Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Horoskop 2021 - Strelec

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Rok 2021 varuje vaše ohnivé znamenie, aby ste krotili svoj búrlivejší charakter. Unáhlenosť by sa vám nemusela vyplatiť. Nezabudnite, čo predstavuje v živote tie pravé hodnoty. Nové perspektívy obohatia váš osobný život.

V novom roku môžu Strelci preukázať, že majú dostatok odvahy k zmenám. Ponúkne sa vám viac možností, pokúste sa ich využiť. Vplyvom Jupitera sa vo vašom osobnom živote vyskytne mnoho nových impulzov.

Planéta Neptún je dlhodobejšie v 4. astrologickom dome, dome domova. Je tu dôraz na blízkych ľudí, najmä na rodinu. Dostanete sa aj do zamotaných situácií. V súvislosti s deťmi, rodičmi, alebo inými rodinnými príslušníkmi budete musieť priniesť aj obete.

Práca a peniaze

V roku 2021 vám najmä planéta Jupiter bude prinášať nové nápady a inovácie. Zároveň s tým však budete nútení prispôsobiť sa novým situáciám, aj novým myšlienkam. Budete sa musieť doučiť veľa nových vecí.

Peňažné problémy sa budú riešiť súbežne. Pluto preveruje obdobie až do polovice roku 2024, hlavne váš hodnotový systém a 2. astrologický dom, dom peňazí. Peniaze sa vám môžu zdať najdôležitejšie v živote, no v budúcich rokoch, naopak, už najmenej dôležité.

Vo finančných záležitostiach dochádza k výrazným extrémom. Snahy o nie celkom legálny zisk by mohli spôsobiť, že prídete o veľa. Vytrvalosťou a húževnatosťou ale môžete aj veľa získať.

Pokiaľ ide o životné hodnoty, postupne opúšťate povrchnosť, aby ste objavili kvalitu a intenzitu. Stanete sa zodpovednejším v otázkach organizácie práce. Vytvorte a poistite si finančnú rezervu pre budúcnosť.

Zdravie a kondícia

Väčšina ľudí bude v roku 2021 nútená viac sa zaoberať so svojím zdravím. Bude sa to týkať najmä tých, pre ktorých zdravie nebolo prioritou.

Planéta Urán je až do roku 2025 v znamení Býka. Vám to ovplyvní astrologický dom práce a zdravia, stravovania a životného štýlu. Prípadné zdravotné problémy by mohli súvisieť s prepracovanosťou, stresom a nespokojnosťou. Rutina vás ubíja a prinúti vás hľadať nový životný rytmus.

Silou vôle sa vynasnažíte byť zdraví. Problémom sa vyhnete aj vhodnou úpravou nedráždivej stravy. Hrozí aj prepracovanie, či až syndróm vyhorenia. Hlavne tým oslabíte svoj imunitný systém a môžete sa tak stať náchylnejší k iným chorobám. Pohyb nepodceňujte.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: