Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Adrianalin

Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop 2023 - Váhy

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdna Venuša

V retrográdnom chode sa bude Venuša nachádzať od 23.07.2023, (Lev) do 04.09.2023, (Lev), čo je 43 dní. V tomto období treba dať pozor na hrané city, neúprimnosť, vytváranie vzťahov len na efekt, city v čisto ekonomickom zmysle: má dať – dal. Tieto energie môžu byť pre citlivejšie Váhy ubíjajúce.

Nov Mesiaca v znamení Váh

V sobotu 14. októbra 2023 nastane „priaznivý Nov Mesiaca vo vašom znamení Váh. Začnete byť správne sebakritickí, čo vyústi do cielenej práce na sebe. Umením bude využiť dôležité informácie, ku ktorým sa temer zázrakom dostanete. Stojte si za svojimi názormi, i keby sa oproti vám staval „celý svet“.

Spln Mesiaca v znamení Váh

Vo štvrtok 6. apríla 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca, pričom Slnko bude v Baranovi, Luna v znamení Váh. Ženy budú skúšané viac, no statočnejšie sa vysporiadajú s problémami ako muži. Hrozí tu aj únik z reality, úlet do rozprávky, no v prípade mužov pôjde o pád, pravda, ak nebudú opatrní a prezieraví. Lepšie sledujte tieto svoje orgány: Obličky, močovod, moč. mechúr, žily, koža.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Zrejme ste v predošlom roku pochopili, čo je to šťastie a čo znamená láska, a tak sa budete môcť tešiť výrazne pozitívnym obdobiam, ktoré vám prinesú hneď prvé dni roky, kedy bude Mars v Blížencoch. Harmónii, láske, ústretovosti a priateľstvu sa budete tešiť do 26. marca. Tu vstúpi Mars do znamenia Raka, a vám sa všetko ako keby otočí hore nohami. Berte všetko ako skúšku, či niečo vydržíte, napokon bude to jediné negatívne obdobie pre vzťahy v tomto roku, a potrvá do 10. júla 2023. Potom sa budete tešiť zo života až do konca roka, pričom najkrajšie obdobie príde od 28. augusta do 12. októbra, kedy bude Mars v znamení Váh.

Tento rok by ste mohli využiť na povznesenie esencie vášho citového vzťahu návštevou kultúrnych podujatí, ako divadlo, kino, koncerty, spoločnými aktivitami i v rámci športu, mohli by ste si vybudovať pevnú základňu svojich vzťahov, ktorá vás podrží v každom počasí.

Peniaze

V roku 2023 by vaše istoty nemali byť ničím vážne ohrozené. Prvé štyri mesiace vás bude v rozbehnutých aktivitách a projektoch brzdiť Jupiter v znamení Barana, rozhodne neimprovizujte, ani sa nepúšťajte do niečoho neznámeho, neovereného. Ak si budete chcieť založiť novú firmu, urobte tak v júni, vtedy bude priaznivejší stav vo všetkom, po každej stránke. Predchádzajúce obdobie využite na zbieranie nových informácií a vedomostí, navštevujte nejaký kurz, ktorý bude vhodný na úspešné naplnenie vašich cieľov. Určite si nekomplikujte život dráždením vyššie postavených, prípadne tých, od ktorých závisí váš vyšší príjem, dosiahnutie lepšej pozície a podobne.

V druhej polovici roka si všetky plány poistite, tiež si dobre zaistite svoj majetok, ale i všetko, čo ste doteraz dosiahli. Približne od augusta sa vám všetko mimoriadne dobre rozbehne, konečne si budete môcť dovoliť i tie vážne neodvolateľné rozhodnutia.

Zdravie

Prvé štyri mesiace roka môžu byť silne stresujúce, čo sa môže prejaviť i na vašej kondícii. Bude dôležité správne reagovať, v prípade potreby navštíviť lekára alebo konzultovať svoje pocity s odborníkom. V žiadnom prípade nič nenechávajte náhodu, ani svoje nepríjemné pocity nepotlačte myšlienkou „však to prejde...“.

Všetkému nepriaznivému môžete predísť správnou životosprávou, stravou, ktorú by ste mohli obohatiť o zelené potraviny, rozhodne počas dňa pite primerané množstvo vody, na raňajky uprednostnite skôr ovocie, popoludní zelenú listovú zeleninu. Ak máte sedavé zamestnanie, jedzte menej mäsa, čo najmenej červených mias. Vhodné budú mäsá z hydiny, bez vyprážania a pridania veľkého množstva tuku.

Nezabudnite ani na pravidelné cvičenia, dýchajte zhlboka, okysličíte celý organizmus, aspoň raz v týždni si urobte čas na krátku meditáciu. To je zase potrava pre dušu.  Nezabudnite ani na tanec a spev.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: