Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veľký horoskop na rok 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to.

Horoskop 2023

Základné energie roku

Podľa všetkého všeličo pôjde dolu vodou. Presuny obyvateľstva nebudú vždy chápané ľudsky, často len „ekonomicky“. Prídu aj iné skúšky, narastajúca nespokojnosť, klamstvá, nedostatok viery v seba, v možnosť všetko zmeniť na niečo lepšie.

No svetlo i tak zostane svietiť, aby sa v tých najkritickejších okamihoch ukázalo v plnej sile. Celé ľudstvo bude musieť pochopiť podstatu všetkého, čo sa deje, že možno dosiahnuť všetko alebo celkom nič. Pracovne vyniknú najmä tí, ktorí špekulujú a radi riskujú. Nie však všetci.

 • Postavenie Jupitera v Baranovi je symbolom radosti zo života, no keď sa v septembri 2023 ocitne v Býkovi, bude ohrozovať pocit šťastia, vnútornú harmóniu, ale najmä finančné istoty. Nie je však problémom pre Býkov.
 • Saturn popri ňom v prvej polovici roka vo Vodnárovi podporuje exaktné veci, potom prejde do retrográdneho pohybu v Rybách, čo prinesie vybavenie si niektorých karmických dlhov. Ako v prvej polovici doprial stavbám, teraz pôjde skôr o rekonštrukcie a prestavby.
 • Pluto v Kozorožcovi v prvej polovici roka 2023 oslabí oficiálnu vládu a štátne štruktúry a od mája vo Vodnárovi retrográdne zapôsobí na psychiku ľudí nie práve najlepším spôsobom.
 • Aj Čierna Luna počas tranzitu Levom varuje pred fatálnymi skúškami života ľudí dobrým aj zlým.
 • Na konci roka Neptún v znamení Rýb prinesie pozitívne zmeny, zosilní šiesty zmysel a povznesie úroveň životného prostredia.

Chaldejský rad

V roku 2022 vládla najväčšia planéta Jupiter, známa aj ako „planéta šťastia“. Všetci to šťastie potrebovali a mnohí pocítili istý druh úľavy, kým sa všetko nezačalo priostrovať a kaziť. Vládnucou planétou roku 2023 je Mars či bojovník, ktorý predstavuje rozhodnosť, odvahu, akčnosť. Ide priamo za svojím cieľom.

Vládcom roku 2023 je Mars a najvýhodnejší deň v týždni je jeho deň utorok.

V tradičnej astrológii Mars predstavuje bojovníka, ktorý priamo i hlavou proti múru smeruje do svojho cieľa. Symbolizuje spontánnu energiu a mužský princíp. Často je vyzývavý, jeho subjektívny názor má prednosť pri rozhodovaní sa. Často ide aj o postoje: všetko alebo nič. Vie byť aj unáhlený, agresívny a ak stratí trpezlivosť, jedná nedomyslene.

S nasledujúcim rokom 2024 sa viaže Slnko a jeho deň je nedeľa. Slnko predstavuje individualitu, žiarivé „ja“, fyzicky ovláda energetický systém, psychologicky duševnú energiu, základný životný pud. Prinesie nádej a svetlo.

Čínska astrológia

Čínsky rok Zajaca 2023 sa začne 22. januára 2023 a skončí 9. februára 2024.

Patrónom roku 2023 je aktívny vodný Zajac, ktorý predstavuje vrelosť, citlivosť, silu a jas. Je opatrný, rozumný a zdržanlivý. Chce žiť v izbe a pohodlí a chrániť svoj pokojný život. Symbolizuje pôvab a láskavosť. Preto budú hlavnými charakteristikami roku 2023 citlivosť, zdržanlivosť, ale aj rýchlosť.

Numerologický pohľad

Z numerologického hľadiska je rok 2023 pod energiou vibračného čísla 7.

Číslo 7 vyjadrujú kľúčové slová skúsenosť, múdrosť a záhadnosť. Je to číslo záujmu o duchovno, náboženstvo, filozofiu, mystiku, nevedomie, zahŕňa aj nadzmyslové a liečiteľské schopnosti. Vyjadruje čas odpočinku, meditácie, analýzy, pokoja, stiahnutia sa do ústrania, hľadanie zmyslu života. Okrem toho aj analytické schopnosti, inteligenciu, učenosť a predstavivosť.

Číslo 7 môžeme zložiť z troch čísiel 2 a 1 alebo 3 a 2 a dvoch čísiel 1, tiež 3 a 4 alebo 6 a 1. Dvojka pridáva vnímavosť a múdrosť, jednotka bystrosť, trojka zmysel pre rodinu, štvorka individualizmus a šestka láskavosť. Každé číslo má svoj vlastný zámer, a tak sa sedmička formuje niekedy do precitlivenosti, inokedy do vnútornej neistoty či až do protirečenia. Verte si a vždy nájdete východisko.

Negatívnou stránkou sedmičky je klesanie na duchu, melanchólia, sklony k zúfalstvu, ale aj utiekanie sa do samoty alebo z reality do svojich snov. Môžete zotrvať v nečinnosti a prestanete v živote využívať svoje nadanie.

Takto sa však ľahko dostanete do depresívnych stavov, môžete podľahnúť apatii a nereálny pohľad na svet otvára bránu duševným chorobám.

Sústreďte sa najmä na to, v čom ste skutočne dobrí. Využite sedmičku na rozvoj medicíny, vylepšite svoju kondíciu, podporte imunitný systém, duševné zdravie, zlepšite svoje postoje voči sebe samým, ak by ste upadali do depresie, bojujte proti nej hudbou, tancom, nedajte ničomu negatívnemu šancu na prežitie.

Karta roku - Voz

Tarotová karta Voz

Tarotová karta Veľkých arkán číslo 7 je Voz alebo Ozirisov voz.

Ide o symboliku zachovania rovnováhy, o jej udržanie a presadenie ako v živote, tak v sebe samom. Keďže človek z istých egoistických pohnútok vždy niečo „chce“, sám sa nabaľuje do pomerne vysokého stavu stresu, v ktorom nie je veľmi schopný urobiť to, čo je správne. Ak niekto niečo príliš chce – obyčajne to práve tým „príliš“ nedosiahne. Napätie potom otravuje jeho okolie a každého, kto sa vyskytne v jeho blízkosti.

Voz nás učí udržať sa vo svojom strede, nedovoliť, aby sme stratili súdnosť, a čo je najvzácnejšie, učí nás koncentrovať sa na problém ako do „jedného bodu“.

Ľudia s vibračným číslom 7

Životné číslo 7 predstavuje dušenú prácu a prácu na sebe samých. Takíto ľudia zvyknú mať vynikajúce liečiteľské schopnosti v niektorej z týchto oblastí: duchovnej, emocionálnej, prípadne fyzickej. Mnohí si však vôbec neuvedomujú tento potenciál napriek tomu, že sa aj sám u nich prejavuje.

Nakoľko sú pre ľudí so životným číslom 7 dôležité vzťahy, rozvíjajte ich, všímajte si, kto vás zaujal a prečo, neodťahujte sa od nových známostí. Napriek tomu, že títo ľudia nedosahujú veľmi ľahko materiálny úspech, paradoxne v roku 2023 sa im najmä v prvej polovici roka bude dariť.

Číslo anjelov

Koncovka 23 nového roku predstavuje aj číslo anjelov. Môžu sa prejavovať nielen pomocou intuície, ale aj rôznymi zaujímavými vnuknutiami.

Anjel číslo 23 nám prináša pozitívnu energiu na to, aby sme sa snažili nezastať v objavovaní vecí, ktoré nás dokážu urobiť šťastnými. Ak ste sa napríklad nejakej svojej „lásky“ vzdali, mali by ste sa k nej vrátiť a usilovať sa o jej znovuzrodenie. Napríklad, ak ste vždy milovali voľné tancovanie pri peknej hudbe, potom toto číslo pripomína, že sa k tejto vášni treba čo najskôr vrátiť.

Vplyv planét a ich retrográdny chod

Planéta Neptún v znamení Rýb prinesie duchovné prebudenie. I v druhej polovici roka bude v znamení Rýb, avšak v retrográdnom pohybe. Tu sa môžu prejaviť sklamania a dezilúzie z toho, čo sa bude diať.

Saturn vo Vodnárovi sa zameria na využitie zdravého sedliackeho rozumu, no keď prejde do znamenia Rýb, od polovice júna do polovice novembra, postará sa, aby každý dostal, čo mu patrí, a zachová sa ako predstaviteľ vyššej spravodlivosti. Každému predloží jeho účet. Potom sa vráti do znamenia Vodnára a všetkým umožní urobiť reparát.

Vplyv planét

Planéta Venuša, ktorá je symbolom lásky každého druhu a túžby, bude až do konca júla priať rodinnej pohode, šťastiu, dopraje aj prelietavým typom, ženy povýši na princezné. Koniec júla až začiatok septembra, kedy bude Venuša retrográdna a v znamení Leva, môže dôjsť k odcudzeniu vo vzťahoch a možno sa budete musieť zamyslieť nad tým, čo ten druhý pre vás znamená. Môže však ísť aj o celkovú nedôveru jeden v druhého v rámci celku.

Planéta Jupiter prinesie v prvom polroku neskutočné šťastie Baranom, od septembra zase Býkom. Bude akousi odmenou za všetky prežité trápenia predchádzajúcich rokov.

Planéta Merkúr

Planéta Merkúr je zodpovedná za komunikáciu. Je planétou mysle a vedie nás pri rozprávaní, písaní, vyjadrovaní i počas procesu prijímania informácií. Zúčastňuje sa aj na obchodovaní, vyjednávaní, spôsobe myslenia.

Retrográdny Merkúr

V čase retrográdneho, opačného chodu planéty radšej stlmte svoje aktivity a ak na niečom dôležitom pracujete, premyslite si všetky podrobnosti. Plány sa totiž môžu vyvíjať úplne inak, ako ste si ich naprojektovali. Zbytočné chyby sú viac ako pravdepodobné.

 • 01.01.2023 (Kozorožec) - 18.01.2023 (Kozorožec) = 17 dní
 • 21.04.2023 (Býk) - 15.05.2023 (Býk) = 24 dní
 • 23.08.2023 (Panna) - 15.09.2023 (Panna) = 23 dní
 • 13.12.2023 (Kozorožec) - 01.01.2024 = 19 dní

Planéta Venuša

Planéta Venuša je krásna, vľúdna a milujúca planéta, symbolizuje ženské vlastnosti a citlivejšiu časť povahy. Spája sa s láskou, vzájomnou príťažlivosťou, zmyslom pre krásu, umením, ale aj afektovaním či istou pohodlnosťou. Svoju príťažlivosť rada využíva vo svoj prospech. Predstavuje aj sladkosti, rozplývajúce sa na jazyku, bez ktorých si niektorí nedokážu predstaviť pocit slasti.

Retrográdna Venuša

Keď je v opačnom, čiže retrográdnom chode, často blokuje emócie a pocity, ktoré sa potom nedokážu prirodzene prejaviť.

 • 23.07.2023 (Lev) - 04.09.2023 (Lev) = 43 dní

Planéta Mars

Kedysi Rimania povýšili planétu Mars na štátneho boha. Mars predstavuje dobyvateľa v tieni ničiteľa. Je symbolom mužského princípu správania, stelesňuje silu, vôľu, dobyvačnosť, boj nielen s druhými, ale aj so sebou samým. Vo všetkých výmenách názorov ide o energiu, s ktorou človek bojuje a spôsob, akým bojuje. Je nabitý sexuálnou energiou, pudom a vášnivosťou. Je to mladík s horúcou hlavou. Pomáha rozvíjať a presadzovať podstatu človeka, zároveň ho chráni pred útokmi.

Retrográdny Mars

Keď je Mars v opačnom chode, čiže retrográdny, je pasívnejší, no spôsobuje viac problémov. Skôr blokuje aj skvelé šance, rozhoduje sa unáhlene, často nesprávne. Negatívnymi reakciami môže spôsobiť komplikácie a problémy.

 • 1.1.2023 (Blíženci) - 12.01.2023 (Blíženci) = 11 dní

Planéta Jupiter

Archetypom Jupitera v astrológii je veľkňaz, spravodlivý. Jeho tieňom je farizej, samoľúby dogmatik. V starom Ríme bol otcom bohov a vládcom Olympu, metajúci blesky. Planéta Jupiter sa nazýva aj Veľké šťastie, symbol expanzie, vyššieho myslenia a poznania. Čoho sa Jupiter dotkne, to je bohatstvom. Predstavuje dôstojnosť, múdrosť, vieru, nádej, morálku, právo, blahobyt a rast. Špekuluje a dodáva schopnosť rozvoja fyzického, mentálneho a morálneho. Vďaka nemu možno všetky záležitosti vidieť v širšom rozsahu.

Retrográdny Jupiter

V jeho retrográdnej fáze môžete pocítiť náhle prekážky na úradoch alebo silu mocných. Môžete mať pocit, že všetko, čo pôvodne vyzeralo sľubne, skončí celkom inak, ako ste si predstavovali.

 • 04.09.2023 (Býk) - 31.12.2023 (Býk) = 118 dní

Planéta Saturn

Saturn v starom Ríme predstavoval boha, ktorý sa búril proti svojmu otcovi Uránovi. Bol pánom času a strážcom prahu medzi životom a smrťou. Archetypálne ide o múdreho starca, múdreho učiteľa, ktorý nás učí zdolávať a chápať prekážky. Je tiež symbolom rozchodov a lúčenia. Je pánom veľkého mlčania, čo znamená odchod do ústrania.

Retrográdny Saturn

V čase jeho retrográdnej fázy dvojnásobne platí to, čo je uvedené vyššie. Podstatne viac bude rôznych dôležitých skúšok, z ktorých sa budete musieť niečo vážne naučiť. Ak budete vytrvalí, rozvážni a trpezliví, postupne dosiahnete cieľ. Ak sa začnete vyhýbať zodpovednosti a poriadku, čaká vás sklamanie, strach, chaos a obmedzovanie.

 • 17.06.2023 (Ryby) - 04.11.2023 (Ryby) = 140 dní

Planéta Urán

Archetypálne Urán znamená múdreho blázna či hrdinu, bojujúceho za slobodu. Jeho tieňom je zradca, burič. Urán reprezentuje ideály francúzskej revolúcie, slobodu a rovnosť. Do života prináša chaos a zmätok. Jeho energie sú nevyspytateľné. Často sa jeho nečakané vplyvy nedajú predpokladať.

Retrográdny Urán

Vo svojom spätnom chode predstavuje akoby chcel trochu poopraviť nepredvídateľnosť a chaos, no je to len zdanie. Je nevyspytateľný, nikto nevie, čo urobí, ako sa zachová. Preto v čase jeho retrográdnej fázy zvýšte opatrnosť na najvyššiu mieru.

 • 01.01.2023 (Býk) - 22.01.2023 (Býk) = 21 dní
 • 29.08.2023, (Býk) 01.01.2024 (Býk) = 125 dní

Planéta Neptún

Neptún v starom Ríme predstavoval boha morí, zemetrasení a plodnosti. I preto je často stotožňovaný s vyššou vibráciou planéty Venuše. Neptún ruší a odstraňuje hranice, je planétou intuície, fantázie, ilúzií, precitlivenosti, umeleckých nápadov, ale aj duchovného prebudenia, vnímavosti a často i pasivity či závislosti. Vládne buď duchovnej sile, alebo útekom od reality.

Retrográdny Neptún

V období, kedy je v opačnom chode, čiže retrográdny, môžete nejasne chápať realitu a žiť akoby vo sne. Môžete podľahnúť závislostiam, stotožniť sa s nesprávnym človekom, podľahnúť sebaklamu.

 • 30.06.2023 (Ryby) - 6.12.2023 (Ryby) = 159 dní

Pluto

V dávnej minulosti bol bohom podsvetia, je symbolom ríše tieňov, vedenia z hĺbky, zážitkov zo smrti a znovuzrodenia. Pluto je generačná planéta a planéta vládnucej triedy. V roku 2023 bude ako v realistickom znamení Kozorožca, tak aj vo Vodnárovi.

Retrográdne Pluto

V retrográdnom, opačnom chode vždy prináša deštrukciu či demolácie, hoci čisto v psychologickom zmysle. Môže vytvárať bloky a celkom nepochopiteľné situácie, s ktorými si nebudete vedieť dať rady. Radšej sa zrieknite svojich ambícii, na ničom nezmyselne netrvajte, na ničom nelipnite.

 • 01.05.2023 (Vodnár) - 11.10.2023 (Kozorožec) = 163 dní

Všeobecný partnerský horoskop na rok 2023

Ak chceme správne posúdiť a astrologicky porovnať partnerov, musíme si uvedomiť, že pred sebou máme „dve mapy“ (Arroyo) dvoch ľudských energetických polí. Vždy sa musíme pozerať na každý možný aspekt, a preto každý vzťah môže vyzerať celkom inak. To znamená, že nami uvedené zovšeobecnenia nie sú tie najdokonalejšie, ale ako prvá pomoc postačia.

Partnerská láska

Ohnivé znamenia Baran, Lev, Strelec sa navzájom k sebe hodia. V mladosti to môže byť z obidvoch strán veľmi ohnivé, preto je lepšie, keď ich trochu ochladí a novými nápadmi preveje živel Vzduchu. To sú znamenia Vodnár, Blíženci a Váhy.

Vodné znamenia Škorpión, Ryby a Rak by sa navzájom veľmi zahltili citmi a pocitmi. Pokojnejší vzťah a väčšie porozumenie môžu mať so znameniami zo živlu Zeme (Kozorožec, Panna a Býk). Vzájomne sa potrebujú, voda vždy napojí a zúrodní Zem.

Veľmi záleží na vplyve a postavení planét ako je Luna, Neptún, ascendent a mnohých ďalších. Zem je dcérou základných živlov Ohňa, Vody a Vzduch je akoby ich synom.

Planéta Jupiter v tomto roku vstúpi do znamenia Býka a už nebude dodávať toľko pohody ako to bolo v roku 2022. Vyššiu silu bude mať planéta Neptún, ktorá však bude vzťahy čistiť tak, ako bude čistiť duše ľudí. Je teda otázne, či váš vzťah prejde všetkými problémami bez poškvrny, a či skutočne všetko prejdete s toleranciou, láskou a vzájomným porozumením.

Tento rok prinesie náročné skúšky pre všetkých. Vyžaduje si silný charakter, odvahu čeliť vážnym problémom, vedieť sa postaviť s čistou mysľou ku všetkému, čo prinesie život. Pamätajte, láska je najväčšou učiteľkou, ochrankyňou a tiež pomocou v akejkoľvek núdzi.

Zdravie a kondícia

Z predchádzajúcich dvoch rokov ste sa isto všetci poučili, aké je dôležité byť vo svojom strede, byť zdravý, byť v dobrej kondícii. Netreba čakať, kedy sa ohlási niektorý neduh, naopak, dobré bude začať tu a teraz s novým životným štýlom, ak ste takto už neurobili.

Vo všeobecnosti je iba niekoľko skutočných zabijakov, ktorým sa v jedle treba vyhnúť, to sú tieto potraviny: biely cukor, alkohol, zalievaná čierna káva, prezývaná ako „turek“, prepražené mäsá, tučné syry a pod., lepok, laktóza. Možno neviete, že chutné espreso s mliekom je škodlivé, odčerpáva vápnik z kostí, nuž pite radšej s náhradou kokosového nápoja, alebo čisté espreso, filtrovanú kávu s trochou hnedého cukru.

Jedzte viacej čerstvého ovocia, zeleniny, menej chlebovín, kysnutých ciest alebo sladkostí s bielym cukrom.

Vypite približne 2 litre vody počas každého dňa. Upraví sa váš metabolizmus.

Svoj deň začnite dýchaním zhlboka, prípadne desaťminútovkou jogových cvičení, čím sa správne naštartujete na celý deň.

Nežite iba prácou, starosťami a naháňaním finančných prostriedkov, doprajte svojej duši, čo ona potrebuje a čo chce. Spievajte si, ak nepoznáte text piesne, vymyslite si svoj, prípadne spievajte mantry, kantusy, ktoré miluje váš nervový systém.

Všetko robte preto, lebo to chcete robiť, nie preto, lebo ste sa niekomu prispôsobili. Ukážte svojmu telu, že si ho ctíte, pretože bez neho by všetko bolo nanič. Zamerajte svoju pozornosť na svojich blízkych, spoločne sa učte trpezlivosti a pochopeniu možných vzájomných odlišností. Večer tesne pred spaním chvíľu meditujte. Možno by bolo dobre vytvoriť si svoju vlastnú vetu, podobnú tejto: Ďakujem za všetko dobré i zlé, čo sa mi dnes prihodilo a teším sa na to, čo prinesie zajtrajšok.

Veci v našom priestore

Bude potrebné urobiť očistu svojich priestorov i pre ďalší rok. Uvedomte si, že možno máte okolo seba veci, obrázky, ktoré vás skôr rušia ako prispievajú k celkovej harmónii. Preto si uvedomte, čo chcete a ako to chcete. Prezrite všetky zásuvky, priestory nielen doma i v práci, a ak budete mať nepríjemný pocit z niečoho, zbavte sa toho. Často je to „zle mienený“ dar od človeka, ktorý vás síce nemusí, ale chcel zachovať nejaké spôsoby a tradície slušnosti. Niekedy ide aj o vec, ktorú ste z nejakého dôvodu veľmi chceli, no keď ju už máte, odpudzuje vás, a máte pri nej zmiešané pocity. V takomto prípade ju posuňte niekomu, kto sa jej poteší.

Na druhej strane, možno ste na niektorých veciach závislí, a táto závislosť vám spôsobuje problémy. Skúste sa prekonať, a dajte to, na čom choro lipnete preč, uvidíte, že budete sami na seba hrdí, že ste to vôbec dokázali.

Sebareflexia

Výzvy, ktoré nám pripraví rok 2023, budú nesporne náročné, nakoľko ide o osudové číslo 7 a skutočne sa vyčistia vzťahy a charaktery, každý ukáže, čo v ňom je. Či len tak rozpráva o tom, ako sleduje dobro, alebo nehovorí nič, a dobro uskutočňuje.

Archetypologicky ide o takúto myšlienku: Neber naľahko nič, čo by sa mohlo otočiť proti tebe.

Rok 2023 bude nesmierne náročný, Jupiterovo „šťastíčko“ bude len pre niekoho, iní si budú uťahovať opasky, snažiť sa o normálne prežitie. Opäť je to na každom jednom z nás, ako sa k tomu postavíme, čo urobíme, hlavne, akí chceme byť navzájom, jeden voči druhému. Bude to veľmi náročná skúška a platí úplne pre všetkých.

Pripravte sa na tvrdú prácu nielen na sebe, ale celkovo. Možno vám rok 2023 prinesie niečo, čo budete brať na ľahkú váhu, no realita ukáže, nakoľko ste to podcenili. Nezaoberajte sa nepodstatnými hlúposťami, no zároveň ich ani príliš nepodceňujte. Viac času venujte koncentračným cvičeniam, menej zovňajšku teda výzoru (lebo ak treba preukázať múdrosť, perfektné nechty nepomôžu). Takto v predstihu zistíte, ktorá cesta je tá správna, a ktorej sa treba vyhnúť. A slnko vám na to ochotne posvieti.

Nielen nové ale i dlhodobé vzťahy budú prechádzať akousi očistou, spytovaním svojej duše, či je toto pravé, či je to presne to, čo ste chceli a pri tvrdých životných skúškach odhalíte, kto pri vás zostane ako pilier, a kto zbabelo uhne, lebo nemá na to, aby sa pravde pozrel do očí. Či sa s vami rozdelí aj o posledné alebo nie. A poďakujte sa za výsledok, nech je akýkoľvek. Bude správny.

Záver

Ak pochopíte, že zlo sa môže rozvinúť iba vtedy, ak ste voči nemu ľahostajní alebo si myslíte, že vás sa to netýka, môžete zmeniť jeho štruktúru, rozptýliť jeho silu, oslabiť ho v jeho podstate.

Nakoľko hrá silnú rolu medzi planétami aj Lilith, Čierna Luna, bude náročné prekonať jej čiernu energiu, ale nie je to nemožné. Nezabúdajte, že je to láska, ktorá prekoná všetko - je správnym opozitom voči nenávisti či závisti. Trénujte koncentráciu, zhlboka dýchajte, nepotláčajte svoj hnev, transformujte ho na niečo užitočné, čo posúva všetko dopredu. Úder za úder nie je riešením, ale karmickou príťažou a kolesom nešťastia. Urobte to inak. Urobte to tak, ako vám napovie vaše srdce.

Prejavte súcit s trpiacimi, ale neplačte s nimi, pomôžte chudobným, ale nestaňte sa chudobnými, prijmite úder, ale nevracajte ho rovnakým spôsobom. Vtedy prejavíte svoju božiu podstatu.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rituál na odstránenie citových problémov vo vzťahu a obnovenie stratenej lásky

Prečistite vás vzťah od negatívnych nánosov a vdýchnite mu novú energiu.

Zistiť viac

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes20. apríl 2024
Horoskop na zajtra21. apríl 2024
Týždenný horoskop16. týždeň 2022
Horoskop lásky16. týždeň 2022
Finančný horoskop19.4. - 25.4.2024
Mesačný horoskopapríl 2024
Čínsky horoskopapríl 2024
Ročný horoskop2024