Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Karla

Karla

Osobný kód 180

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Horoskop 2023 - Lev

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Najsilnejší vládca oblohy, Slnko vládne i vášmu znameniu. Slnko nemôže byť retrográdne, nakoľko je akousi „riadiacou jednotkou“, a preto má silný vplyv nielen na vaše znamenie, ale aj na všetky ostatné. Napríklad erupcie alebo iné prejavy Slnka silne ovplyvňujú psychiku každého človeka na Zemi.

Nov Mesiaca v znamení Leva

V stredu 16. augusta 2023 bude „neutrálny“ Nov Mesiaca v znamení Leva. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať v znamení Leva. Dariť sa vám bude najmä v láske a po citovej stránke, ak si budete nahovárať, že vás niekto neznáša, nebude to pravda. Nakoľko budú vaše emócie veľmi prevyšovať rozum, môžete niekomu naletieť, preto sa kontrolujte.

Spln Mesiaca v znamení Leva

V nedeľu 5. februára 2023 nastane „nebezpečný“ Spln Mesiaca. Slnko bude vo Vodnárovi, Luna v Levovi. Ak sa bude dať, zoberte si v práci niekoľko dní voľna a venujte sa len príjemným aktivitám. Nikomu neodmietnite pomoc, no problémy môžu nastať v rodine, možno pôjde o nedostatok peňazí, možno o nedostatok pochopenia.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Prvá polovica roka 2023 bude výrazne lepšia ako tá druhá. Tu spočiatku aj vo vzťahoch bude príjemná atmosféra, možno i kratšie výlety, radosti zo života, potom príde obdobie chladu a to vystrieda vynikajúce obdobie na lásku a riešenie citových záležitostí každého druhu od 21. mája, kedy bude Mars v Levovi až do 11. júla, tu Mars vstúpi do Panny a pomaly sa začne ochladzovať.

Najhoršie obdobie, kedy sa asi celé nebo voči vám spojí nastane od 13. októbra, Mars vstúpi do Škorpióna, do 24. novembra. Mars v Strelcovi síce prinesie vyššie pozitívna až do konca roka, no to bude stačiť na to, aby ste napravili všetky následky „požiarov“, ktoré sa udiali počas negatívneho obdobia. Najnáročnejšie budú obdobia okolo nebezpečných Splnov, ale ani Nov neprinesie nič užitočné.

Žiadny vzťahový problém neriešte s horúcou hlavou, na mieste bude mimoriadna opatrnosť a sebakontrola. Ak budete nadväzovať nové kontakty, najskôr si všetko preverte, rozhodne slepo nedôverujte ani sa netvárte, že sa „poznáte už tisíc rokov“. Mohlo by to byť osudné.

Peniaze

Ak bol predchádzajúci rok náročný, tento bude ešte náročnejší a v niečom aj úskočnejší. Na nič nečakajte, chopte sa svojich príležitostí už začiatkom roka, v období akéhosi „ticha pred búrkou“, nasmerujte to k svojim cieľom a nikam sa neobzerajte. Už v polovici mája sa Jupiter dostáva na začiatok znamenia Býka, kde začne Levom škodiť. Keď neskôr zaktivuje Urán, do života Levov vtrhnú starosti, problémy, ani sa nebudú stačiť tomu čudovať. Nepríjemnosti ešte zvýši aj energia Čiernej Luny Lilith, ktorej sa bude pripisovať všetka nepriazeň osudu.

V manipulácii s financiami, v obchodoch zvýšte opatrnosť na maximum. Neriskujte, ani nepodceňujte to, čo nepoznáte. Nedajte sa nahovoriť na žiadne neoverené investície. Dokonca aj tie overené sa môžu zosypať. Ak chcete na niečo vsadiť, tak na serióznosť, čestnosť a inteligenciu. Vyhnite sa špekuláciám na burze, tie by vás mohli celkom zradiť. Ak si kúpite nejaké cenné papiere, tak len zo seriózneho, overeného zdroja. Múdrosťou a opatrnosťou sa môžete vyhnúť nejednému problému.

Zdravie

Takto postavené pomalé planéty so sebou prinášajú aj vážnejšie zdravotné problémy. Opatrnosť zvýšte na maximum počas celého roka, no starajte sa o svoje zdravie hneď od začiatku roka 2023. Môžu sa ozvať staré zdravotné problémy, ale aj cievne problémy či ochorenia na základe oslabeného imunitného systému. Práve preto dodržujte prevenciu.

Vhodné bude pravidelne relaxovať, plávať alebo cvičiť jogu, môžete i každý deň 10-15 minút. Vhodné bude užívať vitamín C, zinok a vitamín D3. Presné dávky vám stanoví výživový poradca. Ak budete mať nepríjemné pocity, a vaša intuícia vám vnukne myšlienku navštíviť lekára, určite tak urobte a nepresviedčajte sami seba, že netreba, alebo že stačí aj neskôr. Rýchlou reakciou môžete všeličo zmierniť, spomaliť alebo odstrániť v zárodku. Vášmu srdcu a cievam určite prospeje užívanie koenzýmu Q10, najmä ak ste už vekom po štyridsiatke. Opatrujte sa a počúvajte, čo vám povie vaše telo.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: