Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop 2022 - Váhy

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdna Venuša

V nepríjemnej, retrográdnej energii dáva vaša planéta, Venuša, väčší priestor vašej slobodnej vôli. Niektorí sa však budú cítiť ešte viac ujarmení, unavení a utlmení jej rôznorodými, vrtošivým energiami. Bude to však len od 1. do 29. januára 2022. Bude v silnom znamení Kozorožca 28 dní.

Nov Mesiaca v znamení Váh

V nedeľu 25. septembra 2022 o 23:54 h. nastane nov Mesiaca vo vašom znamení Váh.

Trochu vás všeličo bude znervózňovať. Opraty vo vašom vzťahu odovzdávate iba neradi. Máte radi, keď máte veci pod kontrolou, nie keď sa musíte obzerať a čakať. Obavy, že nedokážete splniť ťažké povinnosti, sú zbytočné.

Spln Mesiaca v znamení Váh

V sobotu 16. apríla 2022 o 20:54 h. bude spln Mesiaca v znamení Váh.

Splnom je osvetľovaný sektor vášho domova, ale nielen rodinné vzťahy. Niektoré zariadenie v domácnosti môže signalizovať potrebu opravy.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Dôležité životné kroky si vyžadujú väčšie rozmýšľanie. V roku 2022 nič nerobte len tak - pre nič za nič - už vôbec sa neriaďte slepo radami, či nátlakom druhých ľudí. Ako sa hovorí, čo sa vlečie, neutečie. Niekedy je rozumnejšie zveriť situáciu do rúk osudu a počkať, kým sa to vyjasní.

Hodnoty, ako je dobro, pravda a krása, sú pre ľudí narodených v znamení Váh veľmi dôležité. Snažíte sa ich hľadať vo všetkých oblastiach svojho života. Tým ste si už neraz spôsobili mnohé ťažkosti.

V roku 2022 si nájdete miesto, kam svojím bytostným založením najlepšie zapadnete. Zvyčajne sľúbite viac, než môžete splniť, tak si na to aj v roku 2022 dajte pozor.

Máte veľkú príležitosť pochopiť, čo je šťastie. Nájsť správnu cestu v januári vás bude stáť veľa síl. Pusťte sa do toho čo najskôr. Zažijete prekvapenie, ktoré vás postrčí inde, ako ste mali namierené. Počítajte aj s náhodnými udalosťami. Všetko potom pôjde rýchlejšie a výhodnejšie.

Prispôsobte sa realite. Nech vás neprekvapia nové okolnosti a nečakané reakcie znervóznených ľudí.

Peniaze

V roku 2022 prehlbujte potrebu spolupráce a harmonických vzťahov, aj keď budete z mnohých nariadení znechutení. V pracovnej a finančnej oblasti máte v roku 2022 nové možnosti vytvoriť si to, po čom túžite - nájsť i doriešiť dôležitý plán, či sen spoločne s niekým.

Predvídajte riziko. Dajte si pozor na prekvapenia a zmeny plánov, ktoré môžu byť nečakané aj pod vplyvom nevyspytateľnej planéty Urán. Pluto tiež trochu viac zhorší situácie.

Keď niečo podpíšete, musíte to dodržať. Nepríjemnosti, ktoré by z nedodržaných zmlúv vyplynuli, by silne prevážili akékoľvek výhody. V roku 2022 si dajte pozor na zaobchádzanie. Nesmie byť v rozpore s vašimi právami.

Lákajú vás cesty a rozširovanie obzorov, ale nie je vylúčené, že ich ešte odložíte. Situácia sa môže otočiť. Mali by ste sa dokázať včas zastaviť.

Zdravie

Starajte sa o svoj zovňajšok a nezabúdajte ani na dobrú fyzickú kondíciu. Svojmu telu teraz dávajte to najlepšie, čo sa rýchlo zúročí a čo ste schopní mu zaobstarať.

V roku 2022 si predovšetkým odpustite svoje chyby, ktoré si už dlho vyčítate. Len by ste sa stresovali ešte viac, veď postupne skončia.

Doprajte si aj dobré jedlo, ktoré vám dodá nielen vitamíny a aktivitu, ale aj radosť do života. Vychutnajte si pohodlie. Dôležitá je pre vaše znamenie rovnováha tekutín, dodržujte pitný režim a dostatok ovocia a zeleniny.

Útoky rôznych vírusových ochorení sa môžu objaviť v marcovom, predjarnom období. Ani pri nestálom aprílovom počasí zbytočne neriskujte prechladnutie.

Šport vám dá do života trochu viac elánu a vy si budete môcť vychutnať silu svojho tela, tak si nájdite nejaký svoj typ pohybu.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: