Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Horoskop 2023 - Strelec

Ročný horoskop 2023

Rok 2023 dá každému zabrať. Každý sa bude musieť zamyslieť nad sebou a nad dôsledkami svojich rozhodnutí, možno i skutkov. Zrejme každý pocíti intenzívnu biedu, berte to ako skúšku hľadať múdre východiská. Nevzdávajte to. Viac o spoločných črtách roku 2023 »

Horoskop na rok 2023

Vplyv planét

Retrográdny Jupiter

Vaša planéta, Jupiter, vás potrápi opačným chodom v dňoch 4. septembra 2023, keď bude v znamení Býka, až do konca roka, teda 118 dní. V tomto čase opatrnejšie plánujte, nečakajte „pomoc z nebies“, žiadne špeciálne „darčeky“.

Nov Mesiaca v znamení Strelca

V stredu 13. decembra 2023 bude „vynikajúci“ Spln Mesiaca, kedy Slnko i Mesiac sa budú nachádzať na rozhraní Škorpióna a Strelca. Zdá sa, že zažijete nejaký zaujímavý experiment, ktorý vás bude inšpirovať do ďalšieho času. Starších Strelcov zasiahne Amorov šíp lásky a na počudovanie v staršom veku rozkvitnú ako atraktívne záhrady. Užite si túto „druhú mladosť“ ako sa len dá.

Spln Mesiaca v znamení Strelca

V nedeľu 4. júna 2023 nastane „veľmi nebezpečný“ Spln Mesiaca. Slnko bude v Blížencoch a Mesiac vo vašom znamení Strelca. Obrňte sa nevyspytateľnosťou, nedajte najavo, čo si myslíte, a ak vás zaskočí nejaký úradník, pozorne vypočujte, čo chce, rozhodne dopredu nič nehovorte ani sa nepokúšajte uhádnuť, o čo ide. Vierou v seba porazíte všetko zlo.

Čo môžete očakávať a na čo sa treba pripraviť

Vzťahy

Napriek tomu, že vo vašom prípade pôjde o vydarený rok, vo vzťahoch to až také ružové nebude; skôr turbulentné ako pokojné. Najhoršie obdobia vás čakajú hneď od začiatku roka, keď bude Mars v Blížencoch do 25. marca, a ďalšie veľmi nepriaznivé obdobie môžu nastať, keď bude Mars v Panne, a to od 11. júla do 27. augusta. V týchto obdobiach môžete očakávať nesúdržnosť vo vzťahoch, v priateľstvách, dokonca i v láske, tiež pocit osamelosti, akoby ste sa nemali s kým poradiť. Môžete naraziť na klamárov, ale aj na podvodníkov.

Potešia vás však tie vysoko pozitívne obdobia, keď bude Mars v Levovi, od 21. mája do 10. júla a ďalšie, keď Mars bude v Strelcovi, čo je od 25. novembra do konca kalendárneho roka. V tomto čase môžete naprávať, čo sa pokazilo, hľadať vysvetlenia na nedorozumenia rôzneho druhu, rozprávať sa aj s priateľmi, ktorí sa nezachovali priateľsky, keď ste ich potrebovali, a určite sa dočkáte prijateľného vysvetlenia.

Peniaze

Tri pomalé planéty vám prinesú do života radosť, pocit šťastia a spokojnosti, ale aj veľmi priaznivé zmeny. Saturn v znamení Vodnára potrvá do júna tohto roka, prinesie do vášho života spravodlivosť a poriadok, čakajú vás príjemné prekvapenia, splnenie niektorých skrytých snov, v čo ste ani nedúfali. Zároveň aj Jupiter v znamení Barana až do leta bude stáť pri vás, podaria sa finančné transakcie, zmena zamestnania, ak ju plánujete, podporí vás aj Čierna Luna Lilith v Levovi svojimi kúzlami a magickými rituálmi.

Ak začnete v niečom podnikať, rozbehnete svoje aktivity ľahko, rýchlo a presne, a získate viac financií, ako ste predpokladali.

Druhú polovicu roka bude brzdiť retrográdny Jupiter, ale aj Saturn. Tu sa snažte spomaliť, zvýšte opatrnosť nehazardujte v obchodoch, neberte si hypotéky ani veľké pôžičky. Snažte sa žiť z toho, čo ste nadobudli v predchádzajúcom období, to bude dosť veľká záruka. Ak sa budete správať zodpovedne a vynasnažíte sa trpezlivo napredovať, všetko sa vám podarí.

Zdravie

Vďaka šťastným aspektom planét sa budete cítiť celkom dobre. To však neznamená, že máte zaspať na vavrínoch a prestať sa o seba starať. Vhodné bude posilniť svoj imunitný systém a tiež srdcovo-cievny systém. Užívajte vitamín D3 a koenzým Q10 najmä ak ste už prekročili štyridsať rokov.

Ak by ste to prehnali so svojimi pracovnými činnosťami, nezabudnite na vitamíny skupiny B, na problémy s chrbticou najlepšie thiamín, aby ste podporili aj svoj nervový systém. Proti bolestivej chrbtici bude vhodné magnézium a k tomu niektoré špeciálne jogové cvičenie.

Okrem toho pravidelne cvičte, vyberte si niektorý šport a venujte sa mu. Nie akoby ste išli na olympiádu, ale pre radosť a dobrý pocit. Venujte sa i svojim záľubám a kultúre, to zveľaďuje skvelé vlastnosti duše. Myslite na všetko tak, aby ste sa posunuli k vnútornej rovnováhe trvalejšieho charakteru, nie iba dočasného.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: