Veštenie a spirituálne poradenstvo

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2023 - Panna

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Merkúr

Pohyblivá planéta Merkúr má retrográdne, teda komplikované úseky častejšie ako iné, pomalé planéty. V roku 2023 ide o tieto obdobia:

  • 1. január 2023 (v Kozorožcovi) až 18. január (v Kozorožcovi) - to je 17 dní
  • 21. apríla 2023 (v Býkovi) až 15. máj (v Býkovi) - to je 24 dní
  • 23. august 2023 (v Býkovi) až 15. september (v Panne) - čo je 23 dní
  • 13. december 2022 (v Kozorožcovi) až do konca roka 2023 - 19 dní

Počas týchto dní prestanete veriť svojim teóriám, budete tvrdohlaví a neprispôsobiví, pre zaoberanie sa maličkosťami vám unikne pohľad na celok, vaše argumentácie nepresvedčia skoro nikoho.

Nov Mesiaca v znamení Panny

V piatok 15. septembra 2023 bude „vynikajúci“ Nov Mesiaca v znamení Panny. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať v znamení Panny. Je to čas vhodný na doriešenie partnerských problémov, tiež bude možné úspešne absolvovať chirurgické zákroky, doprajte si dostatok pohybu v prírode alebo v parku a zábavu, pri ktorej sa uvoľníte a prídete na iné myšlienky.

Spln Mesiaca v znamení Panny

V utorok 7. marca nastane „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca, pričom Slnko bude v Rybách a Mesiac v Panne. Čo sa týka zdravia, buďte opatrní. Ťažkosti môžu spustiť obavy o blízkeho človeka, rodiča alebo dieťa. Môže ísť aj o konflikt, o zlé slová a podobne. V rámci zdravia dajte pozor na pankreas, črevá, tráviace ústrojenstvo.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Od 1. januára do 26. marca sa bude Mars nachádzať v Blížencoch a vo vašich vzťahoch bude temno. Nedráždite partnera či partnerku, vyhnite sa ironickým poznámkam, nedajte najavo svoj nesúhlas, ak niečo bude nutné absolvovať (napríklad trápnu rodinnú oslavu alebo firemný večierok s menej príjemnými kolegami) a všetko riešte skôr diplomatickou cestou. Nebuďte ani príliš ústretoví, to by ste sa vďaky nedočkali.

Od konca marca príde pomerne pozitívne obdobie, kedy môžete nájsť cestu hlbšie do svojich duší, môžete nájsť nových priateľov a získať priazeň možno nového kolegu. Mars v Levovi prinesie čisto neutrálne obdobie – ani ryba ani rak, a to potrvá do 11. júla, keď vstúpi Mars do Panny a všetko sa podstatne vylepší. Možno osamelí objavia niekoho zaujímavého a prežijú kus romantického bláznenia, na ktoré budú dlho spomínať.

Náročné obdobie sa vráti 25. novembra, keď sa Mars dostane do znamenia Strelca a opäť nastanú hádky, konflikty, výmeny názorov, problémy rôzneho druhu. Bude čisto na vás, či si necháte pokaziť záver roka pochmúrnymi myšlienkami alebo sa dostanete nad to.

Peniaze

Finančne aj pracovne si poriadne polepšíte. Jupiter sa dostane z opozície a bude vás podporovať, rovnako aj Pluto, ktoré bude priaznivo aspektovať vaše Slnko. Postará sa najmä o premenu vašich duší. Urán v znamení Býka bude mať mimoriadny vplyv a prinesie vám do života priaznivé, pozitívne zmeny. Jupiter akonáhle vstúpi do znamenia Býka, stane sa vaším „šťastím“ a zahrnie vás novými príležitosťami a zaujímavými ponukami. Okrem toho vás zbaví aj trápenia a komplikovaných problémov, ktoré vás dlhodobo trápili.

Vaše finančné istoty sa podstatne zvýšia, budete si môcť dovoliť uskutočniť i veľmi náročné obchody, ak si zakladáte firmu, od začiatku naskočí správnym smerom a rýchlym tempom. Dariť sa bude aj študujúcim Pannám, všetko im pôjde ľahko, akoby im každý ochotne poradil a podal ruku.

Mnohí sa dostanú na vyššiu priečku, ako sa nachádzali doteraz, zároveň pod vplyvom Neptúna pôjde aj o duchovný rast, rozvoj umenia a iných alternatívnych možností napríklad v liečbe.

Na konci roka si uvedomíte, čo všetko vám dal, že vám priniesol viac, ako ste očakávali a posunul vás dopredu rýchlosťou blesku.

Zdravie

Od samého začiatku roka pocítite potrebu tvoriť a meniť veci k lepšiemu, a do vašej pozornosti sa dostane aj kondícia a zdravie. Začnete sa optimisticky venovať rôznym športovým činnostiam ako je plávanie či lyžovanie, možno sa naučíte aj niektorý nový šport, ktorý si obľúbite. Od marcového Splnu Mesiaca môže nejaká stresujúca udalosť ohroziť váš nervový systém, ale môže sa jednať aj o vážnejšie ochorenie blízkej osoby. Nervová sústava ocení večerný čaj z ľubovníka bodkovaného, ovsené vločky s medom a mletými orechmi.

V máji myslite na relaxačné víkendy, vaše telo si doslova vyžiada oddych a návrat harmónie do života. Bude užitočné a dôležité nastoliť harmóniu a pravidlá. Vhodná bude aj čokoládová masáž, aby ste si aj takto „osladili“ život. Počas augusta sa venujte meditáciám, pokoju a vychutnajte si ticho. Zaženiete pesimizmus a začnete sa usmievať. V posledný novembrový týždeň, kedy môžete byť roztržití, treba predchádzať úrazom, a tiež opatrne jazdite za volantom. Koniec roka potom bude oslavou všetkého, čo ste urobili pre seba a čo všetko ste dosiahli.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rituál na odstránenie citových problémov vo vzťahu a obnovenie stratenej lásky

Prečistite vás vzťah od negatívnych nánosov a vdýchnite mu novú energiu.

Zistiť viac