Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Viktória

Viktória

Som tu pre vás vo chvíľach, keď to potrebujete. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Horoskop na rok 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný.

Horoskop 2021

Na začiatku novej éry Vodnára, ktorá vplýva na rok 2021, všetci plánujeme a robíme si nádeje. Zmeny neznamenajú len neistotu do budúcnosti, ale predstavujú aj príležitosť postúpiť ďalej. Bohužiaľ nás čakajú dopady súčasnej celosvetovej krízy a Slovensko minúť nemôžu.

Rok 2021 prináša viac nových starostí a úloh, ktoré zvládnete tým lepšie, čím rýchlejšie sa s nimi vnútorne vyrovnáte. Možné sú isté skúšky a rozluky, ale aj objatia. Starosti tohto roku sa predovšetkým týkajú rodiny a blízkych. Nebojte sa prejaviť záujem, stanoviť si priority a držať sa vopred určeného plánu.

Čo bude najdôležitejšie v roku 2021

V roku 2021 je pre vás dôležité, aby ste dokončili to, čo ste začali už v minulých rokoch. Prenasledovalo by vás to, tak sa tomu snažte predísť. Je dôležité uvedomiť si, čo od života naozaj chcete. Čo je pre vás dôležité a či vaše hodnoty sú stále rovnaké.

Tým, že si nastavíte cieľ, sa veci dajú do pohybu. To, čo dlhšie stálo, sa začne hýbať. Musíte len určiť ten správny smer.

Chaldejský rad

Roku 2021 a všetkým sobotám bude vládnuť planéta Saturn, planéta skúšok a previerok. Gravitačná energia Saturna vo vás môže zosilniť pocit ťažoby. Až sa môžete s niekým porozprávať, zhodnúť a zasmiať, tak ho nepostrehnete. Urobte si čas a priestor. To vám prospeje. Energia z vesmíru podporí pozitívne zmeny.

Podľa najstarších obyvateľov Babylonu, Chaldejcov, má každý rok pod svojou vládou jedna z viditeľných planét našej slnečnej sústavy. Chaldejci po dlhom skúmaní pohybu planét stanovili tzv. Chaldejský rad. Podľa neho sa ročne planéty vo svojej vláde striedajú pravidelne smerom od najpomalších k najrýchlejším. Jedná sa o sedem planét - Saturn, Jupiter, Mars, Slnko, Venušu, Merkúr a Mesiac. Vládnuca planéta po celý rok vnáša do našich životov svoju špecifickú energiu. Premietne sa aj do charakteru detí narodených v tom roku.

  • Roku 2020 vládla Luna. Zosilnila naše emócie, vnímanie, cítenie. Preto boli naše reakcie náladovejšie, nervóznejšie a prekvapivejšie.

  • Rok 2021 prislúcha vláde planéty Saturn, planéte zodpovednosti, poriadku, autorít, povinnosti, disciplíny a pravidiel. Saturn so sebou vždy prináša dôležitú skúsenosť. Ak budeme vytrvalí, rozvážni a trpezliví, postupne dosiahneme cieľ. Ak sa budeme zodpovednosti a poriadku vyhýbať, pocítime sklamanie, strach, chaos a obmedzovanie.

  • V nasledujúcom roku 2022 preberie vládu veľkorysá planéta Jupiter. Uľaví sa nám. Pocítime nádej, väčší optimizmus, nový zmysel, rovnováhu i vízie.

Vplyv Uránu

Urán, planéta revolúcií, sa zdrží v znamení Býka s prestávkami až do 26. apríla 2026. Znamenie Býka symbolizuje v astrológii peniaze, úspory a finančné inštitúcie, dane, nehnuteľnosti, tradície a poľnohospodárstvo. Urán je v tomto postavení v páde. Preto jeho pohyb znamením Býka ukazuje na veľké zmeny vo svete financií, nehnuteľností, obchodu i niektorých častí priemyslu. Urán ničí všetko zastarané a prežité, aby vytvoril priestor pre niečo nové, často vyvolá i obrat pozornosti k duchovnu.

Pohyb Uránu znamením Býka sa prejaví predovšetkým v životoch ľudí narodených v znamení Býka, Leva, Škorpióna a Vodnára - posunie ich vývoj. Flexibilita a adaptácia budú nevyhnutné.

Zverokruh

Jupiter so Saturnom

Začína skutočná éra Vodnára. Jupiter so Saturnom pôsobia v roku 2021 v znamení Vodnára. Nastanú aj dva splny vo Vodnárovi za sebou. Zvlášť znamenie Vodnára čakajú veľké životné zmeny. Vodnárske energie, voľnosť a sloboda budú pôsobiť najmä v oblasti majetku, v bývaní i nástupe nových technológií.

Rok 2021 bude rokom, kedy prichádza mnoho nápadov, ktoré sa premenia na realitu. Vznikne mnoho patentov a nových technológií. Zmeníme ľudí okolo seba, niektorí odídu a iní prídu. Vzniknú nové spoločenstvá, spoločnosť prejde transformáciou. Naučíme sa žiť v novom prostredí.

Numerológia roku 2021

Z numerologického hľadiska je rok 2021 pod energiou vibračného čísla 5. Päťka je číslom človeka a jeho podstaty. Vibrácia 5 sa prejaví ako záchranca vlastným pričinením. Celý rok 2021 prebudí odvahu, pomôže pracovitým a kreatívnym ľuďom, ktorí nemali odvahu doposiaľ ukázať, čo v nich je. Mnohým sa ale situácie budú meniť ako na horskej dráhe.

Päťka je však všestranná a ľahko sa prispôsobí okolnostiam. Vibrácia čísla 5 nás naučí pristupovať k zmenám zodpovednejšie, s ohľadom na potreby všetkých, ktorých sa dotýkajú. Posilní sa vôľa a sebadisciplína. Bude možné sústrediť energiu v určitej chvíli len na jediný problém a nerozptyľovať ju snahou stihnúť príliš veľa vecí zároveň. V tomto roku môže prísť veľká inšpirácia a energia si udrží vysokú hladinu, ak si stanovíme určitý cieľ a zameriame ju k nemu.

Ľudia s vibračným číslom 5 sa postavia do opozície k dogmám a ideológiám. Musia si v živote viac dávať pozor na experimenty v oblasti vzťahov i návykových látok. Osobné ročné vibrácie čísla päť predstavujú obrat a oslobodenie.

  • Pozitívne vlastnosti: typ aktívny a dobrodružný, odvážny, zvedavý, prispôsobivý, milujúci slobodu
  • Negatívne vlastnosti sa môžu prejaviť neistotou, nezodpovednosťou i pôžitkárstvom

V tarotových kartách sa číslo 5 spája so symbolom Veľkňaza, Pápeža. Prinesie energiu, úspechy, znovunájdenie stratených hodnôt a spájanie duchovna a materiálna. Veľkňaz je symbolom staršieho múdreho muža, ktorý predstavuje nábožnosť, poriadok, sebakontrolu, skúsenosť, filozofiu, mystické zasvätenia, súcit a láskavosť. Je učiteľom a zástupcom morálneho a duchovného vývoja.

Karta roku - Svet

Tarotová karta Svet

Je najvyššou kartou Tarotu. Sú v nej obsiahnuté všetky karty Tarotu, tie kladné i tie záporné.

“Svet vám leží pri nohách a len na vás záleží, čo si z neho zoberiete.”

Voľba môže byť vo váš prospech, ale aj naopak - na škodu. Vyberte si, ale nenechajte sa ním pohltiť, lebo rok 2021 bude naozaj rôznorodý.

Aj kvôli svojmu zdraviu dodržujte sebakontrolu. Snažte nájsť svoj stred, mať nádej a vieru. V prípade choroby dovedie k uzdraveniu veľmi silné odhodlanie a psychika.

Vyčistite si zanesený organizmus i uťahanú dušu.

Rok 2021 zmení vaše životy

Zmeny čakajú všetky znamenia. Je preto nutné sa na ne pripraviť. Väčšinou totiž pôjde o zmeny zásadné. Urobte si dostatok času a priestoru pre vlastný rozvoj.

Najťažšie bude prekonať začiatok roka. Nevešajte hlavu a hlavne sa nevzdávajte! Väčšina z toho, čo vás stretne, skončí dobre. Možné sú isté skúšky a rozluky, ale potom opäť príde úľava. Zaťažujúcich vecí sa však v živote musíte zbaviť, preto pozerajte na všetko s otvorenou mysľou.

Nachádzame sa v období neustálych zmien a dajú sa čakať ďalšie. Jediné, čo je v živote isté, je práve zmena, a tak sa netrápte ničím, čo skončí. Radšej sa zamerajte na svoje budúce sny a nestraťte ich z dohľadu. Nájdite pokoj vnútri seba. Za to ste zodpovední iba vy. Nasledujte svoj dobrý pocit a nenechajte strach, aby vás ochromil. Zbavujte sa všetkých vecí, ktoré naozaj nepoužívate a otvorte sa zmenám nielen vo vašom okolí, ale hlavne tým vnútorným. Venujte sa pozitívnu. Naučte sa byť flexibilnejší.

Čínsky rok kovového Byvola začína 12. februára a potrvá až do 31. januára 2022. Potom nás čaká rok Tigra. Čínsky horoskop na rok 2021 bude priaznivý pre väčšinu znamení. Tých, ktorí nebudú leniví a budú sa naozaj snažiť, odmení. Veľkú úlohu v roku 2021 budú hrať i peniaze.

Keď sa nedokážete rozhodnúť, “objednajte” si pred každým zaspávaním jasnú myseľ a pokyn, čo je pre vás správne, čo máte robiť. Spoľahnite sa, že sa tak či tak niekedy budete musieť rozhodnúť. Nerozhodnúť sa znamená s rozhodnutím len vyčkávať. Nemôžete sa NErozhodnúť!

Učte sa, zíde sa vám to! V rovine mysle sa otvoríte novým pohľadom na život. Možno, že váš spôsob myslenia už nezodpovedá dobe, v ktorej žijete.

Je veľmi pravdepodobné, že mnoho ľudí v tejto dobe prejde k inému pracovnému smerovaniu. Nebuďte dogmatickí, pretože sme v časoch neustálych zmien a nových objavov. Spoločnosť prechádza transformáciou. Naučíme sa žiť po novom. Snažte sa o kladnejší postoj ku všetkým zmenám a všetkému novému.

Zdravie a kondícia

Ani v roku 2021 neuvidíme celok, nedokončíme všetko, nič nie je ukončené. Aj v tomto roku má silný vplyv planéta fantázie a ilúzie, Neptún. Je stále vo svojom domovskom znamení citlivých Rýb. Snažte sa držať reality, logiky a zdravého sedliackeho rozumu. Nenechajte sa zamotať do ilúzií. Nemali by ste na seba nakladať príliš, aby ste si neoslabili psychické i fyzické zdravie.

Pozor na všetky správy, ktoré vám spôsobujú Oheň, čiže negatívne emócie, hnev, ale aj strach či bezmocnosť. Väčšinou sú to len tendenčné mediálne informácie. Súčasná svetová politická situácia má hnev bežných ľudí odviesť od krachujúcej ekonomiky k strachu o seba a blízkych. Slová sú sila a moc. Všetko na nás pôsobí veľmi pomaly, ale o to silnejšie. Čím dlhšie trávime svoj čas v určitom priestore, tým viac nás postupne ovplyvňuje, až si to často ani nevšimneme.

Naučte sa viac načúvať svoje telo. Je oveľa múdrejšie, než sa vám zdá. Psychika sa odvíja od zdravotného stavu človeka. Čím viac sme zanesení, tým horšie sa cítime aj psychicky a naopak.

Konanie cez emócie prináša problémy a oslabenie tela. Strach oslabuje ľadviny, ktoré sú zdrojom životnej energie. Dbajte o svoje vnútro, telesné i psychické a o chladnú hlavu. Nie všetko je nutné riešiť hneď liekmi. Prevencia a budovanie imunity je to najdôležitejšie, čo môžeme pre svoje zdravie urobiť. Vírusy, baktérie tu boli a aj budú, Neprestajne sa všetko mení a aj my sa vyvíjame. Dbajte o psychiku. Sme zložité biochemické stroje, dajte telu, čo je nutné.

Záver

Každý máme zodpovednosť za vlastné činy, správanie, smerovanie aj prežívanie. Máme isté vrodené danosti, ktoré môžeme rozvíjať. Každý z nás sa však narodil do istej sociálnej konštelácie. Dôležité je dobre sa poznať a vedieť, aké máme hranice, počúvať svoje telo a myseľ.

Rok 2021 bude náročný, pripravte sa na citové búrky v rôznych životných situáciách. Hľadajte nové možnosti, popracujte na svojich silných stránkach a využite ich na splnenie vašich snov. Začnite pomaly, od menších plánov k väčším. Neponáhľajte sa, doprajte si čas. Nech si pri spätnom pohľade uvedomíte, že to bol správny krok, ktorý vás posunul vpred.

Láska a záľuby vám pomôžu preklenúť aj ťažšie chvíle

Tí, ktorí stratili vieru a podcenili svoje silné stránky, sa v roku 2021 naučia obhajovať svoje záujmy, ovládať zručnosti, ktoré im umožnia zdvihnúť sa a riešiť hmotné problémy. V dôsledku toho uvoľnia svoju myseľ pre rýchlejší rozvoj v kreatívnych a intelektuálnych možnostiach.

Mnohí sa viac zamerajú na riešenie zdravotných problémov a ujasnia si svoje miesto a zmysel života. Príde čas posilniť rodinné tradície, uvedomiť si dôležitosť seba, ostatných ľudí aj rodiny.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes7. október 2022
Horoskop na zajtra8. október 2022
Týždenný horoskop40. týždeň 2022
Horoskop lásky40. týždeň 2022
Finančný horoskop7.10. - 13.10.2022
Mesačný horoskopoktóber 2022
Čínsky horoskopoktóber 2022
Ročný horoskop2022
Čínsky horoskoprok Tigra