Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Horoskop 2023 - Vodnár

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Urán

Urán bude v retrográdnom chode dvakrát v roku 2023. Prvá fáza bude hneď na začiatku roka, do 22. januára, teda 22 dní. Urán v znamení Býka vám mierne skomplikuje život spomalením niektorých aktivít, nepríjemnosťami, zaťažovaním iných, nesprávnymi kalkuláciami. Druhá fáza bude od 22. augusta až do konca roka 2023. To bude 125 ťažko odhadnuteľných, v niečom dobrých, v inom otravných dní.

Nov Mesiaca v znamení Vodnára

V sobotu 21. januára 2023 bude „neutrálny“ Nov Mesiaca vo vašom znamení Vodnára. Slnko i Mesiac budú v znamení Vodnára. Vyhnite sa počas týchto dní stresu, konfliktom, neodpovedajte na narážky rôzneho druhu, zbytočne by ste vyčerpali svoju energiu tým nesprávnym smerom. Niečo pribrzdí vaše aktivity, preto sa sústreďte na to, aby ste sa udržali v sedle a neprepadli panike.

Spln Mesiaca v znamení Vodnára

V utorok 1. augusta 2023 nastane „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca v znamení Vodnára. Slnko bude v Levovi, Mesiac vo Vodnárovi. Spoliehať sa môžete na svoj domov, rodinu, preto sústreďte svoju pozornosť na nich, tak neurobíte žiadnu chybu voči nepriateľom, ktorí sa vynoria a budú skutočne silní. V rodine však prídete na iné myšlienky a je šanca, že nepriateľom v ničom neskočíte na lep.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Začiatkom roka nastane všeobecná úľava. Už nebude nutné natoľko intenzívne na sebe pracovať, Saturn sa dostal na začiatok znamenia Rýb, takže tlaky povolia a i vo vzťahoch všetko pôjde ľahšie, aspoň do 25. marca 2023, kedy bude Mars v znamení Blížencov. Základný poriadok vo svojich životoch ste už urobili, teraz bude na rade užívanie si lásky, priateľstiev, ak aj uzavriete nové vzťahy či súkromné alebo čisto pracovné, budú férové, zodpovedné a spoľahlivé.

Nič však netrvá večne, 21. mája vstúpi Mars do znamenia Leva, a do 10. júla sa pripravte na náročnejšie skúšky svojich vzťahov a kontaktov. Vyskytnú sa situácie, kedy zistíte, kto je kto. Ak ste zle odhadli neznámeho človeka, a poctili ste ho svojou dôverou, zistíte, že to bola chyba. Nepríjemné, ale užitočné obdobie. Od 28. augusta sa všetko premení a zase nastúpi skvelé obdobie, Mars bude v znamení Váh, a vaše rodinné i kolegiálne vzťahy rozkvitnú. Všetky, aj tie kamarátske. Avšak keď bude Mars v Škorpiónovi, teda od 13. októbra do 24. novembra, to si opätovne poplačete nad zradami, nedodržanými sľubmi a neúprimnými informáciami.

Našťastie, obdobie do konca roka bude príjemné. Mars v znamení Strelca vám problémy robiť nebude. Takže len od vás záleží, koľko harmónie okolo seba vytvoríte, čo všetko si pripustíte celkom dovnútra a čo prejdete s čistým nadhľadom.

Peniaze

V pracovných záležitostiach sa vám bude dariť. Pokiaľ bude Jupiter v znamení Barana, to znamená v prvej polovici roka, na konci svojich snáh môžete očakávať úspech. Prínosom bude i všetko zlé v minulosti, čím ste si prešli, a z čoho si isto dokážete vziať ponaučenie, aby ste to zužitkovali v prospech svojho vývoja a v prospech celku. I preto bude dobré, myslieť na tie horšie časy a vytvoriť si trochu vyššiu finančnú rezervu. Potom vás nič nepredvídané nezaskočí.

Totiž v druhej polovici roka bude dôležité ochraňovať svoj majetok, nepodceňovať žiadne nebezpečenstvo, netváriť sa ako majster sveta, ale pokorne hľadať východiská, lebo tu už retrográdny Urán v znamení Býka čaká na svoju príležitosť. Je nevyspytateľný, nikdy neviete presne odhadnúť či, ako a kedy vás zaskočí. Urán a Jupiter v nepriaznivom postavení navyšujú problémy, udrú a musíte byť pripravení. Nečakajte na zázrak, držte sa vo svojom strede, verte si, a nezlyháte.

Zdravie

Vašim plusom bude i to, že vás konkrétne zdravotné problémy obťažovať nebudú. Možno sem – tam nejaká chrípka, nádcha, ale nič vážne, čo by vás pritlačilo k zemi. Akoby vás Vesmír dopredu pripravil na problémy druhej polovice roka. Mohli by ste však cielene pracovať na svojej vnútornej pohode a to nielen krátkym ranným cvičením, ale aj dýchacími cvikmi, najmä dýchanie zhlboka vás ochráni pred neprimeranými reakciami, nedomyslenými výrokmi či reakciami na neškodnú poznámku, ale vami – nesprávne pochopenú.

Do stravy si pridajte viac čerstvého ovocia a zelenej listovej zeleniny. Na večeru by bolo najlepšie pripraviť si ľahší šalát, ak potrebujete niečo hutnejšie, postačí pridať suchár alebo hrianku.

Doprajte si potravu pre dušu: hudba, básne, divadlo, koncerty, to všetko povznáša a podporuje vnútornú rovnováhu. Vhodné sú aj kvalitné knihy a spievanie či tanec.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: