Horoskop 2022 - Býk

Ročný horoskop 2022

Rok 2022 bude rýchly a zavedie vás do zložitých situácií. Aj napriek tomu, že prinesie plno výziev, snažte sa, nech je pre každého rokom nádeje. Stačí len viac chcieť, zaujímať sa a používať "zdravý sedliacky rozum". Viac o spoločných črtách roku 2022 »

Horoskop na rok 2022

Vplyv planét

Retrográdna planéta Venuša

V nepríjemnej, retrográdnej energii dáva vaša planéta, Venuša, väčší priestor vášmu živlu Zeme. Niektorí sa však budú cítiť ešte viac ujarmení, unavení a utlmení jej rôznorodými, vrtošivými energiami. Bude to však len od 1. do 29. januára 2022. Bude v silnom znamení Kozorožca 28 dní.

Nov Mesiaca v znamení Býka

V sobotu 30. apríla 2022 o 22:27 h bude nov Mesiaca vo vašom znamení Býka.

Podporu pocítia zvlášť starší, obozretnejší ľudia. Keď to neskúsite, nemôžete to vedieť. Nemôžete vedieť, aký bude koniec, či pokračovanie, ak nezačnete. Otvorte sa príležitostiam a verte, že dokážete viac, než sa môže zdať.

Dajte šancu aj tým ľudom, či situáciám, ktoré vás možno na prvý pohľad príliš neokúzlili.

Spln Mesiaca v znamení Býka

Spln Mesiaca v znamení Býka bude v utorok 8. novembra 2022 o 12:01 h.

Slnko bude v opačnom znamení, v Škorpiónovi. Nehanbite sa vnímať hlavne svoj vnútorný hlas a vydajte sa cestou, na ktorú vás nasmeruje. Pokiaľ medzi vami a niekým dôjde k problémom, riešte ich bez vyhrotených emócií.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Dlhodobo je vo vašom znamení Urán - planéta, ktorá narúša všetko, čo je statické. Rok 2022 nebude aj kvôli tomu pre vás úplne pokojný rok. Urán však prináša aj plno náhod, ktoré vám prospejú.

Aj vaša planéta Venuša zvýrazní vašu osobnosť. Vaša intuícia a vnútorný hlas vás povedie spoľahlivejšie, ako si myslíte. V roku 2022 máte možnosť lepšej cesty na pritiahnutie toho, čo skutočne potrebujete a chcete. Neváhajte, premýšľate.

Môžete sa viac zamerať na pohodlie doma. Naučte partnera viac si ceniť spoločnú pohodu. Milujte preto, čím je, a nie preto, čo má. Ste pripravení prosperovať spolu v nových rozmeroch? Môžete stretnúť človeka, ktorý má postavenie a bude vám naklonený. Vďaka nemu sa vám bude lepšie dariť. Nesmiete však skúšať jeho trpezlivosť svojimi nárokmi a rôznorodými pocitmi, lebo aj planéta Neptún váš k tomu bude provokovať.

Peniaze

Nová, zaujímavá príležitosť vás v roku 2022 trochu posunie. Sebadisciplínou sa zocelíte. V roku 2022 sa najviac môžete tešiť na jar, nielen kvôli svojim narodeninám, ale aj planétam, ktoré podporia vaše snahy v oblasti vzťahov, ale aj celkového uplatnenia.

V tejto dobe vám nebude nič stáť v ceste za vylepšením vašej finančnej situácie. Budú vám prichádzať nové ponuky. Jupiter sa Saturnom vám pomôžu stabilizovať, upokojiť a upevniť vašu situáciu. Na pracovisku pravdepodobne dostanete lepších spolupracovníkov, či viac pomocníkov. Príliš nepremýšľajte, proste konajte tak, ako ste zvyknutí. Neistota je to, čo sa ľuďom, zvlášť tým, ktorí stoja vo vedúcej pozícii, neodpúšťa.

Čaká vás rok plný úspechov, ku ktorým prispeje vaša odvaha. Aj keď sa vám podarí získať niečo, po čom dlho túžite, tak nech sa vám dostaví aj pocit spokojnosti. Mnohým sa môže objaviť dokument ohľadom nejakého rodinného majetku, ktorý má určité vyjasnenie. Snažte sa, nech nie je tma pesimizmu vo vašej duši. Neodháňajte si ňou slnko úspechov.

Zdravie

V roku 2022 si musíte uvedomiť svoju energiu a priority a svoje telo naozaj aj počúvať. Vaše najslabšie orgány sú hrdlo a tie pohlavné. Na uvoľnenie od starostí a stresu vám pomáhajú aj erotické hrátky a bylinkové čaje.

Pre vás sú dôležité masáže, zvlášť tie na lymfu. Lymfatické uzliny sú po tele na anatomicky presne určených miestach. Časť je skrytá medzi orgánmi. Iné sú tesne pod povrchom kože. Zväčšené sú hmatateľné. Na ne len odborného maséra!

Ľudia narodení v tomto zemnom znamení mávajú väčšinou pevné zdravie. Pozorní musíte byť na dostatok pohybu a rozumnú konzumáciu jedla a maškŕt. Keď si v sebe človek uchováva strach a obavy, má tendenciu konzumovať nezdravé, takzvané nízkofrekvenčné potraviny. Pozor na priberanie na váhe, lebo to veľmi oslabuje psychiku a sebavedomie.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: