Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop 2022 - Kozorožec

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Saturn

Od 4. júna až do 23. októbra 2022 vás potrápi vaša planéta Saturn zo znamenia Vodnára. To bude 141 náročných dní v roku. Preverí vám všetky dobré i horšie vlastnosti.

Fyzickú bolesť môžu spôsobovať aj psychické problémy. Najmä vtedy si veľmi nepripúšťajte napríklad ohováranie kolegýň, strach o choré dieťa, alebo obavy pred dôležitou skúškou.

Nov Mesiaca v znamení Kozorožca

V piatok 23. decembra 2022 o 11:16 h nastane pre vás veľmi významný okamih. Vtedy bude nielen Mesiac, ale aj Slnko vo vašom znamení Kozorožca.

Ak sa len trochu bude dať, neskrývajte sa pred spoločnosťou, ale ani skutočnosťou. Aj keď budete mať rôzne nálady, nepoddávajte sa smútku. Snažte sa byť v tesnejšom kontakte s rodinou.

Spln Mesiaca v znamení Kozorožca

V stredu 13. júla 2022 o 20:37 h bude spln Mesiaca vo vašom znamení Kozorožca.

Niekedy cúvate len kvôli tomu, že nie ste pevne rozhodnutí a bojíte sa neúspechu. Strach je zlý radca. Aj nedostatok času na súkromný život spôsobuje konflikty.

Pokúste sa nájsť rovnováhu. Snažte sa znížiť stres a nervozitu pri konfrontácii s prekážkami.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V roku 2022 sa budete musieť postaviť čelom akýmkoľvek problémom. Nespoliehajte sa na to, že to nejako dopadne. Starosti o seba i blízkych totiž narastú do väčších rozmerov a narobia vám zbytočné vrásky na čele.

Buďte citlivejší a majte pochopenie aj pre potreby druhých. Vaši priatelia ocenia najmä vašu zodpovednosť a spoľahlivosť. Dokážte dodržať slovo a v čase kríz si zachovajte chladnú hlavu.

Ani v roku 2022 nezabúdajte na kompromisy. Uistite sa nimi, že aj váš partner chápe vaše potreby tak, ako vy tie jeho. Dajte si do poriadku svoj milostný život.

Vďačnosť za prítomný okamih lieči emocionálne zranenia. Čím viac ste súcitnejší a láskavejší, tým skôr bolestné spomienky vyblednú a vy v nich pre seba odhalíte pozitívne lekcie.

V roku 2022 by ste si mali urobiť čas aj sami pre seba a spýtať sa svojej duše, či je spokojná. Ak tomu tak nie je, tak čo môžete urobiť pre to, aby sa to vylepšilo.

Peniaze

V roku 2022 môžu vyjsť na povrch rôzne zákulisné taktiky. Ste schopní tvrdej a cieľavedomej práce. Ani v tomto roku tomu nebude inak.

Nebudete sa zdržovať zbytočnosťami a pragmaticky sa pustíte hneď začiatkom roka 2022 do vytýčených úloh. Prinesie vám to možnosť dostať sa tam, kam ste mysleli, že sa nikdy nedostanete. Budete síce pomaly našľapovať, ale podarí sa vám to.

Dôležité cesty neodmietajte. Odmietanie a odkladanie vedie akurát k väčšiemu stresu. Pustite sa preto do nejakého takého restu. Je potrebné preukázať logiku, organizáciu a zmysel pre realitu.

Tento rok 2022 vás bude nútiť pristupovať zodpovedne k povinnostiam, nech už sú akékoľvek. Vy viete, že treba žiť v realite a nie márne snívať, konať a nie sa len sťažovať. Viete si udržať tempo, viac sa usilovať a obetovať sa, aby ste dosiahli rovnováhu a zároveň si ju aj udržali. Tí, ktorí budú pomáhať druhým, sami dostanú pomoc.

Zdravie

Úrazy a nehody sú varovným prstom duše. Dáva vám signál, odporúčanie, aby ste zmenili životný pohľad. V roku 2022 môžete mnohé zdravotné záležitosti ovplyvniť svojím pozitívnym prístupom.

V čase, keď ste unavení, nemáte nič riešiť a robiť, ale triediť svoje myšlienky a plánovať si budúce pekné chvíle. Hlavnou témou vášho záujmu by mal byť aj v roku 2022 cievny systém a kĺby.

Dbajte na zdravú výživu, mierne cvičte a hlavne si skontrolujte, či máte všetky vitamíny a stopové prvky v dostatočnej miere. Začnite si väčšmi vážiť každodennosť aj seba a skúste mať optimistickejšie myšlienky a očakávania.

Výbornou rastlinou je pre vaše znamenie kostihoj lekársky, ktorý sa môže používať ako obklad na bolestivé kĺby, kolená a presilené miesta.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: