Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Horoskop 2023 - Rak

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Vplyv vášho Mesiaca

Mesiac síce nemôže byť retrográdny, ale je premenlivý. Vplýva naň energia znamenia, ktorou práve prechádza. V každom znamení zotrvá priemerne 2 a ?  dňa.

Znamenie Raka sa bude musieť dostať do stabilnejšej citovej roviny, treba menej podliehať stresu, bude treba viac pracovať na vnútornej rovnováhe. Rok 2023 prináša Rakom veľa výkyvov rôzneho druhu. Berte ich ako výzvu.

Nov Mesiaca v znamení Raka

V pondelok 17. júla 2023 bude „priaznivý“ Nov Mesiaca v znamení Raka. Slnko i Mesiac sa budú nachádzať vo vašom znamení Raka. Pôjde o pohodový čas, popremýšľajte o tom, aby ste svojim najmilovanejším urobili radosť. Dajte si do poriadku roztrieštené vzťahy, môžete vyslovene zažiariť v spoločnosti či doma, a nasmerovať sa k tomu najkrajšiemu cieľu.

Spln Mesiaca v znamení Raka

V sobotu 7. januára 2023 bude „veľmi nebezpečný“ Spln. Slnko bude v Kozorožcovi a Mesiac v Rakovi. Tvrdé presadzovanie vlastných názorov prinesie sklony k odcudzeniu a ťažkosti v ľúbostnom vzťahu. Vyhnite sa nezhodám so staršími ľuďmi alebo rodičmi partnera. Keby sa dialo čokoľvek, nevylievajte si zlosť na ľuďoch, ktorým na vás záleží.

V stredu 27. decembra bude „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca. Slnko sa bude nachádzať v Kozorožcovi, Mesiac v Rakovi. Začnete strácať sebavedomie, istotu, povestný optimizmus. Nepátrajte po tom, čo sa deje a prečo je to tak, ak vás všetci budú ignorovať, uvedomte si, stačí to iba niekoľko dní prečkať a bude lepšie. Dajte si lepší pozor na žalúdok, sliznice, prsia, maternicu, vaječníky.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

V niečom pocítite veľkú úľavu. Možno vás niekto prekvapí vlastnou premenou, no veľa skvelých období pre budovanie vzťahov dokonca toho, na ktorom najviac záleží, v roku 2023 nebude.

Najlepšie obdobia budú, keď Mars vojde do znamenia Raka, od 26. 3. do 20.5. a potom keď bude Mars v znamení Škorpióna, od 13. októbra do 24. novembra 2023. V týchto obdobiach si naplánujte i dovolenku, a bude možné dať si všetko do poriadku, vysvetliť si to, čo je zahmlené, naplánovať si budúcnosť s jasnou mysľou. Rovnako priaznivý bude pre vás Nov Luny a v poradí druhý Spln.

Určite sa vyhnite nejakým flirtom alebo priekom v stabilnom vzťahu v období, keď Mars vstúpi do znamenia Váh, od 28. augusta do 12. októbra. Tu bude najlepšie trikrát myslieť, a len raz niečo povedať. Tak sa vyhnete všetkému nepríjemnému, čo by vás mohlo rôznym spôsobom poškodiť. Nepríjemné budú aj obdobia okolo prvého a tretieho Splnu Luny.

Peniaze

Predchádzajúci rok 2022 vám priniesol dosť náročné výzvy, no tento rok sa bude rozvíjať v duchu akejsi úľavy. To však neznamená, že sa netreba na nič pripraviť. Neptún v znamení Rýb posilní vašu predvídavosť a u mnohých zvýši jasnozrivosť, preto si uvedomte, že intuícia bude o niečo dôležitejšia ako rozum. Začiatkom roka vás môže mierne otravovať Jupiter v znamení Barana. Budete vyčerpaní a otrávení. Až od konca apríla sa všetko vyjasní a začne sa vyvíjať lepším smerom. Bude čas na štúdium, zdokonaľovanie sa, môžete sa pustiť do nejakých nových kurzov, prípadne, ak ste sa tak rozhodli, založte si nejakú svoju firmu.

Druhá polovica roka je vhodná na sťahovanie sa, ale tiež na zmenu zamestnania či celkovú premenu životného štýlu. A výrazne sa zvýšia vaše príjmy. Ak sa inak nerozhodnete, určite sa intenzívnejšie venujte svojim záľubám.

Zdravie

Možno ste využili predchádzajúci rok na to, aby ste posilnili svoj imunitný systém a zlepšili aj svoju psychiku a centrálny nervový systém.

Tento rok bude skvelý na to, ak sú tu Raky s dlhodobým ochorením, aby sa ho buď zbavili, alebo výrazne vylepšili svoj zdravotný stav a celkovú kondíciu. Budete trpezlivejší ako obyčajne a zrejme nadobudnete na svoje problémy iný pohľad. A to bude zárukou toho lepšieho. Druhá polovica roka bude vhodná na všetky typy operácii a zákrokov, tiež na zmenu stravovacích návykov, celkovú zmenu životného štýlu. Bude to rovnako skvelý čas na to, aby ste sa zbavili svojich zlozvykov, napríklad alkoholizmu, fajčenia, užívania omamných látok, a ďalších. Ak sa rozhodnete, dokážete to. Planéty a celé nebo budú stáť pri vás a keď bude najhoršie, priskočia ich energie na pomoc.

Bolo by skvelé pravidelne trénovať napríklad jogu, a užívať vitamíny C a D.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: