Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Horoskop 2022 - Ryby

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Neptún

Vaša planéta Neptún bude v opačnom, komplikovanom chode v čase od 28. júna až do 4. decembra 2022. Bude vo vašom znamení Rýb 159 dní.

Dajte si vtedy pozor na skreslené ilúzie a príliš ťažké nálady a pocity. Mohlo by sa to nepriaznivo odraziť nielen na vašej psychike, ale aj na telesnom oslabení. Nezaťažujte nielen seba, ale ani vašich blízkych, či spolupracovníkov.

Nov Mesiaca v znamení Rýb

V stredu 2. marca 2022 o 18:34 h nastane nov Mesiaca v znamení Rýb. Zároveň bude aj Slnko vo vašom znamení.

Posunie vás to v mnohých ohľadoch dopredu. Dobre si však premyslite, čo je pre vás najdôležitejšie, kľúčové a toto rozhodnutie nasledujte. Konajte podľa toho. Nikdy nie je neskoro na nový štart, ani pre tých už vekovo pokročilých.

V roku 2022 sa naučíte dôležitú lekciu a to, že sa musíte zbaviť strachu zo zmeny.

Spln Mesiaca v znamení Rýb

V sobotu 10. septembra 2022 o 11:58 h bude spln Mesiaca vo vašom znamení Rýb.

Budete veľmi precitlivení a oslabení telesne aj duševne. Nedovoľte nikomu, aby pošliapal vaše sny, predstavy a energiu zdravia. Možno je načase urobiť výber medzi známymi, ktorí vás znevažujú.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Božia múdrosť je v každom človeku. Urobte si v roku 2022 v mysli jasno. Oddeľte nesprávne predstavy od pravdy. Každý je sám sebe spasiteľom. Veci sú prístupné, ak je prístupná myseľ.

Vaše znamenie Ryby tiahne aj k magičnu. Myšlienky, ktoré budete vysielať, budú mať silu. Do svojho života tak môžete pritiahnuť veľmi veľa pozitívneho. Ste prispôsobiví, ale ľahko ovplyvniteľní a premenliví.

Mimoriadna schopnosť empatie z vás robí pomocníkov v núdzi a záchrancov druhých. Ak vediete nudný a nezaujímavý život, je veľmi pravdepodobné, že stále sa vraciate do zlej minulosti a držíte sa prežitých mentálnych modelov.

Aj v rodinných a dlhoročných partnerstvách môže dôjsť v roku 2022 k ukotveniu a vylepšeniu vzájomných vzťahov. Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce, hľadá dôvody.

Peniaze

K niektorým činnostiam sa nachádza motivácia len ťažko, ale napriek tomu je dôležitá. Tento rok 2022 vám prinesie veľa nového a pozitívneho. Predovšetkým sa naučíte lepšie nakladať so svojou energiou i časom a posilníte svoju ostražitosť.

V práci vás čaká náročný rok. Buďte preto pozornejší. Môžete sa veľa naučiť práve z omylov a problémových situácií, ktoré dokážete lepšie, či horšie vyriešiť.

Buďte inovatívnejší a použite svoju predstavivosť. Pozor na impulzívne konanie. Môžete ním niečo ukončiť, ale nebude to pre vás vôbec výhodné a môžete to oľutovať.

V roku 2022 bude najdôležitejšie sa správne rozhodnúť a tiež sa naučiť ostatným povedať, čo naozaj chcete. Zamyslite sa nad tým, ktoré vzťahy alebo pracovné záväzky vám nevyhovujú, prípadne vás dokonca ničia.

Zdravie

Vaše znamenie je jedno z najcitlivejších z celého Zverokruhu. Je krehkejšie aj fyzicky, preto musíte šetriť aj so svojimi silami a snažiť sa nepodliehať zbytočnému stresu.

Vytýčte si svoje mantinely a urobte si čas aj pre seba. Ani v roku 2022 nech nie ste plní skepsy, pesimizmu a negativizmu. Za všetkým nehľadajte zlo. Používate šiesty zmysel oveľa viac, než si uvedomujete.

Polodrahokamy turmalín, jantár a krištáľ vám budú dodávať ochranu.

V oblasti zdravia je potrebné byť opatrnejší aj na skladbu jedla a chodidlá. Gynekologické problémy môžu pochádzať aj z nedostatku lásky. Problémy riešte komplexne. Ak máte dlhotrvajúce problémy zdanlivo bez príčiny, skúste hľadať nielen ich fyzického pôvodcu.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rituál na odstránenie citových problémov vo vzťahu a obnovenie stratenej lásky

Prečistite vás vzťah od negatívnych nánosov a vdýchnite mu novú energiu.

Zistiť viac