Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Horoskop 2022 - Panna

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Vaša planéta Merkúr je veľmi pohyblivá, preto aj jej retrográdne, čiže komplikované vplyvy bývajú a aj v roku 2022 budú, častejšie. Sú to obdobia:

  • 14. január 2022 (keď bude vo Vodnárovi) až 4. február (v Kozorožcovi) - to je 21 dní
  • 10. máj 2022 (keď bude v Blížencoch) až 3. jún (v Býkovi) - to je 24 dní
  • 10. september 2022 (keď bude vo Váhach) až 2. október (v Škorpiónovi) - to je 22 dní
  • 29. december 2022 (keď bude Kozorožcovi) až do konca roka 2022 - to sú 3 dni

Cez tieto náročnejšie dni, kedy vás bude v aktivite planéta Merkúr blokovať, sa radšej o nič náročné nepokúšajte. Vo sne sa vám pripomenú aj prešľapy, trapasy a traumatizujúce situácie z posledných dvoch rokov, čo nebude príjemné. Lenže tým sa od nich vaše podvedomie oslobodí a pozvoľna upadnú do zabudnutia.

Nov Mesiaca v znamení Panny

Nov Mesiaca v znamení Panny nastane v sobotu 27. augusta 2022 o 10:16 h.

Nielen Mesiac, ale aj Slnko bude vo vašom znamení. Bude vás to hnať do nových aj väčších finančných aktivít. Radšej trochu opatrnejšie, zvlášť, ak by s tým nesúhlasila vaša rodina. Mohli by ste si veľmi narušiť vzťahy, ale aj trávenie.

Spln Mesiaca v znamení Panny

V piatok 18. marca 2022 o 8:17 h. nastane spln Mesiaca v znamení Panny.

Medziľudské vzťahy sú, hlavne počas splnu, náročné. Ženy ho budú prežívať citlivejšie. Uvoľnite sa. Každý má občas slabú chvíľku. Je stratou času niečo momentálne neriešiteľné zbytočne rozoberať. Máte však možnosť niečo napraviť.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Zabudnite na to, čo sa vám v minulosti nepodarilo. Aj pre harmóniu v rodine je lepšie v roku 2022 urobiť kompromisy. Hneď na začiatku roka je signalizované zvýšené napätie v osobných i profesijných vzťahoch, ktoré sa prenášajú z minulého roku.

Planéty Mars i Venuša vás budú provokovať. Striedavo vo vás budú vzbudzovať pocity ľútosti a naopak bojovnosti. Nenechajte sa tým zahltiť. Váš inteligentný vládca Merkúr vás bude brzdiť, aby ste neskĺzli do nezmyselných vzťahov.

Rok 2022 prináša väčšiu schopnosť porozumenia. Ako opora sa prejavia vaši príbuzní, nepodceňujte ich rady.

Ideálne nič neexistuje. Nestrácajte vitalitu, ani silný osobný magnetizmus. Nech vám nechýba chuť na rozumnú komunikáciu a viac pohybu. Predstavivosť je tvárna sila mysle. Myšlienky vládnu telu a tvarujú jeho okolie. Negatívne myšlienky nahraďte konštruktívnymi.

Veľkorysé pôsobenie Jupitera, prajnej planéty tohto roku, od decembra 2021 až do polovice mája 2022 vám uľahčí vzťahy s druhými.

Peniaze

Ste znamením, ktoré nikdy neustupuje v kvalite. Uprednostňujete analytické myslenie a súdnosť. V roku 2022 je vám šťastena naklonená najmä v komunikácii a kontaktoch s vašim okolím. Prejaví sa to kladne v zamestnaní i podnikaní. Váš vládca Merkúr vás bude konfrontovať s príjemnými chvíľami. Uvidíte stále viac detailov, než tomu bolo v minulosti.

Stanete sa lepšími pozorovateľmi. V práci vás novinky čakajú až v posledných štyroch mesiacoch roka. Budete mať pocit, že vaše vlastnosti už nie sú v móde a nemajú cenu, že vaše organizačné schopnosti a reálny pohľad na život sú už považované za zastarané.

Viac ako na skutočné, hmatateľné veci sa zamerajte na abstraktné myšlienky. Nehanbite sa v prípade neistoty prijať pomoc. Nechajte si poradiť od prezieravého človeka, ktorý sa nepokúša vám ani lichotiť, ani z vás robiť blázna.

Robíte chybu, keď nechávate svojich blízkych zaháľať a sami sa môžete strhať. Porozprávajte sa vážne o tom, ako rozdeliť domáce úlohy. Prezieravá planéta Jupiter vás od mája 2022 do mája 2023 bude podporovať v oblasti spoločných financií ako sú pôžičky, hypotéky, predaj či kúpa.

Zdravie

Dlhodobo vo vnútri vášho organizmu prebieha často veľké napätie. Pozor na zbytočný stres. Ohrozená je aj imunita vášho tela, objaviť sa preto v roku 2022 môžu aj kožné neduhy.

Z vplyvu vášho znamenia na vaše zdravie pôsobia sily hlavne na tráviaci trakt - tenké a hrubé črevo, slezinu a pankreas.

Vhodná je masáž brucha jemným krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek. Psychika totiž hrá kľúčovú úlohu pre oblasť brucha a črevnej flóry, čo sú zóny priraďované vášmu znameniu. V pohode vychutnaná správna strava zohráva u vás nesmierne dôležitú úlohu, doprajte si ju v pravidelných intervaloch.

Pekná hudba vám zútulní domov a zharmonizuje psychiku. V roku 2022 skúste aj upokojujúci autogénny tréning.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: