prinesie vám životnú transformáciu.

Práca a vzťahy prejdú premenou. Už na jar sa odhalí nejaké tajomstvo, ktoré malo zostať utajené. Častejšie môžete očakávať nepríjemnosti od skrytých nepriateľov, ale aj od blízkych osôb. Je potrebné si všímať ľudí okolo seba.

Peniaze

Váš deň je deň Jupitera - štvrtok - preto si plánujte dôležité činnosti alebo rozhodnutia práve na tento deň. Budete mať viac psychických i fyzických síl a dokážete svoju vôľu a energiu smerovať jasnejším smerom.

Planéta Saturn bude prinášať životné skúšky aj v téme peňazí, chyby nebude odpúšťať. Treba len vydržať. Všetko, čo uzavriete, prehodnotíte a vylepšíte, bude do budúcnosti pre dobro a pozitívnu zmenu. Niečomu sa budete musieť prispôsobiť novým pochopením a taktikou.

Neberte si viac úloh, ako môžete zvládnuť. Zariaďte sa podľa seba, ale hlavne podľa okolností. Budete mať všetkého dosť. V januári si skontrolujte termíny a povinnosti, nech vás nič neprekvapí.

Často budete musieť ľudí presviedčať. Pripravte si dobré, logické argumenty.

Zdravie

Pre lepšiu kondíciu i obranyschopnosť tela v roku 2022 dostatočne odpočívajte, berte život s nadhľadom a venujte sa aktivitám, ktoré vás vedia potešiť. Nestresujte sa zlými predstavami, aj keď vás mnohé spoločenské a mediálne články budú k tomu provokovať.

Vaša aktivita má voľnú cestu v roku 2022. Zmeny, ktoré ste uskutočnili, vám pomohli riešiť niečo, v čom ste už asi ani nechceli pokračovať.

Pre očistu a regeneráciu cievneho systému sú dôležité aj ochranné látky ako omega-3, omega–6 a omega–9 mastné kyseliny a antioxidanty. Rast svalovej hmoty, ktorý bude spojený s cvičením, je spojený aj s vyšším príjmom bielkovín, ale tým sú zaťažované obličky. Tiež môže dochádzať k vyčerpávaniu niektorých vitamínov a minerálnych látok.

V aute sa sústreďte a pozor na chodcov.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: