Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Horoskop 2021 - Rak

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Rok 2021 prináša znameniu Rak viac pozitív ako negatív, no nastanú aj obdobia, kedy si budete musieť dávať pozor na svoje konanie a slová, ktoré vyrieknete. Pocit obmedzovania zosilnie. Budete pociťovať túžbu po vlastnom ideálnom životnom priestore.

Mali by ste sa vyhýbať starostiam, ktoré by mohli negatívne zasiahnuť vašu rodinu a blízkych. Nenechajte sa ani zlákať na nový urýchlený zväzok. Nezabúdajte brať ohľad aj na vaše deti, ak by sa ich takýto váš krok týkal.

Je veľmi dôležité zachovať v roku 2021 rovnováhu. Začiatkom roka, do konca marca, vás ešte bude stabilizovať energia Venuše. Aj planéty Merkúr a Jupiter vo vnímavých a citlivých Rybách budú s vami spolupracovať. Rok 2021 vám prináša veľa nových starostí a úloh, ktoré zvládnete.

Práca a peniaze

V roku 2021 investujte iba peniaze, ktoré máte navyše. Nenechajte sa vtiahnuť do ohovárania a intríg. Pracovne budete vyčerpanejší než doposiaľ.

Začiatkom roka 2021 sa planéta Jupiter dostáva do kvadratúry s planétou Urán. Tento tranzit naznačuje náhlu zmenu postoja k životu i k doterajšiemu pracovnému zaradeniu. Vaše myslenie bude zosilnené.

Vplyvom planéty Jupiter budete mať dosť životnej energie, aby ste uspeli a získali väčšie sebavedomie. Aj planéta Mars vám pomôže presadiť si svoju osobnosť a húževnatosť. Nedovoľte však, aby vaše vyčerpanie a práca zasahovali do vášho rodinného života v negatívnom smere.

Zdravie a kondícia

Rok 2021 prináša zo zdravotného hľadiska Rakom pomerne silnú imunitu. Ženy sa budú musieť počas roka zamerať na vyrovnanie hladiny hormónov v tele, aby im nespôsobovali komplikácie v bežnom živote. Musíte dodržiavať aj pravidlá dobrého spánku, správneho pitného režimu a menšieho stresu.

Raci patria medzi najcitlivejšie znamenie. Kvôli tomu často trpia nielen ich duše, ale aj fyzická schránka. Hojne ich prepadajú chmúrne nálady, ktorých rok 2021 kvôli spoločenskej situácii prináša pomerne dosť.

Ak je ohrozený váš pocit bezpečia, môžete upadať do depresie. Psychické napätie by mohlo privodiť aj vážnejšie zdravotné problémy. Obrňte sa optimizmom a nadhľadom.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: