Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Horoskop 2022 - Blíženci

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Vaša planéta Merkúr je veľmi pohyblivá, preto aj jej retrográdne, čiže komplikované vplyvy bývajú, a aj v roku 2022 budú, častejšie. Sú to obdobia:

  • 14. január 2022 (keď bude vo Vodnárovi) až 4. február (v Kozorožcovi) - to je 21 dní
  • 10. máj 2022 (keď bude v Blížencoch) až 3. jún (v Býkovi) - to je 24 dní
  • 10. september 2022 (keď bude vo Váhach) až 2. október (v Škorpiónovi) - to je 22 dní
  • 29. december 2022 (keď bude Kozorožcovi) až do konca roka 2022 - to sú 3 dni

V týchto dňoch nebudete vedieť až tak bravúrne argumentovať, bleskovo reagovať na zvedavé otázky a pôsobiť ako praví profesionáli. I to má pre vás výhody, ktoré dávajú skúšky.

Nov Mesiaca v znamení Blížencov

Mesiac aj Slnko budú v znamení Blížencov v pondelok 30. mája o 13:30 h.

Budete mať síce podpornú energiu novu Mesiaca, teraz ju však bude viac brzdiť energia, ktorú v tom období vysiela retrográdny Merkúr.

Neriskujte! Nič nepodceňujte, zvlášť nie diplomaciu a prevenciu. Na nezhody zabudnite. Snažte sa mať ničím nezatemnenú myseľ.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov

Spln Mesiaca v znamení Blížencov pripadne na štvrtok 8. decembra 2022 o 5:07 h.

Budete mať pocit, že vám dochádza trpezlivosť a poviete si, že je na čase zaujať nejaké stanovisko. Riešenie vašich odkladaných záležitostí si teraz dajte ako hlavný program.

Zvýši sa vám intuícia, kondícia, aktivita, snaha aj výrečnosť.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V tomto komplikovanom roku 2022 sa snažte odhadnúť skutočné kvality osôb, ktorými sa obklopujete. Skutočné porozumenie máte bližšie, než si myslíte.

Životom sa neplavte bez toho, aby ste si dávali prichádzajúce okolnosti do súvislostí. Každá z udalostí, ktorá sa vám v roku 2022 prihodí, vás má varovať, vychovávať a najmä pripravovať na ďalšie náročnejšie situácie, ktoré prídu.

Ak sa budete musieť rozhodnúť medzi dvoma vzťahmi, vyberajte podľa toho, či si s touto osobou viete predstaviť aj riešenie krízových situácií.

V tomto roku môžete stáť častejšie na križovatkách. Vaša premenlivá povaha potrebuje častejšie zmenu, takže sa vám mnohé náhody aj budú hodiť. Kritickým obdobím v súkromí prejdete celkom ľahko.

Blízki, ale aj vesmírne energie, vás budú podporovať, aj keď im vždy nebudete úplne veriť. To však už je vplyv vašej prehodnocujúcejšej povahy, ktorú naviguje aj vaša planéta Merkúr.

Peniaze

Rok 2022 preverí vašu schopnosť tolerancie a prispôsobivosti - aj na pracovisku. Vaše znamenie dáva prednosť práci, ktorá je premenlivá, prináša činorodosť, časté cestovanie a prísun zaujímavých informácií. Najdôležitejšia bude však pre vás v novom roku stabilita, ktorú získate na základe svojej pracovitosti a úspešnosti.

Neprehliadajte detaily. Sú niekedy najpodstatnejšie. Dobre premyslite, koho si vyberáte za spovednú vŕbu. Nie každému vo svojom okolí totiž môžete dôverovať. Síce sa vám na chvíľku uľaví, ale v dôsledku si prirobíte viac starostí. Niekto totiž zverené informácie rád pustí do sveta.

Šťastie v oblasti financií sa na vás môže usmiať kedykoľvek. Plánujte si veci dopredu. Vaše chyby sa totiž môžu prejaviť až po veľmi dlhom čase.

Najúspešnejší deň pre vás je streda, ktorá je pod vplyvom vašej vládnucej planéty pohybu - Merkúr, preto plánujte dôležitú činnosť alebo rozhodnutia hlavne na stredu.

Zdravie

V roku 2022 budete mať dosť psychických i fyzických síl a dokážete svoju vôľu a energiu smerovať jasným smerom, napriek energiám, ktoré teraz budú vládnuť v spoločnosti.

Budete však trochu viac náchylní k rôznym vírusovým ochoreniam, angínam a dýchacím ťažkostiam. Preto o seba musíte so zvýšenou pozornosťou starať, zvlášť v nepríjemnom počasí. Vhodná prevencia vás ochráni od prechladnutia.

Zvyknite si zapísať svoje sny. Vysvetlia, čo vám v bdelom živote uniká. Snažte sa jesť menej "syntetických" látok, farbív a iných chemikálií ukrytých v prichutených limonádach, či konzervovaných potravinách.

Trávenie ovplyvňuje najmä vegetatívny nervový systém.. Zdravotné problémy, ale to až v staršom veku, môžu tiež sprevádzať bolesti rúk, prstov a ramien. Opatrní buďte hlavne v januári, februári a marci.

Mali by ste si dopĺňať horčík, pretože prospieva nervovej sústave a tiež vitamíny A, D a E.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: