Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Horoskop 2021 - Býk

Ročný horoskop 2021

Nie všetky zmeny sú zlé. To nové, čo život priniesol, ste dokázali harmonicky zakomponovať do svojej doterajšej existencie. Z toho, čo ste sa naučili, môžete čerpať aj v roku 2021. Cieľ je dôležitý, aj keď veľmi náročný. Viac o spoločných črtách roku 2021 »

Horoskop na rok 2021

Láska a vzťahy

Aj v roku 2021 budete potrebovať pri sebe chápavého človeka, ktorý vás udrží pevne na zemi. V prípade objasňovania nejasných a negatívnych udalostí to bude pre vás veľmi dôležité.

Revoltujúca planéta Urán je nielen tento rok, ale až do júla 2025 vo vašom znamení. Počítajte s náhlymi zmenami v osobnom živote, s nečakanými zážitkami, pohybom a stretávaním zaujímavých ľudí.

Vaše partnerské vzťahy budú nekonvenčné, poznamenané túžbou po láske a zároveň aj po voľnosti. Vhodné by bolo nájsť si za partnera Raka alebo Kozorožca. Aj dvaja Býci vyjdú spolu pomerne dobre. Vy a váš partner máte chuť na spontánne spoločné aktivity, čo lásku podporí. Nechajte mu aj nejakú voľnosť. Tiež by ste sa mali vzdať egoizmu.

Práca a peniaze

Znamenie Býk je spájané s 2. astrologickým domom, domom majetku. Zemské znamenia, pod ktoré patríte i vy, sa zameriavajú hlavne na hodnoty, ktoré sú tu a teraz, nezvyknú priveľmi lietať v oblakoch.

Urán vám v roku 2021 nedovolí uspokojiť sa s rutinou. Donúti vás hľadať aktivitu, ktorá je tvorivá, vzrušujúca a dynamická. Čaká na vás veľa práce, ale aj stresu. Budete však vytvárať zisk, pretože na financie máte pomerne dobré predpoklady. Na životné potreby budete mať v každom prípade. Ale vaše ambície by sa nemali zvrhnúť na prehnanú horlivosť.

Planéta Pluto je v znamení Kozorožca až do leta roku 2024. Pre vás to znamená vplyv na záležitosti deviateho astrologického domu, domu filozofie. Ľahšie sa budete pohybovať vo filozofických i právnických sférach.

Zdravie a kondícia

Vaše zdravie a kondícia budú v roku 2021 aj vďaka vplyvu Saturna celkom dobré. Pozor však na závislosti, alkohol a cigarety. Aj zníženie nepriaznivých vplyvov životného prostredia niekedy urobí zázraky, najmä keď sa cítite unavení a vyčerpaní.

Nemali by ste sa preťažovať. Oddychové prestávky sú rovnako dôležité a často lepšie ako úmorné cvičenia. Najmä muži by sa nemali vyhýbať pravidelným zdravotným prehliadkam.

Zdravotne slabšími miestami u Býkov sú krk, nos, uši a reprodukčné orgány. Na jar a na jeseň, v sychravom počasí, by ste im mali venovať osobitnú starostlivosť, inak hrozí rýchlejšie prechladnutie.

Zobraziť ročný horoskop pre znamenie: