Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop 2021 - Ryby

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

V roku 2021 sa vám bude ťažko lúčiť s tým, čo bolo a ťažšie pristúpite na novoty. Budete sa snažiť udržiavať pokoj za cenu predstierania. Verte svojim pocitom a zostaňte verní vlastným hodnotám. Nechajte veci plynúť a zachovajte si pokoru a vieru vo vyšší zámer.

Vaša planéta Neptún je na niekoľkoročnej ceste vaším citlivým znamením. To vám pridá v novom roku ešte viac citlivosti, empatie a idealizmu.

Praktické stránky života vám pripadajú príliš únavné a zaťažujúce i vo vzťahoch. Častejšie sa vám dostaví pocit neistoty i dezorientácie. Spoločenská situácia vám nebude vyhovovať.

Nevyspytateľná planéta zmien, Urán, vám dodá viac nových nádejí. Dostanete odpovede na mnohé otázky. Vyjasní sa vám, ako prebehli niektoré skreslené udalosti v minulosti.

Práca a peniaze

Obhajovať vlastné záujmy niekedy býva nepríjemné a zložité, avšak vám zrejme nezostane nič iné. Na pracovisku vás čakajú nejaké novinky, ale nemali by ste sa ich báť. Na ich zvládnutie získate pomoc planét.

Planéta Saturn je v Kozorožcovi, ktorý je znamením vášho jedenásteho astrologického domu, domu priateľstva. I preto sa ocitnete v náročnej pozícii, vyžadujúcej cit pre diplomaciu a schopnosť spolupracovať s väčším počtom ľudí. Zapojíte sa aj do činnosti charitatívnej organizácie.

Niektoré dávnejšie známosti sa ocitnú v kríze. Uvedomíte si, aké dôležité a vzácne je skutočné priateľstvo. Planéta Jupiter v roku 2021 takisto prechádza vaším jedenástym astrologickým domom, domom priateľstva. Jej šťastný vplyv vás podporí.

Váš Neptún sa nadlho nasťahoval do druhého astrologického domu, domu peňazí. Aj preto budete z financií trochu viac vydesení. Prítomnosť Neptúnu v dome peňazí znamená obdobia neistoty, ale aj opakovanie nových nádejí a zárobkových šancí.

Zdravie a kondícia

V roku 2021 majte pod kontrolou svoj nervový systém. Nevytvárajte si disharmóniu ani vo vašom pohybovom aparáte. Často bojujete aj so slabou imunitou, obezitou a usádzaním škodlivín v tele.

Bez schopnosti uchopiť realitu by vznikali starosti so psychikou i zmyslovými orgánmi, očami, ušami a lymfou. Je tiež nutné, aby ste sa lepšie starali o svoj žalúdok a črevá.

Nepodceňujte dostatok vlákniny, harmanček alebo mätu piepornú. Vyskytnú sa aj problémy s chodidlami, opuchy členkov, reumatizmus a imunitný systém. Šetrite si nervy a zdravie aj pre budúce roky.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie:

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac