Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop 2023 - Baran

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Mars

V roku 2023 vám vaša vládnuca planéta Mars môže skomplikovať život od 1. januára do 12. januára, teda 11 náročnejších dní, a priamy Mars nastupuje od 12. januára do konca roka (v Blížencoch) 354 dní. Mars sa na chvíľu dostane do svojej negatívnej fázy, na konci leta, a bezohľadne využije iných. Podceňovanie nebezpečenstva a preceňovanie svojich síl nemusí priniesť dobré výsledky.

Okrem toho sa prejaví húževnatosťou, cieľavedomosťou a triezvou kritikou. V prvej polovici roka si môžu mladí Barani založiť rodinku.

Nov Mesiaca v znamení Barana

V utorok 21. marca 2023 nastane „neutrálny“ Nov Mesiaca. Slnko a Mesiac sa budú nachádzať na rozhraní Rýb a znamenia Barana. Vo vzťahoch bude taká nudná pohoda. Popustite uzdu svojej fantázii a vymyslite niečo pekné, zaujímavé. Doprajte si trochu zábavy. Dajte pozor na hlavu, zuby a cievy.

Vo štvrtok 20. apríla 2023 bude zvláštny Nov Mesiaca. Slnko a Mesiac sa budú nachádzať na konci Barana. Pôjde o zatmenie. Dariť sa bude najmä v rodine a v láske. Budete si navzájom viac dôverovať, viac sa tolerovať. Veľmi užitočné vám bude niekoľko dní piť magnéziovú vodu.

Spln Mesiaca v znamení Barana

Vo štvrtok 6. apríla 2023 bude Spln Mesiaca - nie vo vašom znamení, ale bude pre vás dôležitý. Slnko bude v Baranovi a Mesiac vo Váhach. Bude to vynikajúci Spln, na ktorý ste čakali. Budete nabití pozitívnou energiou a dokážete si upevniť svoju pracovnú pozíciu či zabojovať o zlepšenie podmienok v zamestnaní.

V piatok 29. septembra 2023 nastane povahou „škodlivý“ Spln Mesiaca, pričom Slnko bude vo Váhach a Luna vo vašom znamení, v Baranovi. Nebuďte si príliš istí svojím zdravím a kondíciou, neprejedajte sa, nič nerobte na doraz. Vhodné bude cvičiť jogu, dodržovať pitný režim a zvýšiť opatrnosť i za volantom.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Veľkú priazeň osudu vám prinesie Jupiter, ktorý sa bude nachádzať vo vašom znamení v prvej polovici roka, to znamená, ak vás niečo trápilo, konečne sa to vyrieši a pocítite obrovskú úľavu.

Všetky nevysvetlené záležitosti môžete dať na správnu mieru. Jar prinesie zamilovanie, nové vzťahy, naplnené vášňou a očakávaniami. Už ste sa naučili, že je lepšie žiť bez očakávaní, no nejako sa im neviete vyhnúť. Možno budete chcieť presadiť svoju vôľu za každú cenu, no skúste sa takéhoto kroku radšej vzdať. Múdrejšie je zbaviť sa potreby „byť prvý“. Potom možno ľahšie dosiahnete to, o čo sa usilujete, a toto prvenstvo vás bude nesmierne tešiť.

Najpriaznivejším obdobím pre vaše vzťahy a nové kontakty bude koniec mája až prvý júlový týždeň. Počas týchto dní spoznáte úžasných ľudí a pokojne si v tomto období môžete naplánovať i svadbu. Veľmi príjemný bude aj koniec roka, kedy bude Mars v Strelcovi a vy prežijete všetky sviatky a stretnutia v príjemnej atmosfére.

Peniaze

Prekvapia vás nečakané možnosti, ale aj zásluhou Čiernej Luny Lilith budete prekvapení príjemnými a pozitívnymi zmenami najmä v pracovnej oblasti a v rámci finančných záležitostí. Ak píšete články, knihy alebo veľa vybavujete rozhovorom s inými ľuďmi, bude sa vám dariť, nielen v námetoch, ale aj v realizácii toho, čo budete chcieť dosiahnuť.

Je možné, že sa bude všeličo meniť, a to raz k lepšiemu, potom trochu k horšiemu, ale zvládnete to, nakoľko dokážete vynikajúco prezentovať svoje emócie a myšlienky. Rozhodne sa nevracajte k tomu, čo už zastaralo, takéto niečo ste už robili, a nedarilo sa. Ani teraz by to nebolo inak. Počas jarných mesiacov budete prekonávať prekážky rôzneho druhu, čeliť nedostatku, no brilantne sa toho zbavíte. Urobíte všetko preto, aby ste dosiahli úspech a vnútornú spokojnosť.

Saturn v druhej polovici Vodnára sa postará o to, aby ste neprišli o žiadne výhody.

Zdravie

Prvé tri mesiace v roku 2023 budete prekypovať energiou každého druhu, ak patríte medzi športovcov, prekonáte sami seba, ak nie, dokážete to, na čo ste predtým ani nepomysleli. Ak si však chcete túto výkonnosť udržať, od júna odporúčame správnu životosprávu, vychádzky do prírody a do parkov, vhodná bude dovolenka a aktívny odpočinok.

Začiatkom septembra začne vo vás narastať napätie, môžete nesprávne až agresívne reagovať i na dobre mienené rady. Bude načase trénovať sebaovládanie.

Koncom septembra doplatia tí, ktorí neodolajú prejedaniu sa. Začnite s očistnými kúrami tela. Koncom októbra Neptún v Rybách upozorní na preceňovanie svojich síl, ktoré sa môžu preklopiť do depresívnych myšlienok. Hoci sa dáte do poriadku, tesne pred koncom roka sa skeptické myšlienky a smútok vrátia. Rozhodne sa mu nepoddávajte.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Rituál na odstránenie citových problémov vo vzťahu a obnovenie stratenej lásky

Prečistite vás vzťah od negatívnych nánosov a vdýchnite mu novú energiu.

Zistiť viac