Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Horoskop 2022 - Rak

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Vplyv vášho Mesiaca

Mesiac síce nebýva retrográdny, ale je premenlivý. Vplýva naň energia znamenia, ktorou práve prechádza a trvá 2,5 dňa.

Vaše znamenie Raka by sa malo snažiť znížiť stres a nervozitu pri konfrontácii s ľuďmi i prekážkami. Rok 2022 prináša Rakom turbulentnejšie obdobie s možným napätím.

Nov Mesiaca v znamení Raka

Nov Mesiaca v znamení Raka bude v stredu 29. júna o 4:52 h.

Vo vašom znamení bude nielen vaša Luna, ale aj Slnko. Pocítite jeho silu, aj v prenesenom zmysle slova. Zabudnite na dávne krivdy a začnite odznovu. Vplyvom času, okolností i ľudí sa veľa zmenilo a aj sa bude meniť.

Spln Mesiaca v znamení Raka

Spln Mesiaca vo vašom znamení bude v utorok 18. januára o 00:48 h.

Slnko bude v znamení Kozorožca. Jeho energie budú na vás tlačiť, aby ste niečo prezieravo premysleli a následne aj spravili. Majte trpezlivosť a nesťahujte sa do samoty a chmúrnych nálad.

Nezabúdajte totiž, že internetový svet, svet počítačov a médií je často len skreslenou realitou. Čo alebo kto sa javí ako nesmierne zaujímavý, môže byť v skutočnosti presne opačným typom.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Nie vždy všetko vyjde. Skúste zapracovať na komunikácii a premyslenejšie volených slovách. V predchádzajúcom období ste sa pozreli pravde priamo do očí a prestali ste sa opájať ilúziami. Na blízkych ľudí ste začali používať rovnako prísne kritériá ako na seba.

V roku 2022 budete mať lepšie a kvalitnejšie priateľské vzťahy, rozumné a zmysluplné nápady. Musíte si však vedieť ustrážiť hranicu medzi bojom o lásku a pomstou za zlomené srdce.

Stanovte si aj nepriechodnú hranicu medzi tými, čo vám mienia ubližovať alebo využívať. Snažte sa naučiť na seba správnym spôsobom upozorniť.

Planéta Jupiter, v starej astrológii nazývaný aj Veľké šťastie, patrón tohto roku 2022, vám bude priať. Bude to tiež šťastné obdobie pre páry, ktoré chcú počať dieťa.

Najsilnejšie dni vám pripraví vaša Luna, keď bude v splne a nove.

Peniaze

Aj napriek tomu, že rok 2022 prináša plno výziev, snažte sa, nech aj tento rok je pre vás rokom nádeje. Vaša práca a kariéra budú závisieť od rozhodnutí, ktoré urobíte a to vo vás prebudí napätú energiu.

Snažte sa čo najviac používať sedliacky rozum. Nenechajte sa zastrašiť rôznymi informáciami, ktoré sa navzájom vylučujú. Opatrnosť sa oplatí pri podpise zmlúv. Mohli by ste sa upísať k niečomu nevýhodnému.

Nedočkavosť nie je v tomto roku 2022 vítaná, najmä nie v 1. polovici roka. Planéta Saturn sa bude stále pohybovať v znamení príliš variabilného, no chladného Vodnára. Bude ovplyvňovať stabilitu a nasmerovanie jedincov a firiem.

Narodili ste sa síce pre rodinu a domáci život, to však neznamená, že musíte úplne všetko, aj starosť o peniaze, nakladať na svoje plecia. Nejde len o upratovanie a zabezpečenie chodu domácnosti, ale aj o rôzne zdĺhavé úradné vybavovania.

Stresy môžu na vás nepriaznivo pôsobiť. Tohtoročná prvá polovica roka prebehne v napätom pracovnom ruchu. Signalizuje starosti zo zmlúv, poistiek na dom a domácnosť a vybavovania na úradoch.

Cvičte sebaovládanie. Svoju nacvičenou trpezlivosťou všetky prekážky zvládnete. Peniaze sa k vám tiež v roku 2022 dostanú.

Zdravie

V roku 2022 je najdôležitejšia zdravotná stránka, zvlášť upevňovanie imunitného systému a psychickej výdrže. Organizmus je teraz náchylnejší na vírusové ochorenia.

Rok by mal byť pre vás impulzom pre upevnenie svojej fyzickej i psychickej kondície. Nie je dobré podceňovať preventívne prehliadky, pretože stav vášho organizmu môže častejšie hlásiť napätie a vysilenie.

Znamenie Rak ovláda žalúdok a lymfatický systém. Môžu sa v roku 2022 častejšie vyskytnúť aj choroby v hrudi, menštruačné problémy, zhoršenie sluchu, poruchy spánku a metabolizmu.

Nepodceňujte relaxačné a upokojujúce melódie, oleje, vône a čaje, ktoré vytvárajú pokoj. Veľmi dobrou voľbou sú bazalka, medovka, aníz, ďumbier a harmanček. Znižujú napätie v tele a pomáhajú zvýšiť duševnú jasnozrivosť.

Spánok je podceňovaný, ale najdôležitejší druh odpočinku pre telo aj myseľ. Nedostatok spánku negatívne narúša duševnú pohodu, vitalitu a kvalitu života.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rituál na odstránenie citových problémov vo vzťahu a obnovenie stratenej lásky

Prečistite vás vzťah od negatívnych nánosov a vdýchnite mu novú energiu.

Zistiť viac