Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Horoskop 2023 - Ryby

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Neptún

Vaša planéta Neptún bude v opačnom, komplikovanom chode v čase od 30. júna až do 6. decembra 2023. Bude sa rovnako ako vlani nachádzať v znamení Rýb celých 159 dní. Vyhnite sa v tomto čase lietaniu v oblakoch, môže trpieť vaša psychika, imunitný systém. Svojou zmätenosťou a precitlivenosťou môžete zaťažovať svoje okolie, rodinu i kolegov.

Nov Mesiaca v znamení Rýb

V pondelok 20. februára 2023 nastane „priaznivý“ Nov Mesiaca v znamení Rýb. Slnko aj Mesiac sa budú nachádzať vo vašom znamení. Môžete si získať priazeň iných ľudí, bude chvíľa na pohodu, príjemné posedenie, zaujímavé rozhovory. Využite tento čas možno i na charitu, duchovný rozvoj, priateľstvo a láskyplné stretnutia.

Spln Mesiaca v znamení Rýb

Vo štvrtok 31. augusta 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca vo vašom znamení Rýb. V rámci zdravia budú najviac trpieť vaše chodidlá, prsty na nohách, no a hlava. Najmä ženy môžu mať migrény. Akoby na vás zaútočil Urán, nečakané problémy vás zaskočia, no nepoddajte sa im. O niekoľko dní sa vyjasní a bude lepšie.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Hoci máte skvelý odhad na ľudí, ste citliví a nadaní, prvé tri mesiace budú veľmi nepriaznivé. Sklamete sa v niektorých „stáliciach“, zistíte, že i tí, ktorí boli totálnou oporou, sa môžu premeniť na svoj opak a možno niekto – i na „podrazáka“.

Po 25. marci, kedy bude Mars v Rakovi, sa všetko zmení. Vynikajúca zmena bude trvať do 20. mája a neutrálne obdobie po celý čas, čo bude Mars v Levovi, teda do 10. júla 2023. V tomto období sa ešte viac utužia vaše vzťahy, najmä tie, ktoré za niečo stoja, z nových vzťahov sa vykľujú zaujímavé priateľstvá, ktoré vás v zlých časoch podržia. Počas neutrálneho obdobia sa nič nepokazí ani výrazne neprilepší. Zažijete konštruktívne pracovné stretnutia, úžasné osobné posedenia, a to vám dodá energiu.

Vynikajúce obdobie sa vráti aj od 13. októbra do 24. novembra, kedy bude Mars v Škorpiónovi, no od 25. novembra zvýšte pozornosť, Mars vstúpi do Strelca, tu už nastúpi pokrytectvo, úlisnosť, niekde i závisť či nevraživosť. Ak chcete prežiť krásny koniec roka, držte sa vo svojom strede, neodpovedajte na žiadne slovné ataky.

Peniaze

Pravdepodobne vás čaká jeden z najdôležitejších rokov vo vašom živote. Splnia sa vám niektoré dôležité túžby, dosiahnete, o čom sa vám nesnívalo. Pre vás bude spojenie Jupitera v Býkovi s Uránom mimoriadne pozitívne a prospešné. Budete mať naklonenú i vašu planétu Neptún, tá zase praje vašim vzťahom k ezoterike, zdravotníctvu, ale aj k liečiteľstvu, charite a taktiež podporuje všetky vaše umelecké záujmy. Dokonca i keby ste niekde v niečom hazardovali, prípadne skúsili šťastie v niektorom kasíne, neprerobili by ste. Tu je podmienkou iba zámer: skúsiť niečo pre chvíľku zábavy je jedna vec, prepadnúť niečomu je vec druhá. Podľa všetkého vyriešite nejeden starý spor, v pracovných aktivitách dosiahnete nielen podstatný posun dopredu, čo do vedomostí, skúseností alebo pracovnej pozície, no i finančne. Mnohí celkom zabezpečia svoju rodinu. Pripravte sa na zlom vo vašej pracovnej kariére – k tomu podstatne lepšiemu.

Nezaváhajte, ak dostanete ponuku, druhýkrát nepríde. Neodmietnite výhodnejšie finančné podmienky, nemusí sa tento stav zopakovať. Ste vo svojej podstate intuitívni, nuž používajte svoju intuíciu správnym spôsobom a užívajte si život z tej jeho lepšej stránky.

Zdravie

Pokiaľ by ste mali nejaké pretrvávajúce zdravotné problémy, snažte sa niečo pre seba urobiť, lebo tento rok praje i vašej kondícii len to najlepšie. Ak máte dlhšie nejaké problémy, možno akoby zázrakom zmiznú, alebo sa stratia, ale dôležitá bude i vaša účasť na tomto procese, nakoľko sami dobre viete, že vaše problémy môžu byť skôr psychosomatické ako klasické. Často reagujete na agresivitu iných, zlé slovo je pre vás horšie, ako vírusová nákaza.

Nakoľko patríte k výrazne nadaným bytostiam, využite svoje nadanie, a to vás vylieči najlepšie. Spievajte alebo hrajte na hudobnom nástroji, ak cítite nejakú bolesť, maľujte si pri depresívnych pocitoch, vymaľujte všetko temné zo seba a bude oveľa lepšie, napíšte poviedku, ak sa vyskytuje na pohľad ťažko riešiteľný problém, objavíte vhodné riešenie.

Okrem iného, rok 2023 umožňuje tým, ktorí dlhodobo nemohli otehotnieť alebo splodiť potomka, že sa to teraz podarí. Dokonca prirodzenou cestou.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac